Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 21:11, evilemot napisał:

Pięknie, streściłem tekst IV zamiast I, a byłem na 101% pewien, że tam pisze IV:)

Jest napisane... Ja nadal nie rozumiem jak mozna tam bylo popelnic blad. ; P Nawet mi nie przeszlo przez glowe, zeby streszczac inny tekst.

Dnia 27.04.2010 o 21:11, evilemot napisał:

Powodzenia wszystkim.

I wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 07:42, Ksar666 napisał:

Jest napisane... Ja nadal nie rozumiem jak mozna tam bylo popelnic blad. ; P Nawet mi
nie przeszlo przez glowe, zeby streszczac inny tekst.


Stres, nerwy, pośpiech, czyli wszystko to co towarzyszy większemu egzaminowi, jeśli ktoś sobie z nimi nie radzi to robi takie proste błędy. Ja na przykład jak dostałem sprawdzoną próbną maturę z matmy (tam się trzeba na prawdę wyrabiać) to miałem byczki pokroju 16*3=19 pomyliłem mnożenie z dodawaniem, zdarza się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ołł, test byl trudny, nawet bardzo. 5 pytan testowych stalo u mnie ze znakiem zapytania, wykluczalem zle i na intuicje wybieralem dobre. :P A jesli chodzi o otwarte, to az takie trudne nie byly, ale bylo duzo liczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 11:59, e-s-z-e-t napisał:

Właśnie pożegnałem się z liceum...


Aż tak źle ?

Dla mnie dzisiejszy egzamin poszedł bardzo dobrze, parę problemów miałem jedynie z pytaniami z geografii (nie wiedziałem gdzie się znajdują złoża węgla kamiennego). Z matmy problemów nie miałem w ogóle, a nad tym zadaniem z fizyki pomyślałem chwilę i zrobiłem bez problemów (zrobiłem to bardziej na logikę, ale wynik mam dobry).

Wczorajszy egzamin także poszedł mi dość dobrze, ale jedynie zarzuty (do własnego siebie) mam z tego powodu, że spieprzyłem to streszczenie. Streściłem (i nie tylko ja jak widzę) fragment tekstu IV, zamiast I... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:11, woko27 napisał:

> Właśnie pożegnałem się z liceum...

Aż tak źle ?

Dla mnie dzisiejszy egzamin poszedł bardzo dobrze, parę problemów miałem jedynie z pytaniami
z geografii (nie wiedziałem gdzie się znajdują złoża węgla kamiennego). Z matmy problemów
nie miałem w ogóle, a nad tym zadaniem z fizyki pomyślałem chwilę i zrobiłem bez problemów
(zrobiłem to bardziej na logikę, ale wynik mam dobry).

Wczorajszy egzamin także poszedł mi dość dobrze, ale jedynie zarzuty (do własnego siebie)
mam z tego powodu, że spieprzyłem to streszczenie. Streściłem (i nie tylko ja jak widzę)
fragment tekstu IV, zamiast I... :(



Wyszły Ci może 84 sekundy? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:16, Lord-Tyrranoos napisał:

To raczej dobrze, mi też tak wyszło ;)). Najlepsze były odpowiedzi moich koleżanek, którym
na zagotowanie szklanki wody potrzeba ponad godziny... :P


Heh, to u mnie podobnie. ;P Niektórym powychodziło ponad 60 godzin...

A jak odpowiedzieliście w tym zadaniu z biedronkami ? Biedronki jedzą mszyce ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:19, woko27 napisał:

Heh, to u mnie podobnie. ;P Niektórym powychodziło ponad 60 godzin...


To jak widać niektórzy muszą poćwiczyć Bilans Cieplny ;)

Dnia 28.04.2010 o 12:19, woko27 napisał:

A jak odpowiedzieliście w tym zadaniu z biedronkami ? Biedronki jedzą mszyce ? :)


Tak, biedronki jedzą mszyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 12:09, Piotrbov napisał:

Kurczę, wy tak narzekacie na ten egzamin, że w tym roku był trudny, że już nie mogę się
doczekać podania tego arkuszu do internetu.


Wiesz co ? Powiem Ci, że jak dla mnie to wystarczyło mieć trochę poukładane w głowie i egzamin wcale nie był trudny. ;))

Fajne w takich egzaminach jest to, że tu się nie liczy kucie (bo i tak nie wiesz co będzie), ale zdrowe myślenie i niekiedy logika. I teraz właśnie widać kto kuje i nie rozumie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2010 o 12:19, woko27 napisał:

A jak odpowiedzieliście w tym zadaniu z biedronkami ? Biedronki jedzą mszyce ? :)


Nie sa wieksze xD Biedronki wogole jedza mszyce? ja na tescie wyobrazilem sobie biedronki na kartoflach czy gdzies... ale to chyba stonki powinny byc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to test ułożyli partacko, jest słabo zrównoważony pomiędzy zadaniami z matmy-chemii-biologi-geografi. Na teście czułem się jak na sprawdzianie z chemii... Myślę że zdobędę około 40 pkt, jestem załamany bo matma i fizyka to są moje ulubione przedmioty, zadań z fizyki doszukałem się jednego, z matmy też nie można było za dużo pkt zdobyć ... ogólnie to porażka ... brawa dla CKE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować