Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 15:46, Krakers15 napisał:

I jest problem. Podczas rekrutacji nie wiadomo co z takimi zrobić – niby maja same szóstki,
ale przyjąć ich do dobrego liceum nie można. Chociaż gdyby nawet ktoś taki (z szóstką zamiast
innej niższej oceny ) dostałby się do dobrej szkoły to i tak musiałby się przenieść z powodu
zbyt wysokiego poziomu, albo zostać i mieć same dwóje. Może to jest tylko jakiś głupi żart,
tzn. uczniowie za jakiś czas otrzymają świadectwa z prawdziwymi ocenami.


Wątpie, przecież jeśli dadzą świadectwa, z podpisami,zatwierzone na radzie pedagogicznej. To co później?
"Och przepraszamy, wdarł się błą we WSZYSTKICH świadectwach".... ?? CHyba, że uczciwe oceny dali uczniom ostatnich klas. To jeszcze by przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Fiu, fiu, a u nas robią już 4 pracownię informatyczną :D

Komputery prawie takie, jak u Was, tylko że karty graficzne będą miały 512 mb RAM-u. Będzie 25 komputerów (jeden komputer na 1 osobę w klasie - docelowo), z czego 2 będą posiadały Windows Vista, 3 będą posiadały Linuxa (każdy inną wersję, jednak z tych bardziej popularnych), 15 komputerów będzie pracować na Windows XP, a pozostała 10 na Win 2003 Server. O głośnikach nie będę wspominał, bo takie cudo techniki było u nas w szkole zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduje się placówka oświatowa Szanownego Kolegi? Bo moja szkoła ma łącznie ok. 100 uczniów (podstawówka i gimnazjum) i leży w małym miasteczku na granicy z Niemcami. Więc biorąc pod uwagę znaczenie naszej szkoły dla ogółu kraju (ba, choćby województwa) to i tak wręcz za dobre maszyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:04, kowboj3 napisał:

/.../

Fiu, fiu, a u nas robią już 4 pracownię informatyczną :D

Komputery prawie takie, jak u Was, tylko że karty graficzne będą miały 512 mb RAM-u. Będzie
25 komputerów (jeden komputer na 1 osobę w klasie - docelowo), z czego 2 będą posiadały Windows
Vista, 3 będą posiadały Linuxa (każdy inną wersję, jednak z tych bardziej popularnych), 15
komputerów będzie pracować na Windows XP, a pozostała 10 na Win 2003 Server. O głośnikach nie
będę wspominał, bo takie cudo techniki było u nas w szkole zawsze :P


Kurde. Wypas! Twoja szkołą wygrała w totka czy co??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:08, Qbli napisał:

A gdzie znajduje się placówka oświatowa Szanownego Kolegi? Bo moja szkoła ma łącznie ok. 100
uczniów (podstawówka i gimnazjum) i leży w małym miasteczku na granicy z Niemcami. Więc biorąc
pod uwagę znaczenie naszej szkoły dla ogółu kraju (ba, choćby województwa) to i tak wręcz za
dobre maszyny :P


Szkoła aż tak ważna również nie jest, jednak mamy nowego dyrektora (infomatyka) i wiele kasy jest przeznaczanych na rozwój środowiska informatycznego w szkole. Istnieja nawet specjalne, informatyczne profile klas i są bardzo popularne. Szkoła niewielka - 500 uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 10:39, El Comendante napisał:

Po ostatnich Wydarzeniach w niczym ci niw wierze Faszystowska Świnio Myślisz że ci uwierze
A jak nawet ona go kocha to zawsze pozostaje mi nadzieja TY idioto

Na twoją inteligencję tez pozostaje nadzieja. Może ją odzyskasz, a może nie. W obu przypadkach nadzieja jest imo bezpowrotnie stracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jak beda po angielsku Upadłe Anioły kolega mi powiedzial ze Fallen Angels znam angielski ale zdaje mi sie ze to ma byc inaczej albo zna ktos z was wyraz określajacy upadłe tak zeby to fajnie brzmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:38, Mateusz9214 napisał:

a ja mam pytanie jak beda po angielsku Upadłe Anioły kolega mi powiedzial ze Fallen Angels
znam angielski ale zdaje mi sie ze to ma byc inaczej albo zna ktos z was wyraz określajacy
upadłe tak zeby to fajnie brzmialo

Powinno być Fallen. Fall to upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:47, Earthshaker napisał:

Twój kolega dobrze Ci powiedział. Słowo "fallen" najlepiej odpowiada do słowa upadłe


wielkie dzieki a ja mu troche nie wierzylem bo kiedys jeszcze slyszalem inne okreslenie upadlych aniolow albo to byla inna nazwa kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupiiii, our dreams come true! ;) Jak powiedziała kumpela kiedy się dowiedziała, że w przyszłym roku najprawdopodobniej będzie nas uczył historii taki całkiem bekowy facet :D Nasza nauczycielka obecna i jednocześnie wychowawczyni odchodzi na emeryturę... fajna była. :) A ten gośc co nas będzie uczył to taki pan w średnim wieku, bardzo gruby, ubierający się w koszulki Iron Maiden, Tool i czego on tam jeszcze słucha i nie ukrywający swojej niechęci do "ruszoffych dzieffczynek" :> hihihi. Pojutrze zakończenie roku. Buhaha... A dziś sprzedałam ksiązki na kiermaszu szkolnym, podeszła jakaś dziewczynka i wzięła wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:37, Lasca napisał:

Wątpię, przecież jeśli dadzą świadectwa, z podpisami, zatwierdzone na radzie pedagogicznej. To
co później?

A co, jeśli nie dadzą tych świadectw? Mogą grać na zwłokę, aż ministerstwo ulegnie, albo będą nie będą mieli wyjścia i dadzą świadectwa z prawdziwymi ocenami.

Dnia 20.06.2007 o 17:37, Lasca napisał:

"Och przepraszamy, wdarł się błąd we WSZYSTKICH świadectwach".... ??

Czegoś takiego raczej nie powiedzą – ten „błąd” był zamierzony, więc gdyby przyznali, że te oceny są wynikiem błędu, a nie strajku, to wszystko by diabli wzięli.

Dnia 20.06.2007 o 17:37, Lasca napisał:

CHyba, że uczciwe oceny dali uczniom ostatnich klas. To jeszcze by przeszło.

Tak też można, ale co by to dało? Więcej z tego zamieszania i zwracania na siebie uwagi (IMO o to właśnie chodzi) niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>z czego 2 będą posiadały Windows Vista,
biedne ci ci dwaj pechowcy:}

Dnia 20.06.2007 o 18:04, kowboj3 napisał:

3 będą posiadały Linuxa

a tych trzech będzie mialo farta:D
reszty nie komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie zakończenie roku szkolnego, ja mam je dzisiaj o 16.00. Teoretycznie powinienem być teraz w szkole ale nie ma już sensu tam chodzić, bo nie ma nawet lekcji tylko wszyscy leżą w ławkach i prawie usypiają. Wczoraj byłem u prezydenta miasta jako jeden z najlepszych uczniów w szkole i co dostałem - marne pióro i długopis. Co z tego, że jakieś firmowe jak i tak nie będę go używał, wolałbym kasę albo jakąś MP3 czy coś. Dzisiaj może dostanę jakąś lepszą nagrodę ze szkoły ale to niestety nic pewnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 18:08, Qbli napisał:

A gdzie znajduje się placówka oświatowa Szanownego Kolegi? Bo moja szkoła ma łącznie ok. 100
uczniów (podstawówka i gimnazjum) i leży w małym miasteczku na granicy z Niemcami. Więc biorąc
pod uwagę znaczenie naszej szkoły dla ogółu kraju (ba, choćby województwa) to i tak wręcz za
dobre maszyny :P


Qbli to jakiej szkoły chodzisz? Ja także mieszkam we wsi na granicy z Niemcami.

Co do kompów- mamy jedną pracownię, ale jak na małą szkołę, nie można narzekać. Jak nie ma co robić, t moi fumfle grają w CSa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum w Nowym Warpnie, powiat Policki, woj. Zachodniopomorskie.
Jeszcze dostaliśmy laptopa do szybkiego zgrywania zdjęć na letnim kółku fotograficznym.
Za to nie dowieziono kabli i jakiejś skrzynki z gniazdami i nasi monterzy nie mogą założyć netu, bo nie ma czym i skąd poprowadzić linii (a dostawca teraz jest w Szwajcarii) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 09:09, marcincinek15 napisał:

No wreszcie zakończenie roku szkolnego, ja mam je dzisiaj o 16.00. Teoretycznie powinienem
być teraz w szkole ale nie ma już sensu tam chodzić, bo nie ma nawet lekcji tylko wszyscy leżą
w ławkach i prawie usypiają.


Heh, u mnie tak od tygodnia z wyjątkiem że nie mamy lekcji :] Jak ktoś przyjdzie to się po szkole pałęta :)

>Wczoraj byłem u prezydenta miasta jako jeden z najlepszych uczniów

Dnia 21.06.2007 o 09:09, marcincinek15 napisał:

w szkole i co dostałem - marne pióro i długopis. Co z tego, że jakieś firmowe jak i tak nie
będę go używał, wolałbym kasę albo jakąś MP3 czy coś. Dzisiaj może dostanę jakąś lepszą nagrodę
ze szkoły ale to niestety nic pewnego ;)


Hmm, myślę żę preżydent dał Ci taki prezent na jaki go było stać...Nie szata czyni bogatym :)
A w szkole pewnie boomboxa/piłkę/ksiąźkę dostaniesz, przynajmniej u mnie takie prezenty dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 10:15, Obi-wan Kenobii napisał:


Hmm, myślę żę preżydent dał Ci taki prezent na jaki go było stać...Nie szata czyni bogatym
:)
A w szkole pewnie boomboxa/piłkę/ksiąźkę dostaniesz, przynajmniej u mnie takie prezenty dają.


Ja w szkolę dostawałem zawsze kasę, traktowane jest to za stypendium - i wychodzi zawsze potrójnie, bo za zasługi dla szkoły, dla miasta i za wyniki w nauce.

marcincinek15
Jak markowe pióro to byłbym zadowolony. Nie wiem, czy wiesz, ale pióro jest jednym z niewielu podarków, które otrzymują ludzie za swoje osiągnięcia itp. Jest to spowodowane myślą cytatu: "Wielcy ludzie piórami piszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauwazylem ze mamy w klasie swietna organizacje normalnie taka fajna ze nie poszlem dzisiaj do kosciola ze szkola na msze z okazji jutrzejszego zakoniczenia roku szkolnego a to przez to ze 50% nie wiedziala inni mowili ze godzine wcześniej a jeszcze inni cze godzine pozniej ehhh nie ma to jak organizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC !!!!!!! Juz po wszytskim jutro tylko świadectwa i mam juz spokoj z ta szkolą i dwa miesice laby :)
Nawet pani z chemii powiedział mi po imieniu dzis ( prawie nigdy go nie używal tylko po nazwisku :)

Miłych wakcjii !~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować