Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 19:56, GeeRLZ napisał:

Nie dali by mi żyć jak bym to zgłosił...


A ty myślisz, że jak o tym powiesz np. dyrektorowi, to ten wyleci przed szkołę wrzeszcząc na cały głos "xxx mi powiedział że kradniecie komórki !!!" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:05, GeeRLZ napisał:

Słyszałem, ale tak czy siak by to wyszło zawsze oni mają jakieś wtyki


Oni robią wszystko, żebyś tak myślał... Jakby mieli wszędzie wtyki to nie zajmowali by się okradaniem dzieciaków. Swoją postawą pozwalasz im na takie zachowanie, chcesz się bać do końca życia ? Nie warto...

PS: Nie oglądaj tak często programów typu W11, bo zacznie ci się wydawać, że po ulicy chodzą tylko mordercy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszych liceach też jest taka beznadziejna geografia? W jakim sensie beznadziejna? Otóż:
1. - Czy zna ktoś z was przypadek, żeby nauczyciel pomylił tematy lekcji i z 1 klasą przeprowadził temat dla 2-giej? Potem jeszcze my za to obrywaliśmy, bo nie mieliśmy chwili wolnego na kolejnych lekcjach.
2. - Niech mi ktoś wyjaśni, co to za różnica przy opisywaniu statystyki zgonów: "przez 1-sze 5 lat lekko wzrosła, a potem powoli malała", między "cały czas utrzymywała się mniej więcej na równym poziomie". Ja napisałem pierwszą możliwość i mam ocenkę niżej;/
3. - Czy w waszych szkołach też oprócz miast, rzek, województw i krain geograficznych na 1 spr z kontórówki (w sumie ponad 120 rzeczy do zapamiętania) trzeba znać też kształty krain geograficznych?
Wiem, że wybrałem dobrego licka, ale mimo, że z innych przedmiotów też sporo wymagają, to czegoś takiego nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań...
To tylko banda wyrostków . Jestem pewien, że to typowi cwaniacy, bez grama inteligencji ...
Także nie są jak amerykański rząd, który jak chce, to nawet sie dowie, czy dzisiaj w WC pozostawiłeś kał, gęsty czy rzadki..-.-''
Możesz nawet napisać list do szkoły ... I wątpie, żeby ktokolwiek wiedział, że to Ty, skoro wielu ludzi nękają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:14, GeeRLZ napisał:

Co ma do tego mój kał ? ;]

To było porównanie. Tak jak koledzy mówią wyżej - nie możecie tego tak zostawić. A poza tym nie wiem, jakim cudem tacy analfabeci mogą się dowiedzieć czy zgłaszałeś na policje czy nie. Nagrajcie filmik, jak przeszukują. Czego ty się boisz? Trochę bólu może być i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG...
Czy Ty jesteś /.../ czy tylko takiego udajesz ?!
No właśnie, nie jesteśmy w Ameryce !
Tak więc, skąd mają mieć wtyki do takiego poziomu , że wiedzą co i kto ...-.-''

EDIT. Skoro nic nie chcesz z tym zrobić, to po co nam sie żalisz ?
My Ci mówimy co masz zrobić, ale dla Ciebie każdy pomysł okazuje się zły.
Najlepiej oddaj im swój telefon, i miej z głowy...^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:23, GeeRLZ napisał:

Niestety nie jesteśmy w Ameryce

Już daj sobie spokój z tą Ameryką. Nie masz w szkole jakiejś skrzynki z anonimowymi donosami (słowo donos może nie zabrzmiało ciekawie, ale cóż...) ? Napisz co i się dzieje przy wyjściu ze szkoły i wrzuć list np. w czasie trwania lekcji kiedy nie ma nikogo na korytarzu - przynajmniej nie będziesz potem żałował, że nic nie zrobiłeś w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:30, GeeRLZ napisał:

Miałem takiego znajomego (stawił im się) leży teraz w szpitalu z wstrząśnieniem mózgu

A dlaczego nie walczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień za nami !

Na szczęście dzisiaj nie pytali . Po wczorajszej wyciecze szanse na dobra ocenę równały się zeru . Dzień zleciał szybko . 2 chemie , religia , łacina matma i niemiec i w dom .

No i moi rodzice pojechali na wesele, i do poniedziałku siedzę sobie w domu sam :D Żyć nie umierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że mi też zleciał szybko. Ale niezbyt lubię piątki - dziwny dzień, ni to weekend, ni to dzień szkoły... ehhh. A tak poza tym w szkole luz. 5 lekcji - na fizyce 5 z pracy domowej dotyczącej prawa Ohma i Kirchhoffa oraz połączeń szeregowych i równoległych w obwodzie elektrycznym; 4 z matmy z kartkówki dotyczącej działań na potęgach (jak ja tego nienawidzę) i 4 z plakatu z angielskiego.
Weekend niezbyt wesoło się zapowiada, więc pozostaje przeglądać forum (chociaż na rower wyje lub inaczej się dotlenię :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiesz, że Tibija "rzadzi"? :P
Słuchaj, z nią w klasach "jedendwa" nie było problemów, zapowiadała kartkówki, więc "no problem"... A w tym roku jakoś stała się złośliwa, i robi kartkówki w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować