Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Uff...ale miałem wyczerpujące dwa dni xD...
Tak szczerze to miałem podczas tych dwóch dni tylko sześć lekcji...powód??Rekolejby :P.Oczywiście z tej okazji miałem tylko trzy lekcje i do domu.Wczoraj miałem fizykę i dwa angole...z fizyki to się radowałem ,że ktoś się zgłosił do odpowiedzi...potem przeważnie już nie pyta...nie zależnie od oceny xD.Na angolu miałem powtórzenie...i zarazem klasówkę na następnej lekcji :P.Myślałem ,że będzie gorzej ,ale nie poszło mi tak źle xD.
Dzisiaj to miałem praktycznie pełny luz.Otóż miałem matematykę i dwie technologie informacyjne.Nie będę tutaj się rozpisywałem ,bo nic ciekawego nie robiliśmy :/.
Jutro to chyba będę miał najlepiej...mam dyżur na trzech lekcjach i do domu...lepiej być nie może xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:26, Ponury Żniwiarz napisał:

Heh tak trzymac a nie wygodniej było tak od początku?

no lepiej było
ale czemu mi to tata robi :(
każe mi się uczyć teraz co dziennie
i mnie przy tym pilnoje
do tego mnie z tego co się ucze pyta :(
do tego prawie zawsze jest w domu
bo nie pracuje to znaczy pracuje tylko on ma firme i chodzi tam kiedy chce :(
do tego zrobił mi wielką awanture bo powiedziałem że jest głupi, by się zamkną i walił
czy to jest takie straszne
teraz mam większkom kare mam 1 godzine na kompa tygodniowo
jak jeszcze coś przeskrobie to nie mam kompa :( przez 3 miesiące :(
błagam pocieszcie mnie czy zachowanie mojego taty ma jakieś plusy:( ? :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:53, Harasisi napisał:

ciach



Taaa , pewnie tatuś dba o swojego syna/ córkę aby sie dobrze uczył :)

Kurde , ta litania twoich boleśći jest dłuza dłuższa niż loretańska :D

Wytrzmaj , zdąbadz jakaś dobra ocene i go troche pociesz , może dzięki temu ci dam wiecej nzi godzine na kompa ?

mam nadzieję że ni ams zadnej porzadnej produkcji do przejsćia , Współczuje Ci ,szczerze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tą kare 1 h kompa tygodniowo mam na 1 miesiąc na razie
może być dłuzej
już w tym tygodniu dostałem 3 piątki :)
ale tata nie cofnie kary... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:59, Harasisi napisał:

tą kare 1 h kompa tygodniowo mam na 1 miesiąc na razie


o ja pi..... Jestes na kompie tlyko teraz i koniec do konca tygodnia ?

Dnia 11.03.2008 o 18:59, Harasisi napisał:

może być dłuzej


nie przesadzaj , badz opytmista

Dnia 11.03.2008 o 18:59, Harasisi napisał:

już w tym tygodniu dostałem 3 piątki :)


no widzisz :) Gratuluje , potem bede trzy 6 i ... :D

Dnia 11.03.2008 o 18:59, Harasisi napisał:

ale tata nie cofnie kary... :(


nie cofnie nie cofnie , kiedyś bedzie musiał cofnąć .


Swoja droga tez było u mnie w budize zebranie , ale obyło sie bez problemow . poszeł tata i było o.k . Mama się chajała o dwie 3 z matmy ,a le tak o.k . ( jak napisałem ze słowo chajała to napiszcie , nie wiem jak to sie pisze ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uffff... Oj nie był dziś lekki dzień strasznie sie dłużył i nudny był zresztą każdy taki jest ;/.
Więc na początek INFORMATYKA cdn. Algorytmów ;/ w tym że na tych słabych komputerach szkolnych ;/. I tak jakoś zleciało ale były nudy :( później była matematyka no to tłumaczył innym niezrozumiałe zadania i tak troszęczkę zleciało potem kolega sie spóźnił tłumaczył sie że bym na konkursie ale potem przyszła koleżanka i powiedziała że go nie było no i zrobiła sie małą rozprawa i nawet było fajnie bo przez chwile coś sie działo jakoś sie rozerwało :P no i jak już było po wszystkim to robiliśmy zadania :(. Potem była Religia no ale mnie na niej nie było dlaczego ???. Ponieważ kolega sie źle poczuł i Zgłosiłem sie że go odprowadzę do domu no i poszedłem z nim a on ma kawałek do domu więc poszliśmy potem dołączył do mnie kolega a sie nie pytał pani czy może jechać ( A to był ten sam co niby na konkursie był :P a i bym zapomniał za to że okłamał nauczyciela dostał nagane i ucieczkę (N) czyli nieobecność nie usprawiedliwiona :) Ale on sie tym za bardzo nie przejmuje :(.No i odprowadziliśmy kolegę i przyjechaliśmy rowerem :P. No to na początku nie mogliśmy znaleść klasy ale akurat zadzwonił dzwonek :). No i tak to było potem mieliśmy Język polski recytowaliśmy TREN KOCHANOWSKIEGO dostałem +3 a powinienem dostać przynajmniej +4 oceniała mnie źle i dlatego będę to poprawiam za wszelką cenę :P. No i tak zleciała cała lekcja :P.Potem była FIZYKA no to była rozryweczka że tak powiem nie byliśmy grzeczni :P:P:P:P:P śmialiśmy sie gadaliśmy ogulnie to było super!!!!! :P nic z lekcji nie wiem :P zresztą jak zawsze :D. No i na końcu miał być WOS ale za miast religi wzieła ich na histę i tak przepadła nam 1 godzina i skończyliśmy godzinę wcześniej :P. Mnie nie było na Hiście bo odprowadzałem kolege no i tak to wyglądało dziś. A najgorsze jest to że nazapowiadali nam tyle sprawdzianów że nie wiem kiedy sie tego nauczę :( nic to chyba tyle pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:24, mała16 napisał:

> Czemu ta Biologia jest taka głupia??
Wypraszam sobie! Biologia wcale nie jest głupia... :P Biologia jest po prostu trudna,
szczególnie jak się jest w klasie o profilu biologiczno - chemicznym (polecam samobójcom
:P)

Niech ci będzie jest trudna:)
Ale w gimnazjum do tego przedmiotu mnie zniechęciła nauczycielka. No i olałem totalnie Biole:) A teraz są skutki:D Więc do wszytskich co są w gimnazjum "KUC BIOLE" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:04, Harasisi napisał:

cofnie jak będę miał dobre oceny
a jak nie to ją przedłozy

Mi mama nie daje szlabanów bo i tak się nie stosuję. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku brak szlabanów za oceny. No czasami zdarzy się, że za późno się wróci do domu to jest "ban" na komputer. Rodzice mówią, że na tydzień, ale gdzieś po kilku(nastu) godzinach już nie ma żadnych problemów i mogę usiąść przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni do kitu. Dostałem 2 z kartkówki z angola, 1 za książki z polskiego (nie można korzysta c z jednej na 2 osoby). Jutro pisze z chemii, zaraz wyłączam kompa i idę się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:12, Riverex napisał:

> cofnie jak będę miał dobre oceny
> a jak nie to ją przedłozy
>
Mi mama nie daje szlabanów bo i tak się nie stosuję. xD


Hehe no to że tak powiem witaj w klubie ja też nie mam żadnych szlabanów bezwzględnie czy dostene złą ocene lub coś przeskrobie :P. A nawet jak mi mama mówi że nie moge iść na komputer to i tak ide i nic mi nie robi :P No jak bym miał taki szlaban np. Na miesiąc na kompa to bym chyba nie przerzył :).
Harasisi----> Dostać szlaban czasami może nie jest taki zły pomysl bo masz więcej czasu na naukę i na inne rzeczy np. granie w piłłkę czy coś :P. Nie wiem czy kiedyś sobie sam nie dam szlabanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jutro do szkoły, a takie fajne wolne miałem: piątek sobota niedziela poniedziałek wtorek środa, bo były w piątek dni otwarte, czy coś, a pon.. rekolekcje
I jeszcze jutro mam dwa sprawdziany z polaka i biologii, chociaż tak nie może być, a w piątek z fizyki, kurde, ja chce wakacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:29, Dekerinho6 napisał:

Hehe no to że tak powiem witaj w klubie ja też nie mam żadnych szlabanów bezwzględnie
czy dostene złą ocene lub coś przeskrobie :P. A nawet jak mi mama mówi że nie moge iść
na komputer to i tak ide i nic mi nie robi :P No jak bym miał taki szlaban np. Na miesiąc
na kompa to bym chyba nie przerzył :).
Harasisi----> Dostać szlaban czasami może nie jest taki zły pomysl bo masz
więcej czasu na naukę i na inne rzeczy np. granie w piłłkę czy coś :P. Nie wiem czy kiedyś
sobie sam nie dam szlabanu :P

Dać sobie szlaban to jak dać sobie samemu bana na forum. ;] Bez przesady, ja robię to, na co mam ochotę, czasami tknę lekcje, bo 3 klasa i do liceum dobrego muszę iść. I żyje się jakoś bez szlabanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa minęła bardzo dobrze.

Pierwsza lekcja - język polski. Mówiliśmy o powieściach historycznych, ponadto dostałem 5- z kartkówki o Krzyżakach. Następnie chemia, której nie było aż dwa miesiące :) Równania chemiczne, obliczanie mas - mi się spodobało. Matematyka - równania. Czwarta lekcja to kolejny język polski, tym razem mówiliśmy o obyczajach rycerskich. Język angielski ''Object pronouns'', czyli prościutkie zadania, które w mig da się wykonać. Z pracy domowej dostałem 5. Potem powinien być WF, ale dyrektor kazał nam iść na taki wykład o ekologii, gdzie były tylko wyznaczone osoby. Potem, po jakimś czasie znowu przyszedł i kazał nam wrócić :| Siedzieliśmy na hali przez pół godziny - chore to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj kompletny luz w szkole miałem :)
Pierwsze dwie lekcje to język polski. Szczęście po mojej stronie ponieważ nie było, więc mogłem sobie dłużej pospać a dokładniej, to do 9:00 ^^ Pierwszą lekcją, która miała być normalna to była matematyka. Ale nic na niej nie robiliśmy. Siedzieliśmy tylko i rozmawialiśmy sobie. Następnie dwie lekcje języka niemieckiego. W środę zawsze mamy lekcje maturalne. Mnie nie spytała z matury ustnej więc w sumie całe dwie godzinki sobie przesiedziałem ^^ I ostatnia lekcja to historia. Tylko kilka osób ją zdaje i tylko oni mieli lekcję. A my sobie spokojnie siedzieliśmy z tyłu i rozmawialiśmy o wszystkim.
Także dzień minął spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś koniec rekolekcji :( Kurde szkoda a tak fajnie było . Co prawda nie ma żadnych spr do konca tygodnia , to jednak trzeba isc do szkoły i to mnie dobija :( Na szczęscie tlyko przez te dwa dni i potem 3 dni w nastepnym tyogdniu i swięta i spokoj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować