Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dziś nawet fajnie było, dostałem 5 z chemii i 4 z niemca. A jutro można powiedzieć, że dzień wolny, nie mam polaka na geografii W-F i godzina wych. Czyli w sumie jutro mam 3 W-Fy Plastykę, matmę i godzinę wychowawczą:) I jutro oddaje kartkówki z matematyki zobaczymy jak mi poszło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać co miałem dzisiaj, opowiem co będę miał przez najbliższe 3 dni szkolne. Otóż jutro mam skrócone lekcje - do szkoły na 8 rano i powrót o 12. W poniedziałek również skrócone i wracam o tej samej porze co w piątek. Jest jeszcze wtorek - dzień nauczyciela bodajże, tak więc nie ma zajęć. Słowem 5 najbliższych dni (wliczając weekend) zapowiada się świetnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:01, Sheloi napisał:

Zamiast pisać co miałem dzisiaj, opowiem co będę miał przez najbliższe 3 dni szkolne.
Otóż jutro mam skrócone lekcje - do szkoły na 8 rano i powrót o 12. W poniedziałek również
skrócone i wracam o tej samej porze co w piątek. Jest jeszcze wtorek - dzień nauczyciela
bodajże, tak więc nie ma zajęć. Słowem 5 najbliższych dni (wliczając weekend) zapowiada
się świetnie ^^

mi sie tylko ten wolny wtorek uśmiecha ,bo tak reszta to do bani ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:48, Chaotizz napisał:

Zazdroszczę Ci. ;] Ja mam w poniedziałek i wtorek zwyczajne lekcje... No cóż, trudno.
Trzeba żyć dalej. ;P

szczerze współczuje...nawet wtorku wolnego masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:01, Sheloi napisał:

Zamiast pisać co miałem dzisiaj, opowiem co będę miał przez najbliższe 3 dni szkolne.
Otóż jutro mam skrócone lekcje - do szkoły na 8 rano i powrót o 12. W poniedziałek również
skrócone i wracam o tej samej porze co w piątek. Jest jeszcze wtorek - dzień nauczyciela
bodajże, tak więc nie ma zajęć. Słowem 5 najbliższych dni (wliczając weekend) zapowiada
się świetnie ^^


Hoho...jak miło ;P. Ja jutro mam przekichany dzień (nie ma to jak na dobitkę 8 lekcji w piątek...i w tym wszystkie języki jakie mam w najsilniejszym nasileniu :/).W poniedziałek trochę luźniej ,ale też nie lepiej...chociaż się rozładuje we wtorek :P.

A co mnie dzisiaj spotkało? W skrócie od wkurzenia do radości. Zaczęło się od kosy z WoS''u (za głupi błąd ,bo nie zrobiłem tego co trzeba...shit) ,a skończyło się na 5 z PP (tak...full punktów xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej szkole wolny wtorek długo się wachał . W końcu na szczęście mamy wolne w ten dzień . Cóż z tego , że mam ,, wolne " skoro tak cały dzień poświecę na kucie do spr ;/ Gdzie te czasy gimnazjum...

Jak to powiedział Chaotizz trudno trzeba żyć dalej ;) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, raz na wozie raz pod wozem.

Mnie również czeka jutro 8 lekcji i dodatkowo spr. z geografi...Ja się zastanawiam czemu w LO nie uczą tylko przedmiotów z profilu i do nich podobnych. Dajmy na to, że jak masz mat-inf, to się uczysz infy, matmy, fizy i angola...Ale za dobrze by wtedy nam było. ;)

A wy we wtorek do szkoły?

Czyli mi tylko szczęście dopisało, ja w poniedziałek mam tylko jedną lekcje: historię, a potem pasowanie na ucznia mojego LO. A wtorek, to dla mnie dzień wolny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja już po szkole... Piątek to mój ulubiony dzień w tygodniu. Tylko 4 lekcje. Niestety zwykle zostaję jeszcze na kółku matematycznym, jako że się ukierunkowałem na mat-inf, ale dziś mam wielkiego lenia i mi się nie chce;p
Pierwszą lekcją była fizyka, brrr... praca klasowa, nie zrobiłem 1 zadania i wiem już, że w dwóch mogę mieć punkty obcięte za durne błędy rachunkowe. (Jeśli chodzi o ilość podjętych zadań, wypadłem bardzo dobrze) Liczę w duchu na 4, ale coś mi się wydaje, że mogę sobie o takiej ocenie tylko pomarzyć.
Lekcje zakończyliśmy banalną kartkówką z chemii... A w poniedziałek czeka nas klasówka z matmy. No cóż, licek zaczyna się rozkręcać;/ Na szczęście we wtorek jest dzień wolny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień....na początek nie mogłem się obudzić,dalej 2 godzinne wypracowanie z j.Polskiego i właściwie 2 pełne godziny to mało na cały temat..ale jakoś napisałem w czasie (Pani 40% czasu nie było w klasie = ściąganie na maxa ;d) Następnie fizyka kolejny sprawdzian 7 zadań a do 6 po 4 podpunkty...tylko na 50% zadań starczyło mi czasu ;/
informatyka...sprawdzian....czwóreczka...nie jest źle (word jest głupi jak but ;d)
następnie WF z którego miałem zwolnienie z powodu mojego niezbyt pewnego stanu zdrowia ;d miała być kartkówka z biologi ale biologi nie było Pani ,a i musiałem sprzątać klasę w której mieliśmy 2 pierwsze lekcje ;d cóż ;d ekipa sprzątająca ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem już. Nauczyciele gdzieś wyjeżdżają, i lekcje (od 4-6) trwały 30 minut ;> Nic szczególnego, pierwszy WF, bieganie 1000m. Drugi polski i jak zwykle nudna, zamulająca Pani i lekcja.. Matematyka - jakieś obliczenia, w zasadzie to nic, bo lekcja trwała 30 minut. Historia, również 30 minut, dwie osoby spytane, dostały 3 i 1. No i Angielski na koniec, pytała ze słówek. Dzień zleciał szybko i przyjemnie, jednak w sobote wybieram się prawdopodobnie na pogrzeb mamy koleżanki ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 22:06, Łeber napisał:

A wy we wtorek do szkoły?

Czyli mi tylko szczęście dopisało, ja w poniedziałek mam tylko jedną lekcje: historię,
a potem pasowanie na ucznia mojego LO. A wtorek, to dla mnie dzień wolny. ;)


Dla każdego ucznia nadchodzący wtorek może być dniem wolnym , bo to nie zależy tylko od szczęścia , które akurat Tobie dopisało , ale też od kreatywności i pomysłowości* danego ucznia i oczywiście tego czy te zdolności odpowiednio wykorzysta. ;)

* Dla nie kumatych - chodzi o wagary. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 22:06, Łeber napisał:

A wy we wtorek do szkoły?

Czyli mi tylko szczęście dopisało, ja w poniedziałek mam tylko jedną lekcje: historię,
a potem pasowanie na ucznia mojego LO. A wtorek, to dla mnie dzień wolny. ;)


Nie tylko, mnie również. :D Na dodatek, w piątek za tydzień mamy rajd szlakami patrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 13:26, Bezimienny1993 napisał:

W końcu weekend :-) Widzę, że wszyscy wokoło są z tego powodu bardzo zadowoleni - ja też.


Nie wszyscy !! Jutro i po jutrze muszę zapierdzielać do szkoły i nie jest to przecież żaden powód do zadowolenia , wręcz przeciwnie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 13:46, Sebat1 napisał:


> W końcu weekend :-) Widzę, że wszyscy wokoło są z tego powodu bardzo zadowoleni
- ja też.

Nie wszyscy !! Jutro i po jutrze muszę zapierdzielać do szkoły i nie jest to przecież
żaden powód do zadowolenia , wręcz przeciwnie... ;/


Wyjątek potwierdza regułę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem tlyko 6 lekcji ( niemieckiego nie było ) i już o 2 byłem w domu ( normalnie to około 15 30 przychodzę ) Tydzień zakonczyliśmy kartkówką z matematyki . Przepadał nam już po raz drugi raz WOK , i mieliśmy zastępstwo z chemii po raz drugi . normalnie to biol chem czy co :D >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kiedy drugi etap historycznego- 22 listopada w SOBOTĘ. Czyżbym miał gdzieś jechać?

A teraz z trochę innej beczki- znowu dwója z biologii, ale poprawię ją, bo nie można tak zostawić. Test z polskiego z historii teatru greckiego i znajomości Antygony. O dziwo, wczoraj powiedziałem tej książce "fuc*", a i tak na 95% pytań dobrze odpowiedziałem. Tak samo z teatru, ba lepiej, bo wszystko IMO dobrze zrobiłem.
Następną lekcją był j.ang. A na nim klasówa- z przeszłych czasów( simple i continuous). Był dość długi, i prawie wszystkie klasy nie zdążyły skończyć. Ja skończyłem, ale 5 się za bardzo nie spodziewam, raczej 4, 4+.
A później godzina wolna, i fizyka, a tu znowu cud- facet mnie nie spytał, mimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że mnie spyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:19, Aragloin napisał:

Wiem, kiedy drugi etap historycznego- 22 listopada w SOBOTĘ. Czyżbym miał gdzieś jechać?


Heh , to kuj , żebyś potem nie był zły , że zmarnowałes wolny dzień jak nie przejdziesz :) Termin dziwny ,przyznaję .

Twój wynik był I czy II w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować