Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ach wakacje. A oto moje oceny z 5 klasy.
1. J. polski - 4
2. Plastyka - 5
3. Technika - 5
4. Informatyka - 5
5. WF - 6
6. J. Angielski - 5
7. Historia - 5
8. Muzyka - 5
9. Przyroda - 5
10. Matematyka - 5
11. Religia - 5
Średnia 5.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że wiele osób sie chwali to i ja się pochwale :)
Zachowanie: Wzorowe
Religia: 4

J. polski: bardzo dobry
J. angielski: bardzo dobry
Matematyka: bardzo dobry
Chemia: bardzo dobry
Biologia: bardzo dobry
Historia: bardzo dobry
WOS: celujący
WF: bardzo dobry
Muzyka: celujący :)
Geografia: bardzo dobry
Plastyka: bardzo dobry
i nieliczący się do średniej język niemiecki : dobry
Srednia: 5.18
No i jestem gitarzystą w szkolnym zespole, do tego jestem w "ekipie" opiekującej się sprzętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 osób - IIIb
5 - mieszka po drugiej stronie wisy [ patrzą z mojej perspektywy ]
16 - po drugiej stronie warszawy [ patrzą z mojej perspektywy ]
6 - od kilku do kilkunastu ulic od mojego mieszkania
Ja jeszcze nigdy nie miałem tak wspaniałej klasy... byłem jej częścią:(...a teraz.
Zjazd? Kolega urządza dziś imprezę u siebie w domu(nie ma rodziców) - 10 litrów wódy, ponad 20 piw, 10l soków + czipsy i inne mały przegryzki...a ja nie idę. Nie mam nastroju:(.
Jak będę na siłach to wstawię ten filmik na you...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:03, Master J napisał:

/.../ Mianowicie musiałem nieść sztandar szkoły na apelu pożegnalnym z 6
klasami.Tak poszedłbym do domu a tu...Co najgorsze że ten sztandar będzie mnie prześladowywał
przez całą 6 klasę:(


Ja dzisiaj miałem podobną sytuację, ponieważ niosłem sztandar na apelu pożegnalnym trzecich klas. Było okropnie duszno i gorąco a ja stałem jak gdyby nigdy nic. Dopiero jak wróciłem o 14 do domu to zdrzemnąłem się 3 godziny. Z powody tego sztandaru nie było to wymarzone zakończenie roku. W szkole siedziałem tak jak w zwykłym dniu, czyli od 9 do 14 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:14, Bartek 93 napisał:

Nie no taka impra a ty nie idju?? Ja bym z chęcią poszedł ale twoja sprawa :)

xD gdybyś poszedł to miałbyś problem z powrotem ;] A ja dzisiaj też dostałem świadectwo. I powiem tyle: mogłem mieć pasek :P Nie postarałem się i tyle :( Na 10 przedmiotów 8 to db. Reszta 2 to bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A u mnie wprowadzono sztandar, odśpiewano hymn i swoje przemówienie zaczęła dyrektorka. Tak okropnie lała wodę, opowiadała jakieś bzdury, że aż żal mi się zrobiło tych osób, które musiały bite 30 minut stać z tym sztandarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ty współczujesz osobom, które stały pół godziny. To co powiesz na to, że ja stałem dwie godziny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:18, Pablo Querte napisał:

> Nie no taka impra a ty nie idju?? Ja bym z chęcią poszedł ale twoja sprawa :)
xD gdybyś poszedł to miałbyś problem z powrotem ;]

Zdaje sobie z tego sprawe :D Na wycieczce miałem drobne kłopoty z wróceniem do pokoju... ale opiekunowie mnie nie przyłapali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:21, LuQeMaStEr napisał:

Hehe ty współczujesz osobom, które stały pół godziny. To co powiesz na to, że ja stałem dwie
godziny ? :D


Założę jakąś fundację na Twoją rzecz - "Uratujmy nogi biednym uczniom, którzy poświęcili się dla Polski trzymając sztandar" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Mi jakoś po roku ciężkiej pracy (od 23 X do 15 VI nie było tygodnia bez klasówki) ciężko się przyzwyczaić że będę przez najbliższe 2 miechy jedynie jeździł na rowerze (częściowo dla zarobków, częściowo dla relaksu). Po prostu jestem już "rozpędzony" z nauką i nie bardzo wiem co robić ;) bo uczyć się nie trzeba, a coś trzeba robić :P Ale "człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w wakacje dopiero się zaczyna ciężka harówka ... Mam masę projektów do wykonania. Głównym to Strefa MMO, ale jeszcze mam takie jak InternetSaviours, StopIE czy jeszcze jeden tajny projekt :-) Do tego jeszcze dodatkowa rozszerzająca nauka technologii informatycznych, a oprócz tego jeszcze regularne aktywne uczestnictwo w życiu gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale to jedyne miejsce gdzie mogę to powiedzieć i nikt mnie (chyba...) nie zbeszta (czy jakoś tak...)

Wakacje!!! W końcu wakacje!!! Nareszcie,można siedzieć na forum godzinami, gadać z innymi kolegami, rozprawiać o tym co się robi, iść na rower albo zająć się innym swoim hobby!!Ach, jak ja kocham wakacje (!!!), kończę tego posta
, gdyż muszę zjeść kolacje (!!!), joł!(:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:48, PoleMan napisał:

Sorki, ale to jedyne miejsce gdzie mogę to powiedzieć i nikt mnie (chyba...) nie zbeszta (czy
jakoś tak...)


Besztam Cię! Besztam Cię! :)

Dnia 22.06.2007 o 20:48, PoleMan napisał:

Wakacje!!! W końcu wakacje!!! Nareszcie,można siedzieć na forum godzinami, gadać z innymi kolegami,
rozprawiać o tym co się robi, iść na rower albo zająć się innym swoim hobby!!


Teoretycznie można to robić także w czasie roku szkolnego. Ale troszeczkę odbije się to na ocenach.

Dnia 22.06.2007 o 20:48, PoleMan napisał:

Ach, jak ja kocham wakacje (!!!)


A mi jest obojętne, czy są wakacje, czy rok szkolny. Mogę chodzić przez 12 miesięcy do szkoły.

Dnia 22.06.2007 o 20:48, PoleMan napisał:

, kończę tego posta
, gdyż muszę zjeść kolacje (!!!), joł!(:D)


Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ludzie no fajnie, że chwalicie się ocenami i w ogóle... Ale czy nie uważacie, że temat powinien być tymczasowo(do początku września) zamknięty?? W końcu mamy tak bardzo upragnione i wyczekiwane WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie nie stresować?? Jak przeczytałem tegoposta to zrozumiałem ile rzeczy se założyłem na wakacje... i radocha minęła :) Musze troche wreszcie porobić z c++, dokończyć projekt "stop dzieciom neo ("wirus" usuwający skrót ie z pulpitu- 25% trolli z głowy :D), troche poćwiczyć HTML i zrobić stronkę o fantasy (ogólnie ) - chce może ktoś pomóc??, no i jeszcze posegregować po podpisywać i zrobić futerał na moją kolekcję monet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:01, edeń napisał:

Besztam Cię! Besztam Cię! :)

Dalej ciśnij :D

Dnia 22.06.2007 o 21:01, edeń napisał:

Teoretycznie można to robić także w czasie roku szkolnego. Ale troszeczkę odbije się to na
ocenach.

Troszeczkę ;/ nie powiedziałabym :D chociaż u mnie aż tak bardzo się nie obniżyły.. a z niektórych przedmiotów nawet podniosły xD

Dnia 22.06.2007 o 21:01, edeń napisał:

A mi jest obojętne, czy są wakacje, czy rok szkolny. Mogę chodzić przez 12 miesięcy do szkoły.

CO PROSZĘ?! A tak na powaznie to ja się cieszę, że są wakacje ale jak znam życie to pod koniec mi się będzie koszmarnie nudzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować