Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

No u mnie też 2 miesiące laby, a potem II kl. LO witaj. W tym roku było nie najgorzej (przynajmniej w porównaniu do kolegów), średnia 4.14 przy niezbyt dużym nakładzie nauki to nie jest zły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:13, confident napisał:

Edit: @Laid_back
Wzięło Cię na hojność, czy może "firma" coś ustaliła? ;PP


Wzięło mnie :) Też się cieszę z wakacji, bo część spamerów chociaż na chwilę będzie odseparowana od kompa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:20, Laid_back napisał:

Wzięło mnie :) Też się cieszę z wakacji, bo część spamerów chociaż na chwilę będzie odseparowana
od kompa :>

Ale część spamerów, będzie miała "wolne" i 24/7 będą przesiadywać na forum zatruwając innym życie :)

Edit: Kurcze... będę musiał wytrzymać do w września w nieświadomości co to za gra :)
Edit 2: Zapomniałbym :) jako jedyny w klasie otrzymałem dyplom za 100% frekwencję w szkole. Niby nic wielkiego, ale cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...koniec...na dobre zakończenie nagana dyrektora(tak tak,jest się czym chwalić...)ludzie nie maja szacunku do polskiej kinematografii,tworzonej przez młodych ludzi z certyfikatami Hollywoodu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie 2 miesiące wolnego :) Szczęśliwy jestem jak nie wiem co. Klasa się trochę uszczupli ( przynajmniej o 3 osoby, dwóch nie jestem pewien bo mają egzaminy poprawkowe). Średnia 4.5 - myślę, że odpowiednia jak na drugą klasę gimnazjum. Gdybym nie zawalił początku roku to był by pewnie pasek. Ale nie ma co rozpaczać :) Najważniejsze, że przeszedłem. Na wakacje teraz bym się przejechał (bo miałem taką ofertę od wuja), niestety (albo i na szczęście) rodzina stawia nowy dom :) Przypomina mi się, jak w szkole podstawowej czekałem w czasie wakacji, aby pójść do szkoły bo mi się nudziło. Teraz jest odwrotnie: wakacje są dla mnie za krótkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:10, Laid_back napisał:

No studenci mają więcej,

Ja bym raczej powiedział "absolwenci liceum". Studentem jeszcze nie jestem, ale trzymam kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj dosc nieciekawie, na świadectwie miałem 5 z infy a w rzeczywistosci mam 6. Oczywiscie 1 h latania po szkole ( musieli mi przepisać świadectwo . . . ). jeszcze tylko musza zmienić żeby na stronie nie było błędów.
BTW. Macie juz wszystko uzupełnione na stronie ? ( wyniki z testów i oceny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:32, Murith napisał:

BTW. Macie juz wszystko uzupełnione na stronie ? ( wyniki z testów i oceny )


Konto siostry już uzupełnione. Szkoda tylko, że pomimo usilnych starań nie udało mi się o tym nie usłyszeć. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He u mnie oczywiście na zakończenie bójka :] hehe kibice to przy uczniach mojej szkoły pikuś. Odbiegając od tematu to nasza szkoła ma bardzo wysoki poziom, certyfikaty Śląskiej szkoły jakości, dotacje z unii i inne pierdołyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zakończyłem Szkołę Podstawową ;) Średnia 4,8, a co za tym idzie pasek, 1 miejsce w konkursie szkolnym ortograficznym, więc nie jest źle. Teraz trzeba papiery do gimnazjum zanieść i dwa miesiące wolnego, a póniej znowu szkoła ;/
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:40, Kakarotto napisał:

To już dziś koniec? Za moich czasów to by za tydzień się kończyło... ale wy macie dobrze
dzieciaczki xD

Nie martw się za rok będziemy dłużej chodzić do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale maja fajnie ci uczniowie dzisiaj zakonczenie roku. A ja pracuje w Kuratorium Oswiaty i dwoch miesiecy wolnego nie mam. Za to beda 2 tygodnie urlopu juz w lipcu. :) W kazdym razie - udanych wakacji. A ja juz wyczekuje niecierpliwie 31 sierpnia, zeby Wam powiedziec, ze jutro do szkoly trzeba isc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie wakacje. Dostałem się do 3 klasy liceum ( kurczę, to mniej niż rok do matury ), ze średnią 2,93, może trochę mała, ale mnie zadowala, bo z tych przedmiotów co co będę pisał na maturze mam dobre stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 12:00, Rokuto napisał:

Nie martw się za rok będziemy dłużej chodzić do szkoły :)


Niekoniecznie, znając życie też się szybciej skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie roku miałem o 8 więc od 2,5h mam wakacje :) Całe szczęście że część "artystyczna" była wyjątkowo krótka, bo zawsze działa na mnie jak środek nasenny. A średnia na koniec II gim 5,85, jeszcze lepsza niż w zeszłym roku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym zdobyłem wykształcenie podstawowe, znaczy się skończyłem gimnazjum, ze średnią 5.13.
Mam nadzieję, że to nie mój ostatni czerwony pasek, choć wiem, że w liceum nie będzie już tak łatwo :>.
Trochę szkoda rozstawać się z klasą, byliśmy bardzo zgrani, wychowawczyni też była bardzo fajna.
Jednak mówi się trudno i idzie się dalej :), teraz tylko zanieść kopie świadectwa do LO i modlić się o przyjęcie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować