Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja otrzymałem 45 z części humanistycznej oraz z matematyczno- przyrodniczej 42, co daje razem 87 ptk i jestem bardzo zadowolony z wyników. Myślałem, że będę miał około 75,a tutaj takie miłe zaskoczenie.

PS. Gratuluję wszystkim dobrych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona lista ocen:

J. polski - 5
geografia - 5
plastyka - 5
matematyka - 5
j. angielski - 5
biologia - 5
WoS - 6
fizyka - 5
chemia - 5
historia - 6
informatyka - 6
religia - 5
technika - 5
muzyka - 5

Średnia - 5.24

Wynik egzaminu gimnazjalnego:
cz. humanistyczna - 46
cz. matematyczno-przyrodnicza - 47
Razem: 93

Punkty do liceum: w zależności do jakiego liceum - 171-181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:
Nie wypisuję wszystkich ocen,tylko wam oznajmię,że moja średnia to 5.3
Punkty z zachowania:ok.210(od 150 jest wzór:D)
A w tym roku tak jakoś było nudno.Ale za 2 dni Święto Szkoły(10 lecie nadania imienia szkole)-1000ludzi,znane osoby,festyn,konkursy,i pełno szkół z całej polski.Będzie fajnie;)W razie czego na walkę przygotowałem cały arsenał małych kamieni na małą walkę z inną szkołą.Mam fajną skrytkę,tuż obok budynku szkoły.Gorzej,że raczej tam nie będę,bo się rozchorowałem.To nawet dobrze.Nie będę patrzył na przekazanie sztandaru.Bo tym,co go niesie,miałem być ja albo taki jeden.Czyli najlepsi uczniowie...a wybrali przechwalającego się,słabo uczącego itp.ucznia.Jak coś to gramsajt,bo wam tu całej historii pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja coś powiem o swoich ocenach. Ze wszystkich przedmiotów ocen nie będę wypisywał. Powiem tylko, że mam czwórkę z Niemieckiego i trzy szóstki z Fizyki (jedyny w cały gim.), techniki i informatyki. Reszta same piątki. Średnia to coś koło 5.2, co jest dla mnie doskonałym wynikiem. Bałem się, że mi nie starczy na pasek ;]
No bo patrząc na półrocze (miałem ok. 4.65) miałem uzasadnione obawy.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czuje przy was starym prykiem:P W kazdym razie srednia 3,8 (w 2 klasie Lo jestem) z czego częsć przedmiotów mi odchodzi jestem w jednym z lepszych w miescie liceów ale na pewno najtrudniejszych mimo wszystko moglo byc lepiej:) Za niecały rok matura ehhh :):P Pozdrawiam gimnazjalistów z odległosci ten egzamin to byl banal przy maturze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:42, kowboj3 napisał:

Uaktualniona lista ocen:

J. polski - 5
geografia - 5
plastyka - 5
matematyka - 5
j. angielski - 5
biologia - 5
WoS - 6
fizyka - 5
chemia - 5
historia - 6
informatyka - 6
religia - 5
technika - 5
muzyka - 5

Średnia - 5.24

Wynik egzaminu gimnazjalnego:
cz. humanistyczna - 46
cz. matematyczno-przyrodnicza - 47
Razem: 93

Punkty do liceum: w zależności do jakiego liceum - 171-181



Widać, że nie masz w domu nic do roboty. Cały czas siedzisz i kujesz? Nawet na dwór nie wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 17:38, EveRte napisał:


Widać, że nie masz w domu nic do roboty. Cały czas siedzisz i kujesz? Nawet na dwór nie
wychodzisz?


Po pierwsze nie kuję - uczę się. Po drugie, spędzam czas tak samo jak moi rówieśnicy, czyli jets czas na naukę, jest czas na zabawę, jest czas na inne rzeczy. Po trzecie to III gimnazjum - do nauki trzeba było się przyłożyć. Po czwarte, obraziłeś mnie. Po piąte, guzik Ciebie obchodzi moje życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:40, kowboj3 napisał:

Po pierwsze nie kuję - uczę się. Po drugie, spędzam czas tak samo jak moi rówieśnicy,
czyli jets czas na naukę, jest czas na zabawę, jest czas na inne rzeczy. Po trzecie to
III gimnazjum - do nauki trzeba było się przyłożyć. Po czwarte, obraziłeś mnie. Po piąte,
guzik Ciebie obchodzi moje życie prywatne.

W szkole mam to samo. Jestem w Igim. Średnia pierwsza lub druga w szkole. Moi koledzy myślą (ci, którzy słabo mnie znają), że ciągle się uczę. Jadę autobusem do szkoły-uczę się, siedzę w szkole-uczęsię, jestem w domu-uczę się, śpię uczę się. Najgorsze jest to, że nie da się im tego wytłumaczyć. Już się przyzwyczaiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze sie pochwale moja srednią- 5.3
W-F 6
Historia 6
Anglik 6
Matma 6
Plastyka 4
Reszta to same piatki. Jak dla mnie dobrze. Dodam jeszcze punkty z testu - 35
Zapomnialem dodac ze jestem w 6 klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja właśnie dawno nie dostałem komentarza odnośnie mojej nauki. Nawet ci, którzy słabo mnie znają nie dają takich komentarzy. Wiedzą, że niektórzy są bardziej ambitni, inni mniej, ale wiedza także, że jako nastolatek mam potrzebę szaleństwa i zabawy i nie uczę się wcale aż tak dużo. Po prostu to jest taka klasa, gdzie oceny i wyniki egzaminu są ważne, i uczyć się trzeba więcej. Chociaż każdy weekend i tak był spędzany tylko na zabawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:51, Paladzior napisał:

To moze sie pochwale moja srednią- 5.3
W-F 6
Historia 6
Anglik 6
Matma 6
Plastyka 4
Reszta to same piatki. Jak dla mnie dobrze. Dodam jeszcze punkty z testu - 35
Zapomnialem dodac ze jestem w 6 klasie.



No to albo test jest jakiś trudny, albo coś ci nie poszło. Ja miałem w 6 klasie średnią 4,8 a wynik z testu to 39pkt (pomyliłem się na zadaniu z gniazdem od ptaka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:42, kowboj3 napisał:

Uaktualniona lista ocen:

J. polski - 5
geografia - 5
plastyka - 5
matematyka - 5
j. angielski - 5
biologia - 5
WoS - 6
fizyka - 5
chemia - 5
historia - 6
informatyka - 6
religia - 5
technika - 5
muzyka - 5


Masz tylko jeden język i nie masz WF-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak oceny to jedno a prawdziwa wiedza to drugie. Uczyłem się w gim z kolesiem wybitnie mądrym. Miał średnią 5.7. Koleś wiedział wszystko o co go zapytano. Ale jedna sytuacja wryła mi się w pamięć. Nie umiał przypiąć roweru do bramki w sklepie. Męczył się bo miał szyfr krótki i nie mógł do bramy przypiąć. Aż mu pomagać trzeba było i wskazanie innego miejsca pomogło. Niby geniusz?! Także możecie się uczyć i jechać na samych 6 ale jak to wykorzystacie to wasza sprawa ... U mnie np. oceny nie są odwzorowaniem mojej wiedz. Jest zupełnie na odwrót. Ponieważ mam takich nauczycieli co nic nie uczą a wymagają jak na uniwersytecie Jagiellońskim. A jestem tylko w 1 LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średnia 5.06, z testu 94 punkty. Bardziej jestem z egzaminu zadowolony, bo dobrą średnią to każdy może mieć :) Ogólnie jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki po I klasie LO (profil mat-inf-fiz):

J. Polski - 4
Matematyka - 3
Fizyka - 4
Informatyka - 4
Chemia - 5
Biologia - 3
Geografia - 3
PO - 5
WOK - 5
Religia - 5
Wf - 4
Historia - 6
Angielski - 4
Niemiecki - 4

Średnia: 4,21 (utrzymany wynik z I semestru)

Biorąc pod uwagę fakt, że raczej nie uczyłem się za bardzo to jestem zadowolony ze swoich ocen. To dopiero I klasa, a i tak wiadomo, że liczy się matura. Niektórzy niby wyciągali oceny jak się dało, jednak pytanie brzmi po co. ;) Ważne, że z badań wyników byłem w ścisłej czołówce klasy. To świadczy o tym, że przynajmniej pamiętam o wszystkim czego się uczę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:56, rob300i napisał:

> To moze sie pochwale moja srednią- 5.3
> W-F 6
> Historia 6
> Anglik 6
> Matma 6
> Plastyka 4
> Reszta to same piatki. Jak dla mnie dobrze. Dodam jeszcze punkty z testu - 35
> Zapomnialem dodac ze jestem w 6 klasie.


No to albo test jest jakiś trudny, albo coś ci nie poszło. Ja miałem w 6 klasie średnią
4,8 a wynik z testu to 39pkt (pomyliłem się na zadaniu z gniazdem od ptaka :-))

Pomylilem sie na opowiadaniu. A test byl raczzej latwy. Najwyzszy wynik ze szkoly to 37 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować