Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dobra u nas już ostatnie przygotowania do balu gimnazjalnego zakończone... Wszystko było planowane na około 100 osób ( tak mniej więcej ) a na chwilę bieżącą będzie nas około 75/80 osób. To wszystko jest organizowane u nas na sali gimnastycznej, tylko jest jeden problem ta sala nie rozpieszcza wielkością... ;(( I po wniesieniu stolików krzeseł i zrobieniu miejsca dla orkiestry sala naprawdę się zrobiła mała. I jeśli wszyscy naraz będą chcieli tańczyć to będzie duży problem xD. Ale cóż jakoś to będzie, co do orkiestry będzie się ona składać z dwóch osób. Więc dużo miejsca nie zajmą xP Całe strojenie sali zajęło nam wczoraj około 3 godzin ciągłej pracy, ale w końcu jakoś to wygląda ;D Cóż zaczynamy o 17:00 a prawdopodobnie się to skończy około 1 w nocy ;D Tak więc nie zbyt długo xD cóż to chyba tyle pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:38, Probos napisał:

Podaj adres, to wpadnę ze znajomymi. ;) W sam raz dobijecie wtedy do 100 uczniów. :D


Hehe niezły był by to pomysł. Akurat by się wyrównało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się rano do szkoły wstawać (kto to widział, żeby w sobotę przed szóstą wstawać), ale jednak nie było tak źle. Pierwszy był W-F (nie ma to jak sport na przebudzenie). Na szczęście "coach" nie kazał nam biegać po lesie (przeważnie tak wygląda mój W-F) tylko załatwił salę i graliśmy w kosza. Matematyka i WOS szybko zleciały, bo omawialiśmy sprawdziany sprzed ferii. Najgorszą lekcją okazały się konstrukcje (sporządzanie wykresów sił przekrojowych działających na belkę nie jest takie proste), ale sam sobie wybrałem taki profil, więc nie ma co narzekać. Ponadto na poniedziałek muszę zrobić kilkanaście zadań z matematyki (w ramach powtórzenia) a już nic nie pamiętam...

Dekerinho6
Tutaj masz definicję orkiestry http://pl.wikipedia.org/wiki/Orkiestra . Jak widzisz dwie osoby to żadna orkiestra, najwyższej duet muzyczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam sprawdzian z fizyki i poważny problem. Otóż nasza nauczycielka podała, co będzie na sprawdzianie w podpunktach, ale niestety niezrozumiałych:

1. wektor sił oddziaływania elektrostatycznego dwóch ładunków.
2. rysunek wektorów sił oddziaływania elektrostatycznego w powiązaniu z prawem Columba.
3. rysunek wektorów sił oddziaływania elektrostatycznego.
4. graficzne przedstawienie pola elektrostatycznego dla ładunku dodatniego i ujemnego.


Oczywiście to część sprawdzianu, ale ta część, której nie rozumiem, bo nie wiem jak ją wykonać tzn. narysować.
Jakby ktoś był tak miły i mi to przedstawił graficznie, to byłbym dozgonnie wdzięczny.

W zeszycie nie wiem czy rysunki mam dobrze, a podręcznika nie kupiłem, bo w sumie nie był mi potrzebny. Poza tym pierwszy podpunkt to chyba nie rysunek, ale lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po GimBalu ;)))) A szkoda bo było tak super że żadne słowa tego nie określą... zabawa rozpoczęła się o 17:00 a miała trwać do 23:00 ale poprosiliśmy dyrektora o przedłużenie i skończyło się o godzinie 00:00 :P Było na prawdę cudownie tylko szkoda że tak krótko ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:47, Paatryk0 napisał:

ja miałem bal 2 tyg. temu od 16:30 bo była próba tańca poloneza :p a tak to bal się zaczoł
17 do 1 bosko było ^^


hehe jednak warto zrobić taki bal w gimnazjum to są niezapomniane chwile później ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:01, Ja Guar napisał:

Jeszcze was w drugiej klasie męczą procentami ? ;D


Ja jestem w trzeciej, a procenty to powtórka do testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to chyba że tak. Ja jestem w drugiej klasie i procentów miło nie wspominam. W ogóle z matmy jestem kulawy ;d Co do sprawdzianów i kartkówek - szczerze współczuję. Ja miałem ich dość przed feriami, a teraz mogę spokojnie odetchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole pustki. Nie z powodu ferii, a... epidemii jakiejś. Wszyscy chorują, u mnie w klasie na 26 osob było 13. Sprawdzają frekwencje w klasach, bo być może będą lekcje w sobote (juz przyjde :) ). Mi tez przydarzyła się historia. Zaraz po rozgrzewce zrobiło mi się bardzo słabo, jakieś gwiazdeczki przed oczami (xD) i myślałem, że zaraz strace przytomność. WF ista (2 metry) mnie zabrał do naszej higienistki, której jak zwykle nie było, ale przyszła dyrektorka. Dała mi na początek gorącą wodę... zmierzyła ciśnienie i powiedziała, że mam bardzo niskie. Przez kilka chwile nawet nic nie słyszałem, ani nie widziałem. Zadzwonili po rodziców i tyle... dziwna sprawa, zwłaszcza, że nigdy mi się tak nie działo. Zrobili mi EKG i takie tam, zobaczymy co to będzie. Na razie będę miał kilka dni ferii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię poniedziałków. Dziś na lekcji fizyki dowiedziałem się, że nie wierze w to co mówi moja nauczycielka(myślałem, że mnie zacznie pytać) (z fizyki). Na szczęście tylko żartowała ;-)
Reszta lekcji była bardzo nudna i jakoś zleciało. Angielski był trochę ciekawszy bo dostałem 4 z kartkówki. Teraz pozostaje czekać do piątku :D Tak szybko zleci. (i ferie innym :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to prawie utonąłem na angielskim ze śmiechu :D. Mieliśmy napisać krótką pocztówkę z wakacji to jakiegoś zmyślonego faceta. I babka się pyta jak można zacząć pisać taką pocztówkę. A kumpel na cały głos ''JOŁ MADAFAKA!'' xDDDDDDDDDD. Myślałem, że się zsikam xDDD. Z początku, wszyscy myśleli, że to ja :D. A babka taki tekst: ''uwagi dać ci nie mogę, bo przekląłeś po angielsku'' :D. Cudowna akcja to była xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek klasówka z fizyki z działu: fizyka relatywistyczna i prawo składania prędkości. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 12:07, Dekerinho6 napisał:

I po GimBalu ;)))) A szkoda bo było tak super że żadne słowa tego nie określą... zabawa
rozpoczęła się o 17:00 a miała trwać do 23:00 ale poprosiliśmy dyrektora o przedłużenie
i skończyło się o godzinie 00:00 :P Było na prawdę cudownie tylko szkoda że tak krótko
;((

Hehe przypomniały się mi stare dobre czasy w gim xD to było coś. U mnie bal trwał chyba do 1 w nocy ;d To też była impreza. Okrzyknięto ją nawet imprą roku. Moja klasa przygotowywała wystrój sali. Wszyscy na początku narzekali ale jak zobaczyli efekt końcowy to im szczeny opadły ;d Dobrze ,że potem tego nie musieliśmy sprzątać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować