Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Mnie również, lecz do szkoły nie wracam z taką ponurą miną jak jeszcze rok temu. Powód prosty - trzeba się starać o oceny na miarę swych możliwości i dostać się do liceum. Nie narzekałbym wcale, gdyby nie moja klasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to ja mam jeszcze inaczej ( małopolska ) :D

Celujący - 20 pkt
Bardzo dobry - 18 pkt
Dobry - 15 pkt
Dostateczny - 10 pkt
Dopuszczający - 2 pkt

PS/EDIT - Sorka za dubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 23:16, Burszurasek napisał:

Narzekasz na tą swoją klasę, a jeszcze będziesz za nią pewnie tęsknił... :P


Każdy taki był, najpierw się narzeka, a później gdy jest już na to za późno się tęskni...
Tak to już bywa nie doceniamy tego czasu, który spędzamy w szkole, przecież to najlepszy okres w życiu człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za klasą z podstawówki tak, tutaj zdecydowanie wątpię ... Bardziej się jednak przejmuję tym, czy zdam do "Goszcza" - oby poziom na jakim jest obecnie profil humanistyczny spadł nieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo to oblałem kompletnie to półrocze....... Mam jeszcze nie całe dwa tydnie lab, a potem będzię wpie*dol.......
W sumie to myślałem, że technikum będzie trudniejsze, fakt faktem po ocenach pewnie wydaję się, że tak, ale uważam, że po prostu : odbiło się na mnie nic nierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 20:39, nightfaler napisał:

Nooo to oblałem kompletnie to półrocze....... Mam jeszcze nie całe dwa tydnie lab, a
potem będzię wpie*dol.......
W sumie to myślałem, że technikum będzie trudniejsze, fakt faktem po ocenach pewnie wydaję
się, że tak, ale uważam, że po prostu : odbiło się na mnie nic nierobienie.


Olanie pierwszego semestru? Skąd ja to znam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2010 o 20:48, Jakli napisał:

Olanie pierwszego semestru? Skąd ja to znam... ;)


Problem w tym, że ja nie wiem czy będzie się mi chciało drugi porządnie zaliczać ;P I pierwszy raz dwóje będę miał (nawet parę, a tata już jak usłyszał o jednej to białej dostawał... ;[ (nie licząc 5 podstawówki gdzie miałem z plastyki :D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tej samej klasy ? xD Ogólnie z natury jestem raczej spokojny :P Ale kto wie - ty też byłeś "przymulas" w gimnazjum :D Ale jak mówiłem - najpierw trza się tam dostać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O liceum się nie martwcie dacie radę ;) . Jak coś tam macie pod kopułą do testy spokojnie napiszecie i się dostaniecie ;D. Ja tam do swoich klas z gimnazjum i podstawówki nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ale dzisiaj jaja w szkole... Na probnym egzaminie w jakiejs pracy kumpel podpisal sie "Kutas", potem to przemianowal na "Pan Psikutas Bez "s" na końcu" :D Niezla byla "afera" w calej szkole. Potem wszyscy w klasie obrzucalismy sie sniegiem - pani w****, ze nikt sie nie przyznal :P, a na koncu moi koledzy rozbili kilku kg kawal lodu przed sekretariatem :)))
Aha. Niedawno moja siostra dostala w szkole jakas kartke z rachunkiem za obiady w szkole. Miala to dac matce, zeby zaplacila. Mijaja dni, dzisiaj przychodze po obiad i pani dyrektor zaczyna sie wsciekac, ze kasy nie ma :P
Powiedzialem jej, ze myslalem ze zostalo zaplacone (naprawde tak sadzilem...), okazalo sie, ze moja siostra nie przekazala matce rachunku. Ja natomiast zasugerowalem czy moze by pani dyrektor nie zadzwonila do mojej mamy :P Dostalem odpowiedz odmowna, ze to moja sprawa itp..... Pozniej jak moja mam przyszla dzis zaplacic, to pani dyrektor zaczela mnie oczerniac, ze "zwracam sie do niej tonem rozkazujacym" (ja ZASUGEROWALEM! GRZECZNIE! ;-)), nie szanuje jej i ze ogolnie jestem smieciem. :P Nie wiem czy "szanowanie" polega na lizodupstwie i nie zadawaniu zadnych pytan, nie rozumiem tego za bardzo, ale mam ta $^*(*% teraz przepraszac ;]
Co Wy na to? ;]

P.S. Czy Wy tez macie problemy np. na testach humanistycznych, ze Wasza odpowiedz jest dobra*, ale klucz jej nie uznaje, wiec jest zla? Ja przez to mialem na probnym tescie tylko 40pkt (na 50).

* - w przedmiotach hum. nie zawsze mozna jednoznacznie i obiektywnie okreslic prawidlowa odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja zrobiłem kozacki powrót do szkoły. Dostałem piąteczkę z niemca i dościka z biologii. W ramach bonusu, mam kolejną rozmowę z p. dyrektor ^o^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...zdolniacha z niego, pogratuluj mu ode mnie. Jak go spotkam będę bił pokłony zarazem padnę i będę całował jego stopy. <3 Już kocham tego kolesia...

-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować