Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2008 o 16:39, Wadik napisał:

A my dziś z kilkoma kolegami zrobiliśmy sobie wolne bo nie było połowy lekcji. A jakbyś
my zostali w szkole to musielibyśmy siedzieć tak jakby były wszystkie lekcje :/

Oooo! Nie ładnie, nie ładnie. Minus trzy punkty( u nas jest taka klasyfikacja:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:40, Aragloin napisał:

Oooo! Nie ładnie, nie ładnie. Minus trzy punkty( u nas jest taka klasyfikacja:()


U nas w szkole z tego co pamiętam jest chyba -20 punktów za wagarowanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:43, Wadik napisał:

> Oooo! Nie ładnie, nie ładnie. Minus trzy punkty( u nas jest taka klasyfikacja:()


U nas w szkole z tego co pamiętam jest chyba -20 punktów za wagarowanie :]

Łuuu!!:) To u nas jest w porównaniu do twojej szkoły pełen luz i bezstresowość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:45, Aragloin napisał:

Łuuu!!:) To u nas jest w porównaniu do twojej szkoły pełen luz i bezstresowość.:)


Ale wiesz, u nas na przykład za konkurs jakiś jest +50, to się szybko kumuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dlaczego, ale strasznie mi się nie chce uczyć i chodzić do szkoły. W porównaniu do Ipółrocza, teraz mi się znacznie oceny pogorszyły... Wiosna? Lenistwo? Nie spanie po nocach? Możliwe... ;)
Do wakacji jeszcze postaram się część ocen poprawić, i trochę średnią podwyższyć. A od nowego roku szkolnego mam zamiar uczyć się już jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:46, Wadik napisał:

> Łuuu!!:) To u nas jest w porównaniu do twojej szkoły pełen luz i bezstresowość.:)


Ale wiesz, u nas na przykład za konkurs jakiś jest +50, to się szybko kumuluje ;)

E... U nas chyba z +5 czy 7, nie pamiętam dokładnie, a chodzisz do gimn. czy lic.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:47, Aragloin napisał:

E... U nas chyba z +5 czy 7, nie pamiętam dokładnie, a chodzisz do gimn. czy lic.?


Do gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:49, Wadik napisał:

> E... U nas chyba z +5 czy 7, nie pamiętam dokładnie, a chodzisz do gimn. czy lic.?


Do gimnazjum.

No to tak jak ja.:) Dotąd mam -1 punkt do zachowania. Mam nadzieję na wzorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:50, Aragloin napisał:

No to tak jak ja.:) Dotąd mam -1 punkt do zachowania. Mam nadzieję na wzorowe.


Ja mam już około -80, ale mam także dużo dodatnich chyba 120. Tak więc na dobre wyjdę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@@do mlynar911
> Ja tak mam ,ze z kimś się nie zgadzam a jednak mówię coś podobnego co przedmówca xD ;p
Co za bunt :D Niby coś podobnego, ale się nie zgadzasz :P

> Bo np. ja nie wyobrażam
> sobie ściąganie z historii (mój przedmiot kierunkowy) ;p
To u mnie jest to samo. Ściąganie z historii to porządek dzienny. Natomiast to samo na biologii (jestem biolchem i jestem z tego dumna!) - nie przejdzie.

> Ehh ja na 8 mam ;/ Bezboznico jak wfu mozna nie lubić?! Nie mogę tego pojąć ;]
Zrozumiesz jeśli powiem, że facetka najwyraźniej sie na mnie uwzięła. Otóż z powodu kontuzji nie mogę skakać w dal z miejsca (po prostu nie mogę i koniec). No i był z tego sprawdzian i dostałam 1. Ona przy klasie OFICJALNIE oznajmiła, iż będę to poprawiać po czym zmieniła mi ocenę na =2 (najniższą, której nie można poprawić). A ostatnio był sprawdzian z kosza i dwie dziewczyny tez dostały 1. I co? I mogły normalnie, spokojnie poprawiać. Właściwie sam przedmiot mi odpowiada, ale ta nauczycielka średnio ;/

> Ja miałem w piatek. I mi również średnio. Tylko ja licze coś między 3 - 4 ;]
A ja liczę na 4-5. Choć 5 to raczej nie bardzo...

> To jak i u mnie 2 mi wychodzi ;/
Ja mam niezłe oceny z fizyki, ale rzecz w tym, że nic nie rozumiem xD

> Nam dziś zeszyty zabrała do sprawdzenia ;p i wszyscy panikowali bo mają mało w nich a
> ja mam akurat wszystko :p
Ja też mam wszystko, ale co z tego, skoro jest 40 różnych zadań a ja sama zrobię może połowę? ^^ Oj będę musiała sie pouczyć i to mocno... :P

U nas dzisiaj dwie dziwne sytuacje były. Najpierw na historii koleżanka opowiada o podziale Ukrainy na prawo- i lewobrzeżną. No i mówi, że lewobrzeżna do Polski należała (wojny polsko - rosyjskie XVII w - tak dla orientu) a prawobrzeżna do Rosji. Potem, że na odwrót a na końcu stwierdziła, że... zależy jak się spojrzy. xD
Druga sytuacja to fakt iż kolega tydzień temu oddawał referaty na geografię. Dwa. Oba splagiatowane z neta, co więcej, nauczycielka nawet podała strony z których kolega ów referat skopiował. Skończyło się 1 i naganą u dyrekcji. A jutro dwie lekcje :D Odwołali 5, zostaje fizyka i biologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, nagana u dyrekcji... Naprawdę porąbana szkoła.

Dzisiaj nieźle. Sprawdzian z fizy z całej (!) dyanamiki. Potem z biologii kartkówka z krzyżówek genetycznych (banał) i niezapowiedziany sprawdzian z geografii. Całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:46, Wadik napisał:

Ale wiesz, u nas na przykład za konkurs jakiś jest +50, to się szybko kumuluje ;)


Fajna szkoła :P
U nas za konkurs szkolny jest +5 pkt, za miastowy, powiatowy +10, a za wojewódzki i cało polski jest natomiast +20. Ja w grudniu złapałem +20, bo brałem udział w konkursie z języka angielskiego, który odbywał się na terenie kraju.

Ostatnio u mnie, w poniedziałek dokładniej, odbył się konkurs ortograficzny. Nic się do niego nie przygotowywałem, tak więc wyniku z góry się spodziewałem, czyli zająłem pierwsze miejsce w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:14, Flesh00er napisał:

Lol, nagana u dyrekcji... Naprawdę porąbana szkoła.

Mówisz o tej sytuacji z mojej szkoły? Moja szkoła nie jest porąbana. Jest właśnie pod tym względem w porządku. Bo niby prosto jest zrobić referat na zasadzie www... "kopiuj - wklej" i dostać 5 a inna osoba by przynajmniej coś od siebie dodała. Wg mnie jest to zupełnie tak jak piractwo. Owszem, facetka nam wyjaśniła - możemy skorzystać z treści zawartych w pracy z neta, ale nie możemy jej bezczelnie skopiować (tym bardziej, że ów kolega skopiował fragmenty pracy naukowej dwóch amerykańskich naukowców - pewnie nawet nie wiedział o czym to jest xD). Mało tego - dodała, że to są "tylko" takie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom dziś było tak sobie dostałem parę ocen itp.
Polski oddawała nam nasze wypracowania z Małego Księcia którego w ogóle nie czytałem i dostałem 2 więc i tak dobrze mi poszło nie czytając go :P
Religia dostałem (+) za aktywność :D to tak za nawiasem :P
Fizyka oddawała kartkówki i dostałem 3 więc jest bardzo dobrze :P Jutro jeszcze muszę poprosić nauczyciela żeby mnie przepytał z mapy i będzie bardzo dobrze :) cóż pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z fizyki cztery 5 wpłynęły dziś - dwie za zadania, jedna z kartkówki o soczewkach, jedna z referatu nt. mikroskopu. Jak dla mnie dzień bardzo udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:55, Dekerinho6 napisał:

Fizyka oddawała kartkówki i dostałem 3 więc jest bardzo dobrze :P

Chyba dostatecznie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:49, master matrox napisał:

Fajna szkoła :P


Czy na pewno tak fajnie, to ja sam nie wiem. Natomiast wiem, że na wzorowe trzeba ponad 350pkt, a na start każdego semestru jest 150 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 20:05, Union Pacific napisał:

Miałem dziś jednak podsumowujący sprawdzian z chemii z 3 klas - napisałem wszystko i
mam nadzieję, że dobrze :/ Na chemii wyjątkowo mi zależy.


No chemia jest bardzo trudna no dla mnie ponieważ nie wiem jak u was i ciężko mi ją jakoś pojąć ale jakoś sobie daję rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować