Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

lol. Ja wczoraj skończyłem podstawówkę. Wcale się jakoś specjalnie nie cieszę. Najgorszy szkopuł tkwi w tym że wszyscy znajomi ida do innego gimnazjum. Głupio tak sie rozstawać po 7 latach znajomosci. Oczywiście będziemy się jeszcze widzieć, ale to już nie to samo. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:31, OloMax napisał:

lol. Ja wczoraj skończyłem podstawówkę. Wcale się jakoś specjalnie nie cieszę. Najgorszy szkopuł
tkwi w tym że wszyscy znajomi ida do innego gimnazjum. Głupio tak sie rozstawać po 7 latach
znajomosci. Oczywiście będziemy się jeszcze widzieć, ale to już nie to samo. Ehh...


To ile będziesz miał kolegów starych w nowej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:

Dalej ciśnij :D


Ty orczysynu! Ty skarlały krasnoludzie! Ty.. Ty.. Dalej? :)

Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:

Troszeczkę ;/ nie powiedziałabym :D chociaż u mnie aż tak bardzo się nie obniżyły.. a z niektórych
przedmiotów nawet podniosły xD


Z informatyki? A może z biologii, dzięki temu, że wiesz, gdzie jest mózg przez grę w ET? :)

Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:

CO PROSZĘ?!


Mi jest obojętne, czy są wakacje, czy rok szkolny. Mogę chodzić przez 12 miesięcy do szkoły. To tak w roli powtórzenia :)

Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:

A tak na powaznie to ja się cieszę, że są wakacje ale jak znam życie to pod koniec
mi się będzie koszmarnie nudzić ;/


Obawiam się, że mi się to też przytrafi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:25, Bartek 93 napisał:

Możesz mnie nie stresować?? Jak przeczytałem tegoposta to zrozumiałem ile rzeczy se założyłem
na wakacje... i radocha minęła :) Musze troche wreszcie porobić z c++, dokończyć projekt "stop
dzieciom neo ("wirus" usuwający skrót ie z pulpitu- 25% trolli z głowy :D), troche poćwiczyć
HTML i zrobić stronkę o fantasy (ogólnie ) - chce może ktoś pomóc??, no i jeszcze posegregować
po podpisywać i zrobić futerał na moją kolekcję monet :)


Może to nie jest odpowiedni temat na tę rozmowę, ale jak się zaczęło rozmawiać to dokończę (to mój ostatni post na forum na ten temat) Wirus usuwający skrót IE z pulpitu? My w StopIE chcemy zamieścić program, który usunie permamentnie CAŁE IE z kompa :-) Skoro Ciebie to interesuje to myślę, że możemy nawiązać współpracę - jeszcze się z Tobą skontaktuję mailowo :-)

Jeszcze co do wakacji ... Szkoda, że te 2 miesiące tak szybko zlecą :-( Ja się zawsze z wakacji ciesze tylko w czerwcu :D Potem lipiec, to już bliżej szkoły, sierpień jeszcze bardziej, a potem kicha ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:40, L0RENS napisał:

> lol. Ja wczoraj skończyłem podstawówkę. Wcale się jakoś specjalnie nie cieszę. Najgorszy
szkopuł
> tkwi w tym że wszyscy znajomi ida do innego gimnazjum. Głupio tak sie rozstawać po 7 latach

> znajomosci. Oczywiście będziemy się jeszcze widzieć, ale to już nie to samo. Ehh...

To ile będziesz miał kolegów starych w nowej klasie?

1 kolegę i 1 koleżankę (tylko nie tą co trzeba niestety, głównie z tego powodu ten dołek).
@dulak
Średnia 5.5:
zachowanie: wzorowy
religia: b.dobry
j.polski:b.dobry
matematyka:celujący
historia i społeczeństwo:celujący
j.angielski:celujący
przyroda:b.dobry
informatyka:b.celujący
muzyka:b.dobry
plastyka:b.dobry
wychowanie fizyczne:celujacy
technika:b.dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:24, sferis napisał:

Może to nie jest odpowiedni temat na tę rozmowę, ale jak się zaczęło rozmawiać to dokończę
(to mój ostatni post na forum na ten temat) Wirus usuwający skrót IE z pulpitu? My w StopIE
chcemy zamieścić program, który usunie permamentnie CAŁE IE z kompa :-) Skoro Ciebie to interesuje
to myślę, że możemy nawiązać współpracę - jeszcze się z Tobą skontaktuję mailowo :-)


wiesz niektorzy wola IE niz inne przegladarki albo sa do niej tak jak ja przyzwyczajeni chociaz mysle nad zmiana IE(mam obecnie ta najnowsza wersje chyba 7 ale pewny nie jestem) na firefoxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:43, edeń napisał:

Ty orczysynu! Ty skarlały krasnoludzie! Ty.. Ty.. Dalej? :)

Ale nie do mnie! Do niego! Do tego co go beształeś!

Dnia 22.06.2007 o 21:43, edeń napisał:

Z informatyki? A może z biologii, dzięki temu, że wiesz, gdzie jest mózg przez grę w ET? :)

Z biologii miałam łatwiej bo jak miałam zaliczenie na 5 to wiadomości ściągałam z neta i potem sie uczyłam.

Dnia 22.06.2007 o 21:43, edeń napisał:

Mi jest obojętne, czy są wakacje, czy rok szkolny. Mogę chodzić przez 12 miesięcy do szkoły.
To tak w roli powtórzenia :)

Aha... rozumiem :) cóż... :D w sumie niekiedy we wakacje się nudzi a w szkole to zlatuje szybko czas i można fajnych ludzi poznać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:02, Madia napisał:

Ale nie do mnie! Do niego! Do tego co go beształeś!


To właśnie do Niego było. Ciebie musiałbym nazwać orczą córką :)

Dnia 23.06.2007 o 12:02, Madia napisał:

Z biologii miałam łatwiej bo jak miałam zaliczenie na 5 to wiadomości ściągałam z neta i potem
sie uczyłam.


A kto tak nie robi...? :)

Dnia 23.06.2007 o 12:02, Madia napisał:

Aha... rozumiem :) cóż... :D w sumie niekiedy we wakacje się nudzi a w szkole to zlatuje szybko
czas i można fajnych ludzi poznać XD


Mi się w każde wakacje nudziło, szczególnie pod koniec. Ale wtedy nie znałem forum.gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie to ja się cieszę, że są wakacje ale jak znam życie to pod koniec

Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:

mi się będzie koszmarnie nudzić ;/

Dnia 22.06.2007 o 21:27, Madia napisał:


Ze co?? To co ty bedziesz tylko w domu siedział... jak dla mnie to wakacje są za krótkie. Nie mogę doczekać się juz studiów... dodatkowy miesiąc... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam tez bardzo sie ciesze a najlpesze jest to ze wczoraj skonczylem gimnazjum :d a dopiero dzisiaj o 12.00 poszedlem spac do z kumplami by uczcić wakacje robilismy małą imprezke na mojej altanie (szczegóły sobie wyobraźcie) a co do świadectwa to bardzo sie zdziwiłem nie myslalem ze będe mial srednia 4,3 myslalem ze bedzie 3,9-4,0 a tu mile zaskoczenie i oczywiscie plus dla mnie poniewaz z tego powodu mój staruszek ma zamiar kupic mi mp4 i nowy telefonik :D dlatego ciesze sie bardzo ze tak wyszlo nom i dostalem sie do wymazonej szkoły :D czyli tak zwany Ekonomik oczywiscie Technik Informatyk tak zwana pasja od paru ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też po zaokńczeniu na imprezce byłem. teraz trzeźwieje i w sumie powinienem odsypiać ale co tam. dziś szykuje się kolejna impreza pożegnalna/urodziny. a z średniej jestem bardzo zadowolony, z wyników testu już mniej (konicze gim.). dla zainteresowanych zdjęcia na GS''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:32, Razus napisał:

Ze co?? To co ty bedziesz tylko w domu siedział... jak dla mnie to wakacje są za krótkie. Nie
mogę doczekać się juz studiów... dodatkowy miesiąc... :):):)

Nie nie będę SIEDZIAŁA w domu. Jadę 21 lipca do Włoch. Ale co ja będę do tego czasu robić to nie wiem... przecież nawet komp mi sie niedługo znudzi...
chociaż zobaczymy. Na pewno coś ciekawego się wytrzaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy już wiecie jak będą wyglądać mundurki w waszych szkołach ? Macie jakieś zdjęcia .
W mojej szkole będą to szare bezrękawniki (co do koloru nie jestem pewien) Ale to będzie kamizelką o tak powiem.
Ja swojego mundurka nie widziałem , ale koleżanka widziała i powiedziała po prostu - "worek na kartofle" wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:55, olki77 napisał:

Mam pytanie , czy już wiecie jak będą wyglądać mundurki w waszych szkołach ? Macie jakieś zdjęcia
.
W mojej szkole będą to szare bezrękawniki (co do koloru nie jestem pewien) Ale to będzie kamizelką
o tak powiem.
Ja swojego mundurka nie widziałem , ale koleżanka widziała i powiedziała po prostu - "worek
na kartofle" wszystko jasne :P


Hmm...Nam w szkole prezentowali ale trudno je opisać bo są po porostu zwyczajne...Takie granatowe bezrękawniki (coś jak wiejska kufajka ;) A dla dziewczyn to samo tylko węższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:55, olki77 napisał:

Ja swojego mundurka nie widziałem , ale koleżanka widziała i powiedziała po prostu - "worek na kartofle" wszystko jasne :P


A spodziewałeś się czegoś od Armaniego? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może nie Armani ;P , ale coś takiego jak nosi się w porządnych szkołach w Anglii (tak tak wiem tu jest Polska) , ci to mają ładne i schludne mundurki , a nie jakieś coś podobnego co każdy kierowca ma w apteczce w samochodzie. Ja bym wolał jednak marynarkę niż kamizelkę .
Właśnie nie wiem czy sie cieszyć czy smucić . Cieszyć się że tylko 1 rok będę nosił mundurek czy smucić się że nie mógł Giertych poczekać jeszcze rok , jak ja przejdę do liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...Nam w szkole prezentowali ale trudno je opisać bo są po porostu zwyczajne...Takie granatowe
bezrękawniki (coś jak wiejska kufajka ;) A dla dziewczyn to samo tylko węższe :)

No i jak dla mnie - spoko. Ja się boję że w moim liceum wprowadzą coś co mnie zwali z nóg (bo to że mundurek będzie to jasna sprawa), np spódnice (!). Nie mam nic do mundurków o ile nie ograniczają one mojej wolności noszenia spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować