Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 20:40, kedzior141 napisał:

Właśnie. Ja bym chciał do LO, muszę się postarac.

Ja też bym gdzieś chciał iśc tylko jeden problem nie wiem gdzie :( i też będe musiał sie ostro przyłożyć.a w 3 klasie gimnazjum będe sie musiał też ostro przyłożyć bo to same powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prawie cały tydzień wolny ;]
Bo wczoraj było sprzątanie świata, dziś i jutro piszą testy, w czwartek mam 5 lekcji, a w piątek są dni otwarte szkoły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:44, Wadik napisał:

A ja mam prawie cały tydzień wolny ;]

Ja miałem ponad 2 tyg. przerwy bo mam nogę w szynie bo zleciałem ze schodów :P Najgorzej jest teraz bo muszę posuwać na te testy, dobrze że mam blisko.

Dnia 22.04.2008 o 20:44, Wadik napisał:

Bo wczoraj było sprzątanie świata, dziś i jutro piszą testy, w czwartek mam 5 lekcji,
a w piątek są dni otwarte szkoły ;]

Zobaczysz w przyszłości jak będziesz mieł testy :P Przynajmniej dwa dni wolnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:44, Dekerinho6 napisał:

> Właśnie. Ja bym chciał do LO, muszę się postarac.
Ja też bym gdzieś chciał iśc tylko jeden problem nie wiem gdzie :( i też będe musiał
sie ostro przyłożyć.a w 3 klasie gimnazjum będe sie musiał też ostro przyłożyć bo to
same powtórki


W jakim sensie powtórki? Jeżeli chodzi o to że nic nowego nie będzie to muszę cię zmartwić, tak dobrze się nie stanie dla Ciebie. W sumie jesezcze by ci te powtarzania bokiem wyszły, ale jeżeli sam będziesz powtarzał na własną rękę to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:22, Outlander-pro napisał:

No lol, aż trudno uwierzyć O_o Zawsze można zadzwonić do OKE i naskrażyć i egzaminatorzy
będą mieli kiepawo, no ale to extreme trochę :P Ale żeby sobie ściągać, gadać i wstawać
w grupkach by oddać test ? Dziwne...

Mało tego, testy zostały rozdane nie o 09:00 a o 09:05 przez... modlitwę. Tak. uczeń wysunął się z inicjatywą pomodlenia się, aby nam test poszedł dobrze. Szkolny psycholog (członek komisji) stwierdził, że skoro jesteśmy kandydatami do bierzmowania, to możemy odmówić modlitwę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomniało sytuację z przed roku :D, na maturze z pisemnego polaka mieliśmy w komisji min. księdza i też ktoś zaproponował żebyśmy się pomodlili ... :D, trochę śmiechowo było ale ogólnie idea ciekawa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 21:10, The Lurker napisał:

Mało tego, testy zostały rozdane nie o 09:00 a o 09:05 przez... modlitwę. Tak. uczeń
wysunął się z inicjatywą pomodlenia się, aby nam test poszedł dobrze. Szkolny psycholog
(członek komisji) stwierdził, że skoro jesteśmy kandydatami do bierzmowania, to możemy
odmówić modlitwę... :P


U nas się zaczeło chyba o 9:10 bo najpierw było tłumaczenie jak zaznacza się odpowiedzi, jak się koduje a potem ... wszyscy mieli problemy by pozaklejany egzamin otworzyć xD Bo były chyba 4 naklejki CKE które zlepiały wszystkie strony, trochę z tym kłopotów było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:10, The Lurker napisał:

Mało tego, testy zostały rozdane nie o 09:00 a o 09:05 przez... modlitwę. Tak. uczeń
wysunął się z inicjatywą pomodlenia się, aby nam test poszedł dobrze. Szkolny psycholog
(członek komisji) stwierdził, że skoro jesteśmy kandydatami do bierzmowania, to możemy
odmówić modlitwę... :P

Już mnie nic w tym kraju nie zdziwi...

Co do egzaminu to uważam, że jego poziom był podobny do tego zeszłorocznego. (tego co ja pisałem) Charakterystyki współczuję (zwłaszcza jak ktoś niewiele już z owych lektur pamiętał :P). Nie martwcie się, każdy przez to przechodzi i prawie zawsze kończy się dobrze. Nie ma co sobie zdrowia psuć niepotrzebnymi nerwami. ;)

Co do mojej edukacji to cieszę, że to już końcówka. Liceum dało mi się trochę we znaki i już o wolnym marzę. :P Na szczęście lekcje wczoraj i dziś miałem skrócone, tak więc w miarę jestem wypoczęty przed dalszą nauką. Byle do matur, a potem byle do wakacji. :)

P.S. Nie ma to jak uciekać z akademii poprzez wyskok przez okno. Polecam każdemu. :P Kocham swoją szkołę właśnie za takie akcje... jest akademia, części osób się nie chce zostać, jednak nie wypuszczą ich, tak więc muszą wymyślić coś naprawdę inteligentnego by się wydostać. Było już odciąganie pani od wpuszczania i wypuszczania po to by dorwać się do klawiatury otwierającej drzwi to teraz przyszedł czas by zdobyć klucze do jednej z klas i wyskoczenie przez okno. Szkoda tylko, że nie wypalił mój plan z wyjściem na dach i zejściem po rynnie. (za śliska była :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak...czas napisać moją smutną i nudną zarazem historie z życia wziętą z moją obecnością w mojej szkole >.<.
Zaczynając to jazda z geografii ,bez jazdy :P.Wszyscy przygotowani na odpytywanie ,czy co ,a tu normalna lekcja bez pucy O_o. Informatyka (sorry...technologia informacyjna >.<)to już w ogóle masakra. Sprawdzian z akcesa (czy jak tam to się pisze...to co robi bazy danych...już chyba gorszego ***** nie ma) ,który sam zrobiłem w około 5-10 (czas około ogólnie 30 min) ,ale wykorzystałem cały czas mojego czasu do zrobienia baz danych dla koleżanek obok...ja dostałem 5 ,a one tylko 4+...to masakra normalnie ,że dwie moje prace postawił na 4+ :/.Historia była jak zwykle dla mnie taka sobie (meh...wolę chemie) i spać mi się chciało do dzwonka :/. Francuski = 2-1...dokładniej to opisują jest to dwa + i jeden - (oceny są wpisywane za odpowiedź po uzbieraniu 4 znaczków...4 + piątka i tak w dół). WF myślałem ,że mnie pocieszy ,ale tak sobie mnie pocieszył :/. Poprawiłem nieznacznie skok z miejsca i rzut piłką lekarską do przodu...bleeee
Teraz was zagnę...a ktoś to w ogóle czyta? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 19:19, piero92 napisał:

No, ale jednak dużo zależy od tego testu czy się np. ktoś dostanie do wymarzonej budy.

W zasadzie, jak chce się iść do LO to nie ma wielkiej różnicy do jakiego się pójdzie. Po prostu w tych uważanych za dobre nauczyciele zmuszają do nauki wiele wymagając i robiąc kartkówki. Jak ktoś chce się przygotować do matury i podchodzi do tego poważnie to będzie się uczył bez natrętnych nauczycieli.

Dnia 22.04.2008 o 19:19, piero92 napisał:

A z tym testem ścisłym to troche kaszana- jak będzie dużo fizy to kicha :/ I chociaż,
że jestem ścisłowcem to tego przedmiotu nie pojmuję.

Najwięcej jest matmy.

Dnia 22.04.2008 o 19:19, piero92 napisał:

PS Powtórzyłem sobie materiał tak z grubsza i już wszystko zapomniałem co powtarzałem
(choć pamięć mam dobrą, to jednak dzisiaj coś mi ona nie działa) :/

Bo się za bardzo stresujesz, niepotrzebnie zresztą. :P

Dnia 22.04.2008 o 19:19, piero92 napisał:

PPS Posiadam zdolnośc logicznego myślenia, ale jednak bez podstaw to się niewiele zrobi
(wiem bo pisałem bez żadnego przygotowania test próbny i mi tak sobie poszedł).

No jasne. Działania na ułamkach, tabliczka mnożenia, etc to podstawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dzisaj szedłem sobie spokojnie z kumplem do Złotych Tarasów ( centrum handlowe, takie fajne xD w warszawie ) no i sobie idziemy , obaj mamy plecaki i podchodzi do nas dwóch gliniarzy i pytają sie : i co fajne wagary? a my na to eee ( jestesmy w 1 gimnazjum no i dzis i jutro mamy wolne z powodu testu ) no i mówimy ze dzis wolne gimnazjum ma test i wogle ;] a oni to dajcie legitymacje bo według nas chodzicie do 6 - 5 klasy podstawówki! no i musialimy sie wykrecac z 15 minut :( ledwo na seans zdązylem
Pozdrawiam ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:02, igorinho napisał:

Nie koniecznie ;) Słyszałem, że są konkursy dla licealistów gdzie do zdobycia są nawet
studenckie indeksy ;)


Pomyslalem nad tym troche i wiesz co? Powiedz na ten temat cos wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:41, Abomek42 napisał:

Pomyslalem nad tym troche i wiesz co? Powiedz na ten temat cos wiecej :P


Ja powiem, jako że jestem w 2 liceum ^^ Tak więc wstęp na uczelnię można zdobyć będąc laureatem ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej. Nawet jeżeli np. dostaniesz się do finału olimpiady chemicznej i napiszesz ją na co najmniej 30%, to jesteś zwolniony z matury z chemii. Poza tym są konkursy organizowane przez same uczelnie, np. zostając już przy chemii - konkurs im. Swiniarskiego organizowany przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Oczywiście w konkursach organizowanych przez uczelnie, oni sami decydują kto dostaje indeks. Ode mnie z klasy dwóm osobom udało się w tym roku przejść do finału i mimo, że nie są laureatami, indeksy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok test napisany w tym roku byl nawet prosty.
Ile wam wyszlo w tym zadaniu z kula i prostopadloscianem? mi 1.5
A to ostatnie zadanie> mi wyszly boki odpowiednio 20km i 17.3km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:06, Abomek42 napisał:

Ok test napisany w tym roku byl nawet prosty.
Ile wam wyszlo w tym zadaniu z kula i prostopadloscianem? mi 1.5
A to ostatnie zadanie> mi wyszly boki odpowiednio 20km i 17.3km.

mi tak samo :) tylko nie wiem jaka tkanka powinna byc w jednym z zadan zamknietych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:06, Abomek42 napisał:

Ok test napisany w tym roku byl nawet prosty.
Ile wam wyszlo w tym zadaniu z kula i prostopadloscianem? mi 1.5


Moim zdaniem powinno być 1,6 . Dlaczego? Jeżeli obliczysz dalej wyjdzie ci wynik 1.57 a po zaokrągleniu 1.6 :P

Dnia 23.04.2008 o 11:06, Abomek42 napisał:

A to ostatnie zadanie> mi wyszly boki odpowiednio 20km i 17.3km.


Ten sam wynik ^^ Tylko ja zaokrągliłem do 17km i chyba teraz mam źle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:12, nieszczescie napisał:

> Ok test napisany w tym roku byl nawet prosty.
> Ile wam wyszlo w tym zadaniu z kula i prostopadloscianem? mi 1.5

Moim zdaniem powinno być 1,6 . Dlaczego? Jeżeli obliczysz dalej wyjdzie ci wynik 1.57
a po zaokrągleniu 1.6 :P

1840/1200=1,5333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować