Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja lubie pod warunkiem ze jest zamknieta :P nie tak naprawde lubie tylko kilku nauczycieli :D no i w szkole bk jest zwlasza w mojej klasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:35, Ponury rzniwiaż napisał:

jak ja jej nienawidze

Rzniwiaż - to, że jej nienawidzisz widać już w twoim nicku. Powinno być żniwiarz, chyba że to bunt przeciwko szkole. Za 5 - 10 lat pewnie napiszesz
jak ja nienawidzę ludzi bo nie chcą dać mi pracy odpowiadającej moim aspiracjom. Może słowo aspiracje nie jest zbyt odpowiednie, lepiej znane będzie słowo ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:35, Ponury rzniwiaż napisał:

jak ja jej nienawidze

Dzieci, głupie dzieci. Ciekawe, co planują robić w przyszłości. Faktycznie do sprzątania śmieci nie trzeba wykształcenia. Jeśli na tym kończą się Wasze ambicje, nie uczcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat :) Chodzę do LO. Lubię szkołe. Mam super klase, fajowych qumpli i miłych nauczycieli. Jest tylko jeden kłopot: Nie zawsze chce mi się uczyć ;) ale wiem, że nauka jest potrzebna. Wiem też, że nie każdy jest dobry ze wszystkich przedmiotów jednak ja jak nie lubie jakiegoś przedmiotu (np. franca bleee) to staram się mimo to zmusić do nauki. Wtedy wszysto wydaje się być takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w szkole najbardziej nie lubie godzin w jakich się odbywają lekcje, tzn. z domu wychodze zazwyczaj o 11, 12, a wracam koło 19, 20 ... i gdzie tu znaleźć czas dla siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno. Nie chcę nikogo obrażać, ale myślę, że osoby które nie lubią szkoły to:

- albo są leniami totalnymi (przydała by się ręka rodziców)
- albo mają IQ = 0 i dlatego nic nie potrafią (nawet racjonalnie mysleć)
- albo nie mają wyobraźni i nie wiedzą, że jak się nie będą uczyć to w przyszłości będzie 6 miesięcy zasiłku dla bezrobotnych a potem spanie na kartonach pod mostem
- albo są takimi idiotami, że nie ucząc się ''''popisują się'''' przed resztą klasy jacy to oni są zajebiści bo też toczą BK z nauczycieli.

Moim zdaniem:

Takim ludziom trzeba poprostu twardo przemówić do rozumu. Jak to nie wystarczy to pozostaje tylko współczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:19, MiPek napisał:

kto normalny lubi szkołę

Wszyscy normalni akurat lubią.
Nie lubią lenie, nieuki, itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:24, kNOT napisał:

Wszyscy normalni akurat lubią.


Ja akurat dostrzegam "pewną" różnicę między lubieniem szkoły a rozumieniem, że jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:19, MiPek napisał:

A pomyśl przez chwilę: kto normalny lubi szkołę :P?!


Lubi ten to chce rowijać swój poziom intelektualny i w przyszłości zostać kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:24, Tomi_323 napisał:

...że jak się nie będą uczyć to w przyszłości będzie 6 miesięcy zasiłku dla bezrobotnych...


a to wszystko będzie szło z podatków płaconych przez normalnie i uczciwie zarabiających pieniądze ludzi, którzy sami do czegoś w życiu doszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:24, kNOT napisał:

> kto normalny lubi szkołę
Wszyscy normalni akurat lubią.
Nie lubią lenie, nieuki, itd., itp.


Z pewnością jestem leniwy :P, ale żeby zaraz nieuk ;).

Jestem uczniem jednego z najlepszych wrocławskich liceów i jak na razie chyba bliżej mi do studiów, niż pracy ''operatora koparki ręcznej'' :D (choć sprawa jest jeszcze otwarta :P). ''Nieprzyjazne nastawienie'' do szkoły raczej nie przeszkadza w nauce ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować