Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 15:47, michalcies napisał:

jeszcze całe 4 dni (no i dzisiaj) :D

Niestety długo te 2 tygodnie nie mijają. I w sumie chyba dobrze, nie można ciągle się lenić ;P.
"Do pracy, rodacy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły, chodźmy do szkoły...

Pocieszająca myśl jest taka, że teraz co chwila będzie jakieś wolne. Rekolekcje, święta Wielkanocne, święta majowe, matury, a potem to już się szkołą nie ma co przejmować (czerwiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 01:52, Grinczar napisał:

Pocieszająca myśl jest taka, że teraz co chwila będzie jakieś wolne. Rekolekcje, święta
Wielkanocne, święta majowe, matury, a potem to już się szkołą nie ma co przejmować (czerwiec).


Nazwij mnie dziwakiem, ale ja nie lubię mieć takich kilkudniowych przerw od szkoły, bo się wybijam z rytmu, rozleniwiam i mam potem trudności z powrotem na właściwy tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, ale po 2 tyg. chodzenia do szkoły przyzwyczaję się i tyle. Nie wiem, jak w waszych liceach, ale u mnie żyje się samymi sprawdzianami. Pytają z 2 przedmiotów, nie ma praktycznie kartkówek. Nie jest źle, da się złapać rytm, nauczyciele również go muszą złapać. Ale teraz szybko minie semestr! Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 04:45, Soresu napisał:

> Pocieszająca myśl jest taka, że teraz co chwila będzie jakieś wolne. Rekolekcje,
święta
> Wielkanocne, święta majowe, matury, a potem to już się szkołą nie ma co przejmować
(czerwiec).

Nazwij mnie dziwakiem, ale ja nie lubię mieć takich kilkudniowych przerw od szkoły, bo
się wybijam z rytmu, rozleniwiam i mam potem trudności z powrotem na właściwy tor.


Dokładnie, mam tak samo jak ty... Ja dzisiaj idę na 8.50 a rekolekcje w mojej parafii trwają od 15 do 17 marca. W tym tygodniu miałem 4 spr, ale to i tak dobrze, biorąc pod uwagę, że w poprzednim było ich 7... Postaram Wam się potem pokazać mój kalendarz z CDA, w którym wyraźnie widać, że niemal co dzień był jakiś test/kartkówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,co do tego rytmu to zgadzam się w zupełności ale sam jestem typem ''nieuka'' i leniucha...dlatego też ciesze sie jak dziecko z kazdego nadchodzacego weekendu,tak samo jak z tych paru dniowych przerw od budy...Taki juz jestem i takie jest moje zdanie,wiem ze szkola jest potrzebna ale niektorzy rozumieja to dopiero po tym jak obleja rok itp. Echhhh zycie panowie,zycie ;)
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 01:52, Grinczar napisał:

Do szkoły, chodźmy do szkoły...

Pocieszająca myśl jest taka, że teraz co chwila będzie jakieś wolne.



Rekolekcje- mnie nie obowiązują... będziemy mieć lekcje "przygotowawcze" do matury...

święta - tutaj na szczęście obowiązuje

matury - może zostawię to bez komentarza? ^^

Dnia 26.02.2010 o 01:52, Grinczar napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 13:41, PAPISHON napisał:

matury - może zostawię to bez komentarza? ^^

Teraz się musisz uczyć, ale pomyśl sobie, że odbijesz to zaraz po maturach. Chciałbym mieć tak długie wakacje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 13:47, Jakli napisał:

> matury - może zostawię to bez komentarza? ^^
Teraz się musisz uczyć, ale pomyśl sobie, że odbijesz to zaraz po maturach. Chciałbym
mieć tak długie wakacje ;).


O, właśnie! Ile ma się wolnego po maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:27, Hommicide napisał:

O, właśnie! Ile ma się wolnego po maturze?

w zaleznosci od tego kiedy masz matury. zakladamy ze konczysz w polowie maja. wtedy masz 4,5 miesiaca (chyba ze nie idziesz na studia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Koniec ferii ....... I znowu powrót do szkoły :( miałem takie ambicje, żeby w ferie powtórzyć parę rzeczy itd. a jak zwykle nie zrobiłem nic ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:20, nightfaler napisał:

:( Koniec ferii ....... I znowu powrót do szkoły :( miałem takie ambicje, żeby w ferie
powtórzyć parę rzeczy itd. a jak zwykle nie zrobiłem nic ;|


Hehe... Tak to jest. Jak się ma ferie, to podświadomie chociażby nie ma się pociągu by cokolwiek robić. Szkoda tylko, że zazwyczaj człowiek sobie to uświadamia w weekend poprzedzający powrót do szkoły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować