Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Te "inne" dziwne sprawdziany mają wejść w 2009 roku.Ch***a [M - w] co za ministerstwo.Ja se myśle czy wogle zdam NORMALNY test a oni z takim czymś mi wyskakują!!!Giertych z maturątez namotał.Dajcie spokój...Jak tak dalej pojdzie to za 49 lat 3 gimnazjum bedzie musiała pisać 15 osobnych sprawdzianów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrna, ja to mam plan, klasa matematyczno fizyczna i 6 polskich, w tym oczywiście 2 na pierwszych lekcjach w poniedziałek. Masakara. Ale mam przynajmniej tylko 28 godzin łącznie, a nie 34 jak w zeszłym roku, Wprawdzie dojdą jeszcze faqltety ale i tak nieźle. Klasa maturalna ma swoje plusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja narazie mam gimazjum i się nie przejumje bo jak narazie , dostałem tylko plan na jutro.
Tylko jak narazie nie moge znaleźć swoje plecaka.
A co najgorsze nie bedę mógł spać do 12 tylko pobudka o 6:30 i na forum będe zachodził ok 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:34, cybekziom napisał:

Te "inne" dziwne sprawdziany mają wejść w 2009 roku.Ch***a [M - w] co za ministerstwo.

Możesz łaskawie przestać przeklinać na forum? Bo powoli zaczyna mnie męczyć gwiazdkowanie ich.
A kiedy jestem zmęczony, to bywam nieprzyjemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja żeby byc w szkole na 8 musze wstać najpóźniej 15 po szótej. Do domu wracam przy dobrych układach o 14, zazwyczaj mam to szczęście być w domu przed 16 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam planu lekcji :D jeszcze nie gotowy. Mam za to pytanie do osób z I LO. Wy też mieliście dziś testy językowe mające podzielić was na grupy pod względem zaawansowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:43, Jakub Wędrowycz napisał:

A ja nie mam planu lekcji :D jeszcze nie gotowy. Mam za to pytanie do osób z I LO. Wy też mieliście
dziś testy językowe mające podzielić was na grupy pod względem zaawansowania?

A gdzie szkoła w krAkowie??? Ja chodze do V i dzis milesismy te testy jezykowe.......60min na 100 pytan!
(czasu oczywiście brakło-ostatnie 20zadani na chybiła trafil heh:PP)@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże... to już wiem skąd moja koleżanka, która tam poszła ma taki opis na gg :/ Naprawdę współczuję...
Ja teraz też do pierwszej LO idę, ale do VIII (też w Krakowie). My testy językowe mamy, ale pod koniec tygodnia dopiero. A po co tak od razu załamywać psychicznie w pierwszy dzień... bez sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:11, Seqiu napisał:

Mój plan mi się nie podoba. Dwa trzy na 8.00, dwa razy na 9.50. W sumie mam 39 godzin lekcyjnych.
;(


ty sie masz fajnie, bo ja codziennie mam na 8:00 i 39 albo 40godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaa, a ja:
Poniedziałek: 9:10 - 16:00
Wtorek: 7:30 - 13:20
Środa: 7:30 - 14:20
Czwartek: 12:45 - 16:50
Piątek: 10:55 - 16:00

:) Bez sensu trochę, będę się musiał przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek i czwartek mam na 10:00, ani razu nie mam 8 godzin lekcyjnych na dzień. W czwartek mam 6 lekcji, ale że ide na 10 to będę wracać do domu, tak jakbym miał te 8 lekcji. No i jeszcze we wtorek (czyli jutro) 3 w-f z rana :( Podsumowując mam 30 godzin lekcyjnych w tygodniu. Nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2006 o 19:14, Jack Bauer napisał:

ty sie masz fajnie, bo ja codziennie mam na 8:00 i 39 albo 40godzin :D


No człowieku, ja bym wolał mieć codziennie na 8.00 i przy tym wcześnie kończyć. Bo jak mam iść do szkoły na rano i rano wstawać, to niech się to dzieje jak najwcześniej czyli o 8.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam codziennie na 7:30 i zazwyczaj koncze o 12:50 :D - 32 lekcje tygodniowo
przynajmniej ciesze sie, ze rozpoczecie roku bylo w piatek a dzisiaj tylko spotkanie z wychowawcami i nie trzeba bylo na galowo przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buheheh, ogolnei rozpoczenie roku uwazam za ottwarte :P dopiero wrocilem z reozpoczecia ;) ogolnie zajedwabicho! codzien na osma rano! mi to pasi :P 3mta sie, ja juz ostastni rok w tej p...okrconej szkole ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:08, Cieniek napisał:

Mój Boże... to już wiem skąd moja koleżanka, która tam poszła ma taki opis na gg :/ Naprawdę
współczuję...
Ja teraz też do pierwszej LO idę, ale do VIII (też w Krakowie). My testy językowe mamy, ale
pod koniec tygodnia dopiero. A po co tak od razu załamywać psychicznie w pierwszy dzień...
bez sensu :/

A do kttórej klasy chodzi ta twoja koleżanka a, b, c , ...??
Ja si ę nie załamuje jakoś to będzie!
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować