Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Heh, Gimnazjum to były najlepsze czasy mojego szkolnictwa..... teraz to już tylko studia i studia... a uczyć się warto, jeśli chcecie coś osiągnąć w życiu ;] Miłego rozpoczęcia roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:20, DanekZiom napisał:

Ja mam rozpoczęcie o 10.10. Zaraz właśnie muszę iść. Nie chcę mi się ale muszę.


P*dol szkołę i siedź w domu, jak elo dres zią.

Yo nigga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:24, Boducczek napisał:

> Ja mam rozpoczęcie o 10.10. Zaraz właśnie muszę iść. Nie chcę mi się ale muszę.


P*dol szkołę i siedź w domu, jak elo dres zią.

Yo nigga!

Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:26, DanekZiom napisał:

> > Ja mam rozpoczęcie o 10.10. Zaraz właśnie muszę iść. Nie chcę mi się ale muszę.

>
>
> P*dol szkołę i siedź w domu, jak elo dres zią.
>
> Yo nigga!
Ile ty masz lat?


To chyba offtop, nie zią? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie na temat, ale wyjaśnij mi dlaczego używasz mojego nicka? NuGGet ? A może Prince się bawi w następne konta? Co Ty sobie myślisz, że jak będziesz moją kopią to... a zresztą... takie dzieci to się do Palestyny wysyła - zachowam dla siebie po co...

Co do tematu - chyba też zaraz będę wychodził do szkoły ;)

DanekZiom
Mało? Ale i tak stawiam, że to kolejne konto wyżej wymienionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:32, boduczek napisał:

Wiem, że to nie na temat, ale wyjaśnij mi dlaczego używasz mojego nicka? NuGGet ? A może
Prince się bawi w następne konta? Co Ty sobie myślisz, że jak będziesz moją kopią to...
a zresztą... takie dzieci to się do Palestyny wysyła - zachowam dla siebie po co...

Co do tematu - chyba też zaraz będę wychodził do szkoły ;)


sry, ale nie podszywam sie pod ciebie ;p

przewrazliwiony jestes, luuuzuj, zią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, powodzenia wszystkim w nowym roku szkolnym ;]
Heh, ale takie mnie nachodzi pytanie... kiedyś sens nauki był taki- trzeba było się uczyć, żeby nie iść do wojska... ale teraz mamy armię zawodową, więc jaki jest sens nauki? Mój świat legł w gruzach *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jest dobrze. Choć wychowawcą został coś na styl głupiego osiłka, który bez odpowiedniego wykształcenia uczy angielskiego, to akurat nas będzie uczył tylko informatyki, a na szczęście, coś umie. Pozostali nauczyciele tak jak się spodziewałem z najwyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:48, Budo napisał:


Hehe, powodzenia wszystkim w nowym roku szkolnym ;]


Żeby ten rok był udany ja wcześniejszy...

Wróciłem już z rozpoczęcia... Gdy zobaczyłem moich kolegów i koleżanki odechciało mi się chodzić, niestety i znowu z tymi ludzi przez 10 miesięcy mam chodzić do szkoły, mam na dzieję że za rok (trzecia klasa gimnazjum) będę mieć normalnych ludzi. No i ten test próbny z języka obcego (ja mam niemiecki) 21 października, czy im się w łbach powaliło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem wlasnie na rozpoczeciu roku... masakra jak pomysl,e ze teraz 10 miechow nauki, do tego glupia klasa, wstawanie rano etc''
...
Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:24, Boducczek napisał:

> Ja mam rozpoczęcie o 10.10. Zaraz właśnie muszę iść. Nie chcę mi się ale muszę.


P*dol szkołę i siedź w domu, jak elo dres zią.

Yo nigga!

gdybym mogl to bym dzisiaj zostal w domu ale za duzo wagarowalem rok temu wiec nie wypada/
Ale kilku moich qmpli tak zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 09:56, Rusell napisał:

Bylem wlasnie na rozpoczeciu roku... masakra jak pomysl,e ze teraz 10 miechow nauki,
do tego glupia klasa, wstawanie rano etc''
...
Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.


No ja mam 8 miechów.

Tak w ogóle to już po rozpoczęciu u mnie. Jak zawsze trochę pogadali, poczytali i prawie koniec. Później jeszcze w klasie jakieś tam ogłoszenia, plan. No i się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po jestem oczywiście kota miałem ale zle nie było brutalnie tego nie robili . Ale obawiam się 2 uczniów psychicznych raz mnie gonili z drutami a drugiego dnia do mnie gadali w szkole podstawowej. ale poza tym to raczej spoko ale taki jeden koleś na terenie szkoły normalnie palił papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 10:10, kamil db napisał:

Co tam, jeszcze tylko 10 miesięcy nauki :(


Lepsze 10 miesięcy nauki i wakacje, niż uczyć się cały rok ^^, ale i tak mamy dużo przerw, święta, weekendy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 10:20, ArekForn napisał:

> Co tam, jeszcze tylko 10 miesięcy nauki :(

Lepsze 10 miesięcy nauki i wakacje, niż uczyć się cały rok ^^, ale i tak mamy dużo przerw,
święta, weekendy, itp.


W porównaniu z tym co jest po za granicą to mało mamy przerw. Mam kuzyna w Anglii i ma o wiele więcej wolnego w czasie roku szkolnym, przez cały czas mają luzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, znowu się zaczęło ;( Nowa dziewczyna w klasie, która nie raczyła przyjść na rozpoczęcie, klasa zmieniona, nie do poznania, lekcji mniej, nauki więcej...taka to klasa maturalna xD

A na dzień dobry wszystkich uczniów w moim mieście powitał smród jak z szamba...dosłownie w całym mieście wali..(nie powiem czym)! Może trochę orzeźwi nasze mózgi :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny miły akcent dnia że plan nawet mam spoko. Mało lekcji bo raz tylko siedzę do trzeciej godziny:) A tak to dwa razy w budzie do 13:15 i w tym raz na 10 no i reszte dni kończę o 14:10.

No i dzisiaj też śmiałem się z naszego patriotyzmu:) Zawsze jest uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i śpiewa się hymn. No i oprócz podkładu do hymnu i paru babek które niby uczą to na auli była totalna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować