Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 22:42, Outlander-pro napisał:

Dawno cosik Cię nie widziałem :D I na Xf już nie wpadasz :( Cośmy dawno nie gadali :)


Ja to samo, a XF jakoś u mnie zalega na kompie i kwiczy, czasu na granie nie mam, to wszystko przez tą konsolę! Ale mówię Ci nie ma co w graniak się ubierać, najlepiej dres, +5 do zręczności masz i +20 do siły. Rozpoczęcie roku, to nie uroczystość, to żałoba, jak już wyżej napisałem. Dlatego na czarno wypada iść ubranym. Po prostu, adidasy, dżinsy, koszula i markerem na klacie sobie włosy dorysuj, byś był por. ;)

MasterOfBlaster: Hehe, wiesz na takie "monstra" działa tylko duża pałka i skill co podwyższa charyzmę o 100%- zażywa się go w takich niebieskich pigułkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 22:52, Łeber napisał:

Ja to samo, a XF jakoś u mnie zalega na kompie i kwiczy, czasu na granie nie mam, to
wszystko przez tą konsolę!

Eh! Jak tak można! A u mnie Wii się kurzy bo komp zabiera zbyt dużo czasu :P

>Ale mówię Ci nie ma co w graniak się ubierać, najlepiej dres,

Dnia 31.08.2008 o 22:52, Łeber napisał:

+5 do zręczności masz i +20 do siły. Rozpoczęcie roku, to nie uroczystość, to żałoba,
jak już wyżej napisałem. Dlatego na czarno wypada iść ubranym. Po prostu, adidasy, dżinsy,
koszula i markerem na klacie sobie włosy dorysuj, byś był por. ;)


Haha, marker, rozwaliłeś mnie tym tekstem ;D Dresik mam do tenisa, ale skoro żałoba to jak nie w garniaku iść ? :)

Dnia 31.08.2008 o 22:52, Łeber napisał:

MasterOfBlaster: Hehe, wiesz na takie "monstra" działa tylko duża pałka i skill co podwyższa
charyzmę o 100%- zażywa się go w takich niebieskich pigułkach. :D


Ja wiem! Gripex Noc ! Zgadłem ? =D

No a teraz idę spać więc wybaczcie ^^ See ya, zdam relację z rozpoczęcia roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wszystkim pysznej zabawy w nowym roku szkolnym ! :*
*poszedł spać, gotując się na gorące powitanie nowego roku ku Większej Chwale Bożej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:52, Łeber napisał:

jak już wyżej napisałem. Dlatego na czarno wypada iść ubranym. Po prostu, adidasy, dżinsy,
koszula i markerem na klacie sobie włosy dorysuj, byś był por. ;)


Hehe, dobre rady dla kolegi ;-))

Ja tam idę standardowo - jasne, niebieskie jeansy, biała koszula - ale nie taka typowa, tylko taka z materiału podobnego do lenu. No i z fajnymi nadrukami, ogólnie nieźle się w niej prezentuje i lubię w niej chodzić. Rozpoczęcie jak rozpoczęcie, trzeba posłuchać tego co zawsze mówi dyrektor, potem pójść dowiedzieć się o planie i to wszystko. Ja tam nowy rok szkolny rozpoczynam z uśmiechem na twarzy, sponsorowanym przez świetną muzykę, którą ostatnio słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 23:10, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam teraz mature w tym roku:( Litosci oaaaa ooo (panika) (adrenalina dozylnie) i znowu
udało sie przezyc

Ja też mam, ale na razie dzięki dożylnej adrenalinie udaje się przeżyć :P Stres zacznie się pewnie dopiero w okresie ''okołostudniówkowym'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 23:10, master matrox napisał:

biała koszula - ale nie taka typowa, tylko taka z materiału podobnego do lenu. No i z fajnymi nadrukami, ogólnie nieźle się w niej prezentuje i lubię w niej chodzić.


Hehe, jaki Playboy, ja w twoim wieku, się tak nie nosiłem, ale młodzież to młodzież, co inny wiek, to inna kultura. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 23:19, Łeber napisał:


> biała koszula - ale nie taka typowa, tylko taka z materiału podobnego do lenu. No
i z fajnymi nadrukami, ogólnie nieźle się w niej prezentuje i lubię w niej chodzić.

Hehe, jaki Playboy, ja w twoim wieku, się tak nie nosiłem, ale młodzież to młodzież,
co inny wiek, to inna kultura. ;)


Haha. Ty stary wygo ;-P Zabrzmiało jakbyś miał conajmniej z 50 lat ;-]

PS. Jutro po rozpoczęciu roku jadę na wymianę więc znowu coś sklecę dla FPG ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 00:00, Korsaż napisał:

Oficjalnie otwieramy Rok szkolny 2008/2009 !

Huraaa Hura okrzyki na sali ,wszyscy się radują czyż to nie jest piękne? wstawanie o
7 bądź 6 rano resztę sobie dopiszcie..


Tak to jest @J(E@ piękne, aż boli w oczy :(. Pocieszyłeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę dowiedzieć się strasznej prawdy, której jestem świadom od wczoraj, ale nadal w nią nie dowierzam. Oddalam tylko nieuniknione... Żegnam was! Możemy się już nie spotkać, ale fajnie było z wami tu rozmawiać czy pisać. Chciałbym podziękować ekipie GRAM.pl za moderacje forum i aktualości ze świata gier. Niestety to już przeszłość, już komentować nie będę, przepraszam was...

To idę na te zaczęcie, na 8:30, ale zawsze trzeba wcześniej być tak z 20-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dostaję kur*** z powodu powrotu do szkoły - nie będzie już melanży, wyjazdów ze znajomymi, jakby to Kononowicz powiedział, nie będzie niczego, tylko wstawanie o 7 rano.... ;/ Teraz idę do drugiej klasy zawodówki (Powinienem do trzeciej, ale to już inna historia), i czeka mnie rok wkurzenia - debilne praktyki z ułomnymi nauczycielami (Wierzcie mi, to naprawdę są ludzie ułomni), zapierdzielanie na tych praktykach za frajer (Bo zakład należy do szkoły, więc nie muszą nam płacić), i ogólna kaszanka... Dobrze że teraz przez pierwszy tydzień to będzie lajcik, bo rozniósłbym ta szkołę na kawałki chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 07:28, Azrathel napisał:

skoro jesteś rok w plecy, to zaryzykowałbym stwierdzenie, że to ty ''jesteś ułomny'',
a nie nauczyciele.

Ne znasz mnie więc takie komentarze to dla siebie zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 07:27, OriginalGangsta napisał:

Normalnie dostaję kur*** z powodu powrotu do szkoły - nie będzie już melanży, wyjazdów
ze znajomymi, jakby to Kononowicz powiedział, nie będzie niczego, tylko wstawanie o 7
rano.... ;/ Teraz idę do drugiej klasy zawodówki (Powinienem do trzeciej, ale to już
inna historia), i czeka mnie rok wkurzenia - debilne praktyki z ułomnymi nauczycielami
(Wierzcie mi, to naprawdę są ludzie ułomni), zapierdzielanie na tych praktykach za frajer
(Bo zakład należy do szkoły, więc nie muszą nam płacić), i ogólna kaszanka... Dobrze
że teraz przez pierwszy tydzień to będzie lajcik, bo rozniósłbym ta szkołę na kawałki
chyba...

Lepsze 3 lata w zawodówce niż 4 lata zmarnowane w technikum :D i tak w pierwszym roku nic się nie nauczę dopiero praktyki w drugiej klasie czyli jeden rok jest bezsensu. Tak czy siak profil wartościowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tam stary wyjadacz jestem wszystkiego co się rusza i buczy. ;)

PS: Właśnie rok szkolny się zaczął, to się za robotę na FPG wezmę w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nadeszła wiekopomna chwila. Kościół z góry sobie darowałem ;-) Ale i tak nie chce mi się iść na te głupkowate przemówienie o tym, jak nauka jest ważna i super hiper. Słyszę to co roku, mogliby już tego zaoszczędzić i powiedzieć nam od razu jakiego będziemy mieli nowego wychowawcę, żeby go powiadomić jakie leki antydepresyjne brał wcześniejszy nauczyciel ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej nauka jest hiper :O zła nie jest ale jakoś nie chce mi sie wkuwać rzeczy z bioli czy z gegry...histy to się z przyjemnością nauczę, ale liczenie w matmie to koszmar...No i lecę do sql jakby nie było No i 2 klasa gim...a za rok 3...great"-_- w każdym razie nie chce mi się wstawać o 6, 7, 8 tyko o 11 ;c
Si ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować