Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 10:19, master matrox napisał:

Cóż, muszę dostać dobrą ocenę, bo ostatnio wpadły dwie trójki, a na koniec chce mieć
5 :)


Staraj sie , wiem to po swoim bolesnym przypadku jak głupi zarobiłemjak dostałem 3 z spr w z geografi i tym sposobem dostaeł tylko 4 na półrocze :(

Kurde ja nie chce chemi :( Niech ktos napisze za mnie ten cudowny przedmiot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jutro sobie pośpiewam na myzce i pocztyam na polskim :(. Jestem zmęczony bo dopiero teraz zabieram się do lekcji po cięzkim weekendzie (Piątek- trening, Sobota- mecz ligowy, Niedziela(dzisiaj)- Mecz towarzyski). Nie wiem czy jutro wytrzymam w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 14:46, lochu15 napisał:

A mnie jutro czeka ciężki dzień 8 lekcji.
Nie wiem jak to wytrzymam .



Wytrzymasz ja zawsze we wtorek mam 8 lekcji i żyję =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze tylko w poniedzialek i srode mam po 7 bo do nas przyjezdrzaja takie n00by co u nich gimnazjum i kosciola nie mam tylko podstawowka i kaplica a to spora wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi trzy tygodnie praktyk zostały i wracam do szkoły na sam początek mam zapowiedziany sprawdzian z geografii z całego drugiego semestru b:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapowiada się w miare luźny dzień. Mam mieć tylko spr z angielskiego.

PS Prawdziwa rzeźnia będzie za 2 tyg na testach końcowych 3 kl gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 22:48, piero92 napisał:

Jutro zapowiada się w miare luźny dzień. Mam mieć tylko spr z angielskiego.

PS Prawdziwa rzeźnia będzie za 2 tyg na testach końcowych 3 kl gimnazjum.


jaka rzeźnia kolego, zawsze jest tak, że w gimnazjum denerwujesz sie przed egzaminem ale spokojnie bo zawsze na końcu okazuje sie, że jest banalnie łatwy w moim przypadku było tak z tym humanistycznym był wyjątkowo prosty ale niestety matematyczno-przyrodniczym to już zła bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 22:57, Drakkainen666 napisał:


jaka rzeźnia kolego, zawsze jest tak, że w gimnazjum denerwujesz sie przed egzaminem
ale spokojnie bo zawsze na końcu okazuje sie, że jest banalnie łatwy w moim przypadku
było tak z tym humanistycznym był wyjątkowo prosty ale niestety matematyczno-przyrodniczym
to już zła bajka.


No ale jednak będę musiał się na niego trochę pouczyć (no, a na dodatek chcę dostać się do dobrej budy więc muszę dobrze go napisać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że musisz sie pouczyć, zdecydowanie zalecam ci abyś sie pożadnie za tą nauke wziął. Bo naprawdę taki jeden egzamin może wyznaczyć ci nawet drogę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 22:57, Drakkainen666 napisał:

jaka rzeźnia kolego, zawsze jest tak, że w gimnazjum denerwujesz sie przed egzaminem
ale spokojnie bo zawsze na końcu okazuje sie, że jest banalnie łatwy w moim przypadku
było tak z tym humanistycznym był wyjątkowo prosty ale niestety matematyczno-przyrodniczym
to już zła bajka.


mówiąc szczerze... jestem matematycznym debilem, fizyka to dla mnie czarna magia, chemia jest jedynie hasłem na szyldzie nad kioskiem Ruchu a kontakt z biologią miewam tylko jeżeli zjem coś niestrawnego... a część mat.-przyr. zaliczyłem na 40 punktów... jeżeli w miarę uważało się na lekcjach i ma się jakieś-takie ogólne pojęcie - da się radę to to napisać ;]
a przed całym tym testem powtórzyłem jedynie wzory na pole i obwód koła, których nigdy przenigdy nie mogłem zapamiętać ;]
tak więc, piero92 -> nie stresuj się, bo ten test to nic strasznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 22:48, piero92 napisał:

PS Prawdziwa rzeźnia będzie za 2 tyg na testach końcowych 3 kl gimnazjum.


Jako "stary" wyjadacz powiem Ci, że nie ma się czym przejmować. Wiem, że łatwo powiedzieć, bo to "egzamin gimnazjalny" itp. itd. ale powiem Ci w praktyce zawsze to, czego najbardziej się obawiamy, okazuje się najprostsze :) Kawałek czasu temu (ehh...) bałem się "testu do liceum" - jakoś zdałem, źle na tym nie wyszedłem; potem była "matura" - ojjj mega stres, ale też się zdało; teraz są "sesje" - pierwsze była tragedia, następne już coraz lepiej. Prawda jest taka - nie można się podłamywać, trzeba się przygotować i wszystko będzie na pewno dobrze. Życzę powodzenia teraz i do końca nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie :P
PS Jestem ścisłowcem więc z zad z matmy powinienem sobie poradzić (gorzej z fizą- tej to w ogóle nie kapuję). A human to nie problem więc myślę, że jak się solidnie przygotuję do dobrze napiszę humana i mat-biol.

PPS Tylko najgorszy jest ten stres i świadomość, że mogę np nie wiedzieć jakiejś łatwej rzeczy, którą miałem np. 2 lata temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu sweet home:)
ale w 6 klasie se sami nosilismy lawki na egzamin po podstawowce, ale ze nauczycielka sie rozchorowala to mielismy 7 na 1 a na 7 nosilismy te lawki bo on jest ich wychowawca, zreszta nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...u mnie szkoła wyglądała tak...to znaczy byłem na chwile ,ale zaraz był odwrót :P.
Podczas jazdy autobusem do szkoły o mało nie padłem tam...mogłem wszystkim w około "opaskudzić" i ogólnie było nie dobrze :/.Jakoś dojechałem do szkoły i z tam czułem się nie wiele lepiej...no i teraz siedzę w domu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego sie nazarles? tez tak chce;p
a u nas zawzse w klasach od 1-3 dawal herbate w takim wiadrze i bylo ja czuc na 6 metrow i raz jak sie ustawilem w kolejce po nia to mi sie rzygac zachcialo i teraz jestem w 1gimnazjum ale to pamietam i opowiem dzieciom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął szybko i gładko
Zaczęliśmy od informatyki. Nie chciało mi się siedzieć godziny później, więc przyszedłem na zajęcia drugiej grupy. Kontynuowaliśmy (po raz enty) prace w HTML-u. Na WDŻ oglądaliśmy fil o rozwoju dziecka do 6 miesiąca życia. Zamiast polskiego mieliśmy zastępstwo, które było bardzo luźne. Na geografii ustalaliśmy długość i szerokość geograficzną w ramach przygotowania do testu gimnazjalnego. Na matmie też mieliśmy zastępstwo z nauczycielką, która zbyt lubiana nie jest. Oj będzie się mścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tylko 3-4h śnie poszedłem na 8 do szkoły.
Pierw Historia. Lekcja spędzona w większosci na przepisaniu pd z matmy, robienu pd z poslkiego (nie wiedziałem, serio) i rozmowie z przyjaciółką która wróciła ze szpitala.Potem ZUO przeklęte - matma. Ta gościówka to nie wiem co tto jest. Miało byc powtórzenie to super bo przez 20 próbuje tłumaczyc pd zamiast powtarzać wszystko. Potem jeszcze robiła to w takim tempie że ja w pierwszej ławce przy tablicy leciałem tylko z "yhy" "tja" "super" "dużo rozumiem" bo mam dosyć takiego typu "nauczania". Next 2xPolski, czytaliśmy notko-wypracowania z naszgo obrządku przyjaźni (kto czytal Małego Ksiecia ten wie :P). Czytałem i ja ale oceny nie dostałem bo zadzwonił dzwonek a na kolejnej sie jak widać zapomniało. Potem WF i pilka nożna. Płuca i serce takiego wysilku dawno nie miały i fizycznie wysiadły. Angielski i test i za niego 3, nie wiem jak ja przetłumaczylem niektóre zdania aż wstyd. Pani (fajna bo młoda...i ładna) aż sie śmiać zaczęła, bo mówi ze czegoś takiego u mnie nie widziała nigdy (jestem 4-5 uczniem). Potem Religia i tu nudy a temat cos o egzorcyzmach.
A jutro duzy sprawdzian z fizyki i trzeba zeszyt uzupełnic :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować