Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2008 o 17:40, kowboj3 napisał:


>
> Widać, że nie masz w domu nic do roboty. Cały czas siedzisz i kujesz? Nawet na dwór
nie
> wychodzisz?
>

Po pierwsze nie kuję - uczę się. Po drugie, spędzam czas tak samo jak moi rówieśnicy,
czyli jets czas na naukę, jest czas na zabawę, jest czas na inne rzeczy. Po trzecie to
III gimnazjum - do nauki trzeba było się przyłożyć. Po czwarte, obraziłeś mnie. Po piąte,
guzik Ciebie obchodzi moje życie prywatne.


Oh, straszne, tylko się nie popłacz. Ciągłe zakuwanie tak bardzo nadwyrężyło twój umysł, że popadłeś w "idiotyzm" xD To musiało się odbić na twojej psychicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu go obrażasz. Chłopak jest po prostu inteligentny, jak widać, Ty nie posiadasz tak wielkiego daru, jakim jest inteligencja w naszych czasach. To, że ktoś jest lepszy, a Ty gorszy, ( co widać, psychicem?) to naprawdę nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tu z Budynem. Nie musisz go obrażać tylko dlatego, że ma dobre stopnie. To, że ci się nie udało uzyskać dobrych ocen to nie znaczy, że musisz go obrażać. Po prostu odpuść se koleś. Ja zdałem teraz do 2 Gim ze średnią 5,1 i co będziesz też mnie wyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech te trauguciaki lenie i tyle;P Oceny za nic nieuczy sie to to i o jakie oceny ma lepsze jak ja w 2 klasie pff ech:P

A tak na serio bardzo ladne oceny jak na 1 lo zwykle ludzie sie zatracaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podejrzewam, że po prostu mi zazdrościsz. Zazdrościsz mi, że mogę prowadzić normalne życie, takie jak moi rówieśnicy, czyli mam czas na naukę i zabawę, i jednocześnie mogę spełniać swoje ambicje i realizować plany. A zazdrość tak Ciebie zżera, że posuwasz się do prostackich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 20:48, kowboj3 napisał:

/.../

Podejrzewam, że po prostu mi zazdrościsz. Zazdrościsz mi, że mogę prowadzić normalne
życie, takie jak moi rówieśnicy, czyli mam czas na naukę i zabawę, i jednocześnie mogę
spełniać swoje ambicje i realizować plany. A zazdrość tak Ciebie zżera, że posuwasz się
do prostackich komentarzy.


Wiesz co , nie przejmuj się . Tych , którym zależy na ocenach , nigdy nie docenia ludzie którym nie żależy na ocenach . Ja to samo mam w szkole . Pozostaje pogratulować :) Ja mam srednia o 0.4 niższą . Wiec ,, prawie witaj w klubie "

Ja miałem 68 /100 z tego Egzaminu III klasisty ( cholerna matma) . Troche kiepsko , ale na szczecie ten wynik przy moich ocenach oraz konkursie z histy nie przekreśla mnie do pójścia do wymaronego liceum :) Więc mogło byc lepiej , ale mogło być tez gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 84/100 z testów, co mnie zadowala (rodzice oczywiście liczyli na więcej:P). Średnia 5.2 lub 5.3, więc ładnie raczej, no i w końcu opuszczę to siedlisko kretynów (moją szkołę)... Tylko czy w liceum nie trafię na następnych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:10, tomoliop napisał:

Mam 84/100 z testów, co mnie zadowala (rodzice oczywiście liczyli na więcej:P). Średnia
5.2 lub 5.3, więc ładnie raczej, no i w końcu opuszczę to siedlisko kretynów (moją szkołę)...
Tylko czy w liceum nie trafię na następnych?:P


Trafisz na takich samych ludzi co ty :P O wspólnych zainteresowaniach :D Więc nie wiem czy ,, kretynów "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi wcale nie chodzi o fakt, że zazdrości mi ocen, tylko o to, że robi to w bardzo niekulturalny sposób. Wiem, że zdarzają się tacy ludzie, jednak ich zachowanie trzeba stopniowo, aczkolwiek sukcesywnie tępić. A to, że koleś jest niedowartościowany, to zupełnie inna sprawa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:13, Ryan Kam napisał:

> Mam 84/100 z testów, co mnie zadowala (rodzice oczywiście liczyli na więcej:P).
Średnia
> 5.2 lub 5.3, więc ładnie raczej, no i w końcu opuszczę to siedlisko kretynów (moją
szkołę)...
> Tylko czy w liceum nie trafię na następnych?:P

Trafisz na takich samych ludzi co ty :P O wspólnych zainteresowaniach :D Więc nie wiem
czy ,, kretynów "


Niekoniecznie, idę do takiego ,,średniego'''' liceum, o niezbyt wygórowanych wymaganiach, bo mam na miejscu, a dojeżdżać mi się nie chce... Z czego wnioskujesz, że będą to ludzie o ,, wspólnych do mnie zainteresowaniach''''?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:16, tomoliop napisał:

Niekoniecznie, idę do takiego ,,średniego'''' liceum, o niezbyt wygórowanych wymaganiach,
bo mam na miejscu, a dojeżdżać mi się nie chce... Z czego wnioskujesz, że będą to ludzie
o ,, wspólnych do mnie zainteresowaniach''''?:P


No chyba na jakis profil idziesz ? No i jacyś ludzie tez na ten profil pójdą , bo bede czuli ze z tego są dobrzy ( w tym ty ) :P

Nie przesadzaj i tyle powiem . Pamietam jak ja S**** przed pójsciem do Gimnazjum . A teraz do Liceum > Wogóle sie nie boje .

Teraztylkoczkeac na te świadectwa i potem kolejny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:24, Ryan Kam napisał:

> Niekoniecznie, idę do takiego ,,średniego'''' liceum, o niezbyt wygórowanych wymaganiach,

> bo mam na miejscu, a dojeżdżać mi się nie chce... Z czego wnioskujesz, że będą to
ludzie
> o ,, wspólnych do mnie zainteresowaniach''''?:P

No chyba na jakis profil idziesz ? No i jacyś ludzie tez na ten profil pójdą , bo bede
czuli ze z tego są dobrzy ( w tym ty ) :P

Nie przesadzaj i tyle powiem . Pamietam jak ja S**** przed pójsciem do Gimnazjum . A
teraz do Liceum > Wogóle sie nie boje .

Teraztylkoczkeac na te świadectwa i potem kolejny stres.


No, racja mat-fiz uważany za dość trudny jest... ja tam olewam, jak trafię na kretynów to trudno:P. A gimnazjum ssie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 20:48, kowboj3 napisał:

/.../

Podejrzewam, że po prostu mi zazdrościsz. Zazdrościsz mi, że mogę prowadzić normalne
życie, takie jak moi rówieśnicy, czyli mam czas na naukę i zabawę, i jednocześnie mogę
spełniać swoje ambicje i realizować plany. A zazdrość tak Ciebie zżera, że posuwasz się
do prostackich komentarzy.


Nie, nie zazdroszczę ci. Powiedział bym ci co o tobie myślę, ale tego nie zrobię. Przeczytałem sobie większość twoich komentarzy i nasuwa się jednen wniosek - Jesteś wychowany na takie gadające zwierzątko, które ma obsesję na punkcie nauki. Teraz każdy użytkownik będzie ci przytakiwać. To taki prymitywny sposób myślenia, który reprezentują userzy a dokładniej polskavaenk, który nie wiadomo skąd wie, że mam od ciebie gorsze oceny...żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 20:27, EveRte napisał:

Oh, straszne, tylko się nie popłacz. Ciągłe zakuwanie tak bardzo nadwyrężyło twój umysł,
że popadłeś w "idiotyzm" xD To musiało się odbić na twojej psychicem

-1 do statusu, nie tolerujemy tu takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:32, sig. napisał:

> Oh, straszne, tylko się nie popłacz. Ciągłe zakuwanie tak bardzo nadwyrężyło twój
umysł,
> że popadłeś w "idiotyzm" xD To musiało się odbić na twojej psychicem
-1 do statusu, nie tolerujemy tu takich rzeczy


Normalnie wymiatasz super moderatorze hahahahaha xD w innych tematach klną i obrażają, a ty nie jesteś łaskaw nawet "gęby uchylić" A teraz wyskakujesz nie wiadomo skąd i jeszcze masz czelność komukolwiek degradami rzucać? powtórzę jeszcze raz ż.a.ł.o.s.n.e mendowskie zachowanie - nic więcej. Niektórzy siedzą całymi miesiącami na forum, żeby status zdobyć, a przylezie taki gryzipiórek i bez ostrzeżenia zmieni rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na litość boską! Absolutnie nie łączcie inteligencji z wiedzą! Wydaje mi się, że przykład jaki podał mlynar, wyraźnie dowodzi, że wiedza nie musi iść w parze z inteligencją. Znam mnóstwo osób, które mają świetne średnie, a są puste i zwyczajnie głupie jak pusty słoik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:30, EveRte napisał:

/.../


Tak, każdy będzie przytakiwać i na pewno będę to ja. I co skaczesz? Powiedz szczerze, po co doskakujesz? Nie pasuje Ci coś? NIe czytaj, tak trudno to pojąć. Ma lepsze oceny i co z tego? Chciał to ma, ma jakiś cel w życiu to sie uczy. Widać nie chce zostać porządkowym ulic. "gadające zwierzątko, które ma obsesję na punkcie nauki." jesteś śmieszny, co ma do tego obsesja. Umiesz rozróżnić kujona od kogoś kto się uczy? Widać nie. Najedź na mnie, mam 4,5, spokojnie wyciągnąłem, uczniem jestem bardzo dobrym, jak chce to się ucze. Przeszkadza Ci to coś? Masz kompleksy? Prymitywny sposób myślenia to w tym wypadku ty masz ponieważ najeżdżasz na osobę która widac ze jest lepsza od Ciebie. Zluzuj trochę, bo się ośmieszasz coraz bardziej.

sig. jak miło Cie widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:35, EveRte napisał:

zachowanie - nic więcej. Niektórzy siedzą całymi miesiącami na forum, żeby status zdobyć,
a przylezie taki gryzipiórek i bez ostrzeżenia zmieni rangę.

Ależ miałeś ostrzeżenie, właśnie za chamstwo. Pozatym za coś takiego (mówię o tym poście za którego miałeś degrada, a ten jeszcze pogarsza sprawę) mógłbym cię od razu zbanować.
ps linki do postów z bluzgami ślij na moderator@gram.pl, do tamtych tematów też się zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować