Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 20:39, xbit71 napisał:

Może - zamiast drzeć twarz na forum - powinniście z panią porozmawiać o tym, co wam się
nie podoba?

W którym momencie wydarłem "twarz" na forum? Przybliżam Ci sytuację którą uważasz ,że my źle coś robimy a nauczyciel to święty. Zdaję sobie sprawę ,że w wielu przypadkach uczniowie zachowują się gorzej niż nagannie ale to nie ta sytuacja.

Dnia 25.02.2009 o 20:39, xbit71 napisał:

Poza tym, czasem uczniowie nie zdają sobie sprawy, czemu nauczyciele są na nich źli...
Ty myślisz, że to z tego powodu, a teacher zna inne przyczyny wybuchu złości.

Tak jak napisałem wyżej. A czy uważasz ,że słusznym jest wyzywanie ucznia od tępaków i debili przy klasie jest w porządku? Wówczas gdy on tylko zapytał o jakąś rzecz bo pominą inną w swoich obliczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 142 punkty i zamykałem listę w swoim LO. Myślałem, że będzie tak wysoki poziom, że znad książek nosa nie wypuszczę, tymczasem... Zero nauki - średnia 3.31. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:44, Probos napisał:

A my mamy zaplanowaną 9-dniową wycieczkę do Włoch, pod koniec tego roku. :D
Będzie się działo... :D


9 dni to na prawdę dużo a ile to mniej więcej bedzie kosztowało ?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:44, Probos napisał:

A my mamy zaplanowaną 9-dniową wycieczkę do Włoch, pod koniec tego roku. :D
Będzie się działo... :D


Zazdroszcze :)

U mnie sprawa z wycieczkami jest licha ;/ Dopiero w Czerwcu może być. Na szczęście dziś nauczycielka z fizyki zapowiedziała wycieczke do elektrowni jądrowej za granicę. Dopiero w maju, ale cóż lepiej późno niż wcale.
A co do Włoch to jedziemy pod koniec II klasy. Taki zwyczaj ma moja buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6 - nie mam pojęcia, ale pewnie dużo. :D Zwłaszcza, że oprócz standardowych kosztów wycieczki, w grę wchodzą jeszcze artefakty. :D

Ryan Kam - masz czego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień szkolny zleciał. Naciekawiej było na wf, gdzie kumpel opowiadał o tym jaki byl tłok w autbusie gdy wracał do domu. To co opowiadal idealnie nadawało się na skecz do kabaretu :D
Na stronie internetowej, są już informacje o rekrutacji.Cholewa, jak to szybko zleciało. Zaledwie rok temu składałem papiery do budy, a tu już następne ,,pierwszaki" przyjdą. Będzie przynajmniej dzień otwarty, który prowadzą obecne I klasy, czyli my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj siedze w domu bo chory jestem :D wczoraj tak samo:D.
Najgorsze tylko jest to ze ominely mnie:
Powtorzenie z historii uffff:>
Sprawdzian z niemca podobno latwy byl ale znajac pania pozwoli mi pisac na lekcji.
Kartkowka z geografii napisze na lekcji :>
Kartkowa z anglika napisze na lekcji :>
I prosciutka kartkowa z matmy i bede musial zostawac po lekcjach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:55, sebastiano444 napisał:

co tam w waszych szkołach bo dawno nie pisaliście?


Dziś rano wyleciałem z drużyny piłki ręcznej ..... i nie jest mi do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:13, nightfaler napisał:

> co tam w waszych szkołach bo dawno nie pisaliście?

Dziś rano wyleciałem z drużyny piłki ręcznej ..... i nie jest mi do śmiechu.


Też bym się wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:31, Probos napisał:

Dekerinho6 - nie mam pojęcia, ale pewnie dużo. :D Zwłaszcza, że oprócz standardowych
kosztów wycieczki, w grę wchodzą jeszcze artefakty. :D


hehe na pewno dużo jak u nas za 3 dni pobytu w Pradze sugerowana cena wynosi 300 zł. a co dopiero tyle dni ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:13, nightfaler napisał:

> co tam w waszych szkołach bo dawno nie pisaliście?

Dziś rano wyleciałem z drużyny piłki ręcznej ..... i nie jest mi do śmiechu.


wyleciałeś za nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:45, CoD1234 napisał:

Za co?:D


W sumie to sam sobie nagrabiłem tak się złożyło że rano dwa sks mieliśmy no i mialem na nich być. Tak się składa, że autobus o 6.40 jest więc żeby wstać trzeba użyć budzika, którego ja nie używam zawsze budzi mnie matka(wiem że śmieszne), a ta pojechała do roboty i sobie o mnie zapomniała więc pojechałem tylko na drugi sks, po wejściu na sale zostałem zmierzony wzrokiem przez łysego i zapytany gdzie byłem na pierwszym sks`ie ? zostałem wyproszony z sali prostym : wyjdź !- nie jedziesz na zawody. He dobrze że przynajmniej mi dwa polskie usprawiedliwił(tak się składa że te dwie pierwsze sks`y to na polskich mamy i nas zwalniał :P). Tak właśnie w najbliższym tygodniu uciekają mi zawody w ręczną, ba mało tego w tym tygodniu (co się kończy właśnie) ominęły mnie zawody w siatkę :/ też w podobny ale bardziej nikczemny sposób. Ciekawe tylko czy na kosza pojadę :) bodajże też w następnym tygodniu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów humanistów z liceów. Otóż... co kupujecie dziewczynom na dzień kobiet? Wiadomo: klasy mat-fiz i humany znacznie się różnią dostępnymi... środkami, ale wypadałoby dobrze wypaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to? Nie, no żartuję. :D

Ja chyba Ci nie pomogę, mat-inf. Ale fajnym pomysłem były by koszulki z jakimś napisem, bądź nadrukiem. Przynajmniej tak uważam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:51, Ćpunek01 napisał:

Mam pytanie do kolegów humanistów z liceów. Otóż... co kupujecie dziewczynom na dzień
kobiet? Wiadomo: klasy mat-fiz i humany znacznie się różnią dostępnymi... środkami, ale
wypadałoby dobrze wypaść ;)


A nie wystarczyłyby zwykłe róże ?? W końcu to też dziewczyny ?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2009 o 18:05, Dekerinho6 napisał:

A nie wystarczyłyby zwykłe róże ?? W końcu to też dziewczyny ?? xD

Zaproponowałem to chłopakom, ale same róże trochę ubogo by wyglądały... zresztą... u nas na jednego chłopaka przypadają 4 dziewczyny więc i to nie jest byle co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować