Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Skoro taka tradycja TO i ja swoje podam godzinki:D
Poniedziałek-10 lekcji
Wtorek-8 lekcji
Ś-5
C-5 albo 6 (mamy jakis podzial na grupy przy językach)
P-6


Walgierz Świetna robota szkoła ma wychowywać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:27, Cieniek napisał:

Chyba do A :) Ta z historią i polskim rozszerzonym :) Żeby to ona taką optymistką była... biedna
się załamała

Ja do D. Mat-inf!! A wiecie kto mnie bedzie uczył inofrmatyki?? Znacie tego Waltera co wygral ten swiatowy konkurs w programowaniu zespolowym? To on! Heh ledwo studia skonczyl a juz wraca do swojej szkoly jako nauczyciel1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL... też bym tak chciał :P że też tam podania nie złożyłem... no ale to był chyba najtrudniejszy oddział w Krakowie, gratuluję dostania się :) i życzę powodzenia :) (ja też do matfizu... tylko wiesz, w innej szkole...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:42, Cieniek napisał:

LOL... też bym tak chciał :P że też tam podania nie złożyłem... no ale to był chyba najtrudniejszy
oddział w Krakowie, gratuluję dostania się :) i życzę powodzenia :) (ja też do matfizu... tylko
wiesz, w innej szkole...)

Niee trudnejszy był mat-fiz-inf. Ale mi nieleżała fizyka! A ja tam nie miałem problemu z dostaniem się na zaden oddział. Chyba wiesz co mam na mysli jeśli orientujesz się w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:34, cybekziom napisał:

Te "inne" dziwne sprawdziany mają wejść w 2009 roku.Ch***a [M - w] co za ministerstwo.Ja se
myśle czy wogle zdam NORMALNY test a oni z takim czymś mi wyskakują!!!Giertych z maturątez
namotał.Dajcie spokój...Jak tak dalej pojdzie to za 49 lat 3 gimnazjum bedzie musiała pisać
15 osobnych sprawdzianów!!!

Przecież jak napiszesz egzamin gimanzjalny na 0 pkt to i tak zdasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:33, Slave napisał:

a ja mam codziennie na 7:30

To tak jak ja.

Jeszcze nie wiem ile mam lekcji w tygodniu, bo jeszcze nie spisałem planu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... te wszystkie punkty, Omikron... pół roku przy tym siedziałem... a właśnie jedyny oddział na który bym się nie dostał to był chyba mat-fiz-inf... tam trzeba było mieć 192 pkt... a ja miałem 184... Ty pewnie jesteś laureatem, ale to w Piątce chyba normalne ;) Tym bardziej gratuluję i życzę dalszych sukcesów (hehe... nie na darmo nazywają tą szkołę fabryką laureatów :P)
No, ale już nie będę zaśmiecał forum, bo schodzę na prywatne tematy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asior! nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze :P ja wlasnie zaczelem pierwsza klase liceum i jutro na 8:00 mam 8 lekcji:

1. Przysposobienie obronne
2. J. polski
3. J. włoski
4. Religia
5. W-F
6. Historia
7. Historia
8. Matematyka

fajnie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:54, Cieniek napisał:

No... te wszystkie punkty, Omikron... pół roku przy tym siedziałem... a właśnie jedyny oddział
na który bym się nie dostał to był chyba mat-fiz-inf... tam trzeba było mieć 192 pkt... a ja
miałem 184... Ty pewnie jesteś laureatem, ale to w Piątce chyba normalne ;) Tym bardziej gratuluję
i życzę dalszych sukcesów (hehe... nie na darmo nazywają tą szkołę fabryką laureatów :P)
No, ale już nie będę zaśmiecał forum, bo schodzę na prywatne tematy coś...

Chyba tak. Ale chwytasz o co mi biegało (laureat i te sprawy) Thx za życzenia
Koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam codziennie na 8.00 :(. Jutro mam: religia, polski, wf,wf,geografia, matma. Wygląda na to, że to bedzie najleprzy dzień tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto mój plan na jutro od razu wspomnę ze jestem w 3 gim(codziennie na 8):
1.Matematyka
2.J.polski
3.religia
4.Geografia
5.J.niemiecki.
6.Fizyka
7.FAK
Ta fajne mniałem rozpoczęcie, czytali jakiś list Giertycha , mało co się nie popłakałem ze śmiechu.Normalnie myślałem że zaraz przez okno do naszej szkoły wpadnie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam każdego dnia tygodnia 8 lekcji (wyjątkowo we wtorek ma siedem). Najlżejszy dzień (dla mnie) to czwartek: chemia, 2 matematyki, fizyka, wf, polski i 2 godziny fakultetu matematycznego. Czyli to co (nawet) lubię :)

A co do listu Jaśnie Pana Ministra Edukacji, prawie cała aula wybuchała śmiechem mniej więcej co 10 sekund jego czytania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:32, Bimbermistrz napisał:

Ja mam każdego dnia tygodnia 8 lekcji (wyjątkowo we wtorek ma siedem). Najlżejszy dzień (dla
mnie) to czwartek: chemia, 2 matematyki, fizyka, wf, polski i 2 godziny fakultetu matematycznego.
Czyli to co (nawet) lubię :)

A co do listu Jaśnie Pana Ministra Edukacji, prawie cała aula wybuchała śmiechem mniej więcej
co 10 sekund jego czytania. ;)

Nam dyrektor cos mowil o amnestii dla maturzystow ale smiech w auli totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować