Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 14:34, jakoktochce napisał:

> Mam pytanie. Czy nauczyciel może oddać sprawdzian po 3 tygodniach?

Teoretycznie w statucie szkoły jest termin dwóch tygodni na oddanie sprawdzianu. Przynajmniej
u nas tak było. Ale pan od historii potrafił cały semestr nie oddawać jednej pracy...
także statut sobie a nauczyciele sobie ;/


U nas też są dwa tygodnie. A moja nauczycielka od biologii ćwiczenia zebrała w paździeniku/listopadzie i jeszcze nie oddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień miałem dosyć nudny. Wczoraj wieczorem wróciłem z zielonej i dlatego strasznie mało osób było i dlatego nauczyciele dali nam więcej luzu ;] Przynajmniej na wf-ie graliśmy w siatkówkę.
Aha no i nauczyciele wystawiają już oceny. Jak na razie nieźle, same piątki i 6 z religii :D A z pozostałych przedmiotów najgorzej będę miał 4, więc pasek gwarantowany ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 14:49, maciek999 napisał:

Aha no i nauczyciele wystawiają już oceny. Jak na razie nieźle, same piątki i 6 z religii
:D A z pozostałych przedmiotów najgorzej będę miał 4, więc pasek gwarantowany ;]


Fajnie masz same 6,5,4 a ja 3,4 no czasami 5 ale sie staram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:02, Dekerinho6 napisał:

Fajnie masz same 6,5,4 a ja 3,4 no czasami 5 ale sie staram :P

Wiesz, oceny nie świadczą o uczniu.Z resztą jak dla mnie ważne jest, żeby coś w przyszłości u mieć. Nie chodzi tu o wiedzę (chociaż też jest ważna), ale żeby potrafić np. coś naprawić itd. Ale ważne, że się starasz ;] Aha, no i to jeszcze zależy, w której klasie jesteś, bo ja w pierwszej gimnazjum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i to jeszcze zależy, w której klasie jesteś,

Dnia 02.06.2008 o 15:07, maciek999 napisał:

bo ja w pierwszej gimnazjum ;p


Wiem trzeba sie starać żeby później sobie poradzić w życiu. A ja jestem w II gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i panowie w szkole będę miał nawet 4.81( miesiąc temu marzyłem o 4.65), jedynie muszę się poprawić z matmy i chodzić za księdzem, żeby mi szóstkę postawił, bom ministrant( aha, snickersów od nie go nie dostajemy:)). Jak będę miał taką średnią to w lipcu upradge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj muszę powiedzieć że dzień miałem w miarę udany. Ale znowu nie też tak do końca...
Udało mi sie poprawić Geografię w miarę Religię itp. Więc jeszcze została Historia ostatni sprawdzian i kartkówka z Religi jeszcze jedna i luz. Jutro jeszcze mamy ognisko tak więc jak na razie wszystko fajnie sie składa :P Żeby dotrwać do końca tego tygodnia i będzie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje średniej, ja teraz startuje do liceum i by się przydała średnia z 5.0, ale cóż zobaczymy, jak na razie muszę błagać o 5 z chemii. O mój Boże, do końca wystawienia ocen zostały trzy dni, a ja mam dwie 6 jak na razie i aż 4 czwórki ;/, ciekaw jestem com żem dostał z niemieckiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 08:26, Łeber napisał:

Gratulacje średniej, ja teraz startuje do liceum i by się przydała średnia z 5.0, ale
cóż zobaczymy, jak na razie muszę błagać o 5 z chemii. O mój Boże, do końca wystawienia
ocen zostały trzy dni, a ja mam dwie 6 jak na razie i aż 4 czwórki ;/, ciekaw jestem
com żem dostał z niemieckiego ;)

I co źle? Nietety, z chemii wystawiła mi 4 i REDA na 98% nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 08:26, Łeber napisał:

Gratulacje średniej, ja teraz startuje do liceum i by się przydała średnia z 5.0, ale
cóż zobaczymy, jak na razie muszę błagać o 5 z chemii. O mój Boże, do końca wystawienia
ocen zostały trzy dni, a ja mam dwie 6 jak na razie i aż 4 czwórki ;/, ciekaw jestem
com żem dostał z niemieckiego ;)


oh, to straszne 4 czwórki, to naprawdę baardzo złe oceny. Zobaczył byś jakie oceny mają inni użytkownicy, którzy uczą się zapewne 10 razy więcej od ciebie i nie narzekają. Więc texty w stylu "W tym roku słabo wypadłem mam aż jedną 5 a reszta to szóstki, ojej chyba się popłaczę" zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem ciężki dzień 7 lekcji od 6:30 ale jakoś przeżyłem na szczęscie pocieszam sie tym że to już ostatnie dni szkoły !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dzisiaj w szkole nie było, nie chciało mi się iść. Jutro mam z klasą wycieczkę rowerową, czyli jutro tak źle mieć też nie będę. No tylko niestety w piątek ostatnia klasówka z WOS-u mnie czek, ale i tak się uczyć nie będę heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 14:34, Jed1 napisał:

Mnie tam dzisiaj w szkole nie było, nie chciało mi się iść. Jutro mam z klasą wycieczkę
rowerową, czyli jutro tak źle mieć też nie będę. No tylko niestety w piątek ostatnia
klasówka z WOS-u mnie czek, ale i tak się uczyć nie będę heh.


Ale dzisiaj miałeś fajnie. Pocieszę cie bo ja jeszcze mam sprawdzian z Historii Religi więc mam jeszcze dużo dużo nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole już powoli nauka zbliża się do końca. Mam średnią 4,75 (równe!) Nie wiecie czy będe miał świadectwo z wyróżnieniem? Bo mi kumpel mówił że w IIIg trzeba mieć 4,81 :-/. A ja już nie mam z czego poprawiać.

Mam czwórki z:

-Matmy
-Geografii
-Biologii
-Fizyki
-Polskiego

Z reszty piątki plus szóstka z informatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:17, rob300i napisał:

U mnie w szkole już powoli nauka zbliża się do końca. Mam średnią 4,75 (równe!) Nie wiecie
czy będe miał świadectwo z wyróżnieniem? Bo mi kumpel mówił że w IIIg trzeba mieć 4,81
:-/. A ja już nie mam z czego poprawiać.


Nic mi o tym nie wiedomo, wymagania na pasek raczej się nie zmieniają w zależności od klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:17, rob300i napisał:

U mnie w szkole już powoli nauka zbliża się do końca. Mam średnią 4,75 (równe!) Nie wiecie
czy będe miał świadectwo z wyróżnieniem? Bo mi kumpel mówił że w IIIg trzeba mieć 4,81
:-/. A ja już nie mam z czego poprawiać.


To ten twój kumpel chce ciebie tylko nastraszyć. Odkąd pamiętam to ta granica 4,75 zawsze była (i nigdy nie była dla mnie przeznaczona xD). Ogólnie to oni powinni zmniejszać próg ,a nie powięszać jak coś dla wyższych klas to wtedy miałoby sens :P.

Ale przekichany tydzień...zamiast się już cieszyć siedze w knigach i muszę poprawiać wszystko. Już chyba wspominałem co mnie wczoraj i dzisiaj czekało...nie chce mi się już tego przypominać ,bo będą mnie bolały następne kosy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie opisałem co sie u mnie działo dziś :P
Czyli tak dzień jak co dzień w zasadzie wszystko ok.Mieliśmy mieć dzisiaj ognisko lecz niestety brzydka pogoda to zepsuła ;/ Ale mamy iść jeszcze w poniedziałek jak będzie pogoda :P Miałem dzisiaj 5 lekcji Angielski WF Matematyka Biologia i Plastyka. Strasznie sie dzisiaj nudziłem na tych lekcjach ale to przecież nie żadna nowość.Jeszcze jutro muszę napisać sprawdzian z Polskiego w piątek kartkówkę z Religi i sprawdzian z Historii i już w zasadzie mam wakacje :P Jeszcze przetrwać ten tydzień muszę i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:17, rob300i napisał:

U mnie w szkole już powoli nauka zbliża się do końca. Mam średnią 4,75 (równe!) Nie wiecie
czy będe miał świadectwo z wyróżnieniem? Bo mi kumpel mówił że w IIIg trzeba mieć 4,81
:-/. A ja już nie mam z czego poprawiać.

No to zrobił cię w balona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować