Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja mam podobnie w klasie, dostanę 5 ze sprawdzianu albo czegoś innego to zaraz głupi komentarz ktoś walnie "Ja zrobiłem lepiej tą prace!", "Pewnie siedzi cały dzień w domu i kuje", "Ty kaleko, anemiku!" - Zazdroszą poprostu a sami mają takie oceny, że pożal się boże. Nie jestem super uczniem ale poprostu na tle mojej klasy wyróżniam się lepszymi ocenami ale na tle tych ocen co widzę na gram.pl to wypadam blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę same mistrze tutaj, to teraz ja się popiszę, chociaż jeden z niższej półki.
24 pkt z humanistycznego (nie napisałem rozprawki)
34 z matematycznego.
A średnią mam 3,75.
Czemu wszyscy co się chwalą mają dziwnym sposobem same dobre oceny? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pomyśl jak Ty jesteś wychowany, dopiero potem gadaj na innych. Pamiętaj, że w necie nie jesteś całkowicie anonimowy. Te czasy minęły. Twojego posta nie mogłem także pozostawić bez komentarza. W prawdziwym życiu za takie gadanie dostałbyś porządnie w pysk, prawdopodobnie ode mnie też. I podejrzewam, że jestes tylko małym, rozpieszczonym bachorem, który chce stylizować się na starszego lub osobą w mniej więcej moim wieku, która nie potrafi spełnić się w życiu. I popracuj nad panowaniem nad zazdrością, bo później w życiu może Tobie być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:41, sig. napisał:

> zachowanie - nic więcej. Niektórzy siedzą całymi miesiącami na forum, żeby status
zdobyć,
> a przylezie taki gryzipiórek i bez ostrzeżenia zmieni rangę.
Ależ miałeś ostrzeżenie, właśnie za chamstwo. Pozatym za coś takiego (mówię o tym poście
za którego miałeś degrada, a ten jeszcze pogarsza sprawę) mógłbym cię od razu zbanować.

ps linki do postów z bluzgami ślij na moderator@gram.pl, do tamtych tematów też się zajrzy.


Mam pytanie zbanowałeś go?

Pyt 2 Już nie do modków

Ma ktoś do krocset jakiegos linka do krzyzówek krwi albo coś bo mam jutro to z Biologi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:42, 143872 napisał:

Widzę same mistrze tutaj, to teraz ja się popiszę, chociaż jeden z niższej półki.
24 pkt z humanistycznego (nie napisałem rozprawki)
34 z matematycznego.
A średnią mam 3,75.
Czemu wszyscy co się chwalą mają dziwnym sposobem same dobre oceny? :|

Dobra, to ja się pochwalę co by Ci smutno nie było ze średnią 3,75
Polski - 2
Matematyka- 2
Fizyka - 2
Informatyka - 4
Angielski - 4
Niemiecki - 2
Chemia- 3
Geografia - 3
Biologia - 3
WF - 4/5
Przedsiębiorczość - 5
PO - 4
Religia - 5

Średnia 3,30/3,37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Jesteś wychowany na takie gadające zwierzątko, które ma obsesję na punkcie nauki."
To chyba dobrze o nim świadczy ...
Szkoda, że nie można powiedzieć tego o Tobie.
A wrodzona inteligencja, od zwyczajnego "kujonstwa" wiele się różni,
a skoro użytkownik pisze posty na poziomie, to nic tylko pozazdrościć, a nie obsypywać bluzgami.
Z Twoją mentalnością daleko nie zajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę chociaż jeden porządny :) Ja za to mam 2 z religii i 3 z plastyki, nic nie robie na tych lekcjach bo sie nie opłaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:41, Ratefi napisał:

Ja mam podobnie w klasie, dostanę 5 ze sprawdzianu albo czegoś innego to zaraz głupi
komentarz ktoś walnie "Ja zrobiłem lepiej tą prace!", "Pewnie siedzi cały dzień w domu
i kuje", "Ty kaleko, anemiku!" - Zazdroszą poprostu a sami mają takie oceny, że pożal
się boże. Nie jestem super uczniem ale poprostu na tle mojej klasy wyróżniam się lepszymi
ocenami ale na tle tych ocen co widzę na gram.pl to wypadam blado.


Jak wcześniej powiedziałem, że chodzi mi o wytykanie ocen, bo akurat na to nie zwracam uwagi. Mi chodzi o szczególnie chamski sposób, z jakim on się zwraca do mnie i innych forumowiczów. Bo jego kompleksy to mi zwisają ;p

A tak do tematu - na dzień dzisiejszy wiem, że dostanę się do jednego z najlepszych LO w Polsce - I LO im. St. Dubois w Koszalinie (aktualnie 13 miejsce w Polsce pod względem olimpiad). Jestem, kurcze, bardzo szczęśliwy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zdominowany dziś jest przez wyniki testów gimnazjalnych ;D. To może i ja cosik w tym temacie napiszę ... Otóż miałem ten "test" 5 lat temu i ... wyniki jak wyniki raz lepsze raz gorsze a moje były ... jak tak teraz patrzę dość słabe xD.

Test humanistyczny - 42 / 50 pkt

Test matematyczno - przyrodniczy 26 (!!!) / 50 pkt ;D

Razem - 68 / 100 - wynik nie poraża ale ... ;D

I co ? Złożyłem papiery do 3 szkół ... wszędzie się dostałem ... wybrałem jedno z techników ... skończyłem je, zdałem maturę, zaliczyłem egzamin zawodowy. I''m so happy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:42, kowboj3 napisał:

/.../

Pomyśl jak Ty jesteś wychowany, dopiero potem gadaj na innych. Pamiętaj, że w necie nie
jesteś całkowicie anonimowy. Te czasy minęły. Twojego posta nie mogłem także pozostawić
bez komentarza. W prawdziwym życiu za takie gadanie dostałbyś porządnie w pysk, prawdopodobnie
ode mnie też. I podejrzewam, że jestes tylko małym, rozpieszczonym bachorem, który chce
stylizować się na starszego lub osobą w mniej więcej moim wieku, która nie potrafi spełnić
się w życiu. I popracuj nad panowaniem nad zazdrością, bo później w życiu może Tobie
być ciężko.


Pamiętaj, że w necie nie

Dnia 12.06.2008 o 21:42, kowboj3 napisał:

jesteś całkowicie anonimowy


hyyyy, co ty nie powiesz?! Dobrze żeś powiedział, bo bym nie zgadł.

Twojego posta nie mogłem także pozostawić

Dnia 12.06.2008 o 21:42, kowboj3 napisał:

bez komentarza. W prawdziwym życiu za takie gadanie dostałbyś porządnie w pysk, prawdopodobnie
ode mnie też


Od ciebie to raczej nie :P musiał byś troszeczkę podrosnąć i "zmężniec", żeby nie ryczeć po pierwszym uderzeniu xD

Założę się że na komputerach, grafice i html''u znasz się 10 razy mnie odemnie, więc mnie nie przestraszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 20:48, kowboj3 napisał:

Zazdrościsz mi, że mogę prowadzić normalne życie,

Sry, ale pisząc takie posty nie będziesz lepszy od niego;)

Ja z uwielbieniem wyczekuje następnego roku szkolnego. Cztery osoby na bank nie zdają, a kolejnych sześć ma zagrożenia i w niektórych przypadkach będę skakała z radości jak nie zaliczą poprawki:)
Pierwsza osoba zagrożona, to nienormalny, rozpieszczony, duży gnój mające na bank 3 stopień adhd. Tydzień przed wystawieniem ocen zmienił szkołę i przeniósł się do prywatnej gdzie ma szanse zdać i zaliczyć rok, choć miał siedem, siedem! jedynek. Pieniądze mogą jednak wszystko... a mi nikt, niestety nie odda tych przerwanych, rozwalonych lekcji z jego powodu.
Kolejną osobą jest jako kumpel, który doszedł(z innej szkoły) w drugim semestrze do naszej klasy. Nie wiem jakim cudem go przyjęli - zachowanie porównywalne z nieokrzesaną małpą, wybitny przykład idioty, emo/różowo boy. Podobnie jak zwierzęta wydaje ryki tzn wydziera się gdyż chyba inaczej nie umie nic powiedzieć. Również rozpieszczony, bezwstydny... ehh. Trzy jedynki.
Trzecia osoba nie zdająca jest idealnym przykładem nałogowca komputerowego. Na każdej przerwie leci do czytelny aby grać w gry przez przeglądarką(ogame, tibia, plemiona i kilka innych - zablokowali starcrafta, counter srtike i quake 3), nie chodzi na wf tylko przesiaduje w czytelni i gra, w domu tylko gra, a na lekcjach gra na komórce. Dodajmy jeszcze trochę patologi i człowiek stracony. Ma sześc jedynek.
Ostatnia osoba nie zdała na swoje własne życzenie. Olała szkołę pod każdym względem. Wprawdzie w pierwszy semestrze jakoś się trzymała, ale w drugi... zawsze kompletnie nieprzygotowany, śpi, udaje, że nic nie wiedział - żal, żal, żal. Mnie osobiście strasznie wnerwiał, a jesteśmy kolegami. Jego ignorancja strasznie wpieniała:P! kiedy ja tu zapieprz... on zbija bąki i jeszcze się śmieje. Cztery jedynki, 100 h usprawiedliwionych, 259 h nieusprawiedliwionych (h - godzina lekcyjna)

Pff chyba będzie teraz lepiej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar dalej prowadzić te daremne sprzeczki, to wybacz, ale lepiej - Idź sobie pobiegaj...
Nie interesuje tutaj nikogo, że znasz się na PC''tach i HTML, za to razi nas Twoje zachowanie w obec innych userów, jeżeli nie zmienisz sposobu postępowania, piszę formularz...

Wybaczcie mi ten offtop.

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że chodziło Ci o wykluczanie ojcostwa :)

A więc:

Wyróżniamy 4 grupy krwi : A,AB,B,0. Mogą mieć różne allele, więc :

A - JAi0,JAJA
B - JBi0, JBJB
AB- JAJB
0 - i0i0

I masz na przykład takie zadanie : Potencjalny ojciec ma grupę krwi AB, a matka A. Jeśli dziecko ma grupę krwi 0, to czy potencjalny ojciec jest faktycznym rodzicem.

AB - JAJB
A - JAJA, JAi0

Krzyżówka :

Pierwsza możliwość ( grupa A ma różne allele ) - JAJB x JAJA = JAJA, JAJA, JAJB, JAJB.
Druga możliwość - JAJB x JAi0 = JAJA, JAJB, JAJA, JBi0

Możliwe grupy krwi dziecka - A,AB,B

Odpowiedź : Potencjalny ojciec w rzeczywistości nie jest rodzicem dziecka.

Mam nadzieję, że zrozumiesz. Jeżeli nie, to mogę zrobić zdjęcie takiej krzyżówki ( w poście jest bardzo uproszczona ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:43, Ponury Żniwiarz napisał:

Mam pytanie zbanowałeś go?

chwilowo nie, ale jak znowu z czymś naruszającym regulamin wyskoczy to jak najbardziej banem oberwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:51, EveRte napisał:


Twojego posta nie mogłem także pozostawić
> bez komentarza. W prawdziwym życiu za takie gadanie dostałbyś porządnie w pysk,
prawdopodobnie
> ode mnie też


Od ciebie to raczej nie :P musiał byś troszeczkę podrosnąć i "zmężniec", żeby nie ryczeć
po pierwszym uderzeniu xD


Myślisz, że byle jaki 11-12 latek może mi coś zrobić? Nie zdążyłbyś oka zmrużyć, a zmiażdżyłbym Ci stopę (tia, Kravmaga robi swoje). Ale wychowali mnie, aby osób z problemami egzystencjalnymi nie krzywdzić, bo i tak są wyjątkowo krzywdzone. Ot, moja dobra wola.

Dnia 12.06.2008 o 21:51, EveRte napisał:

Założę się że na komputerach, grafice i html''u znasz się 10 razy mnie odemnie, więc
mnie nie przestraszysz


Czy ja kwestionuję, że mogę być w czymś gorszy od Ciebie? I co ma html do tego, że w rzeczywistym życiu nikt Ciebie nie lubi, bo jesteś taki prostacki wobec innych, co przekłada się również na Twój byt w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:50, KŁEJK napisał:

Razem - 68 / 100 - wynik nie poraża ale ... ;D

I co ? Złożyłem papiery do 3 szkół ... wszędzie się dostałem ... wybrałem jedno z techników
... skończyłem je, zdałem maturę, zaliczyłem egzamin zawodowy. I''m so happy. ;D



He ja mam taki sam wynik i taka sam sytację ( tylko , że ja ide do Liceum ) :D Kurczę , życzie mi zeby mi też sie tak udało jak Tobie :D

Na tym egzaminie , każdemu mogła sie potknać noga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:58, kowboj3 napisał:

>
> Twojego posta nie mogłem także pozostawić
> > bez komentarza. W prawdziwym życiu za takie gadanie dostałbyś porządnie w pysk,

> prawdopodobnie
> > ode mnie też

>
> Od ciebie to raczej nie :P musiał byś troszeczkę podrosnąć i "zmężniec", żeby nie
ryczeć
> po pierwszym uderzeniu xD

Myślisz, że byle jaki 11-12 latek może mi coś zrobić? Nie zdążyłbyś oka zmrużyć, a zmiażdżyłbym
Ci stopę (tia, Kravmaga robi swoje). Ale wychowali mnie, aby osób z problemami egzystencjalnymi
nie krzywdzić, bo i tak są wyjątkowo krzywdzone. Ot, moja dobra wola.

> Założę się że na komputerach, grafice i html''u znasz się 10 razy mnie odemnie,
więc
> mnie nie przestraszysz

Czy ja kwestionuję, że mogę być w czymś gorszy od Ciebie? I co ma html do tego, że w
rzeczywistym życiu nikt Ciebie nie lubi, bo jesteś taki prostacki wobec innych, co przekłada
się również na Twój byt w sieci.


Ja rozmawiam z człowiekiem, czy z niewyżytym "orangutangiem"??? hsahaha xD

"zmiażdzył byś mi stopę" buahaaahahahahahahahahahahaha - może jeszcze zasadzisz mi kopa na wysokości kostki, oplujesz, albo zabierzesz lizaka? i kto tu jest 12 latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja życzę powodzenia w staraniach o miejsce w LO :) Liczę, że Ci się uda :)
Z drugiej strony zwykłe potknięcie na egzaminie może przekreślać wiele ambicji. Pewna przeciętna dziewczyna z mojej szkoły (dość dobre stopnie - czwórki, czasem piątki) złożyła podania do samych LO. A wynik z egzaminu - 30 pkt. Wyobraź sobie, co czuła. W moim mieście z takim wynikiem to do żadnego LO jej nie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować