Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Środa minęła, niespodziewanie szybko :)

Pierwsza lekcja - WDŻWR. Był jakiś film komiksowy, który nawet nas rozśmieszył :P Potem chemia, na której sprawdzian. Ogólnie rzecz biorąc zrobiłem wszystkie zadania, nie wiem jak poszło mi obliczenie objętości cementu, było dość trudne, a na powtórzeniu z tego zadań nie robiliśmy :/ Potem j. polski, na którym omawialiśmy wiersz, znowu odnośnie Dedala i Ikara, kolejne utwory też o tym będą... matematyka, na której zaczęliśmy kolejny dział - geometrię ;) W sumie szybko zleciało. Potem miał być WF, ale dyrektor powiedział że mamy do domu iść :D

Jutro tylko kartkówka z niemieckiego, konkretniej z czasowników "sie" i "er" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój kolega się obsrał! :DD
Wyszedł na matematyce (akurat był sprawdzian :P), po dwóch minutach wrócił. Bardzo śmierdziało. Jego spodnie były uwalone, wszyscy się nabijali, a on, miast iść do domu, został w szkole. ;P
Kibel był cały zapaćkany (no co, byłem ciekawy, jak to wygląda ;P). Współczuję paniom sprzątaczkom. :)
Nawet szatniarka potem powiedziała do pani od techniki, że "w szatni śmierdzi kałem". :D
ROTFL totalny był dzisiaj. :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzisiaj uciekłam z wosu bo babka miała pytać a ja nic nie umiałem a ona sie wkurzyła i wszystkie tym co ich nie było wpisała 1 ucieczkę i nkl . Nie wiem co teraz robić . Jedynym wyjściem to przynieś usprawiedliwienie bo u nas pani wychowawczyni powiedziała że jak ktoś chce sie zwolnic to niech na następny dzień przyniesie usprawiedliwienie i będzie wszystko załatwione. Ciekawe czy to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:59, Chrisinho napisał:

a mi narazie w tym roku nieźle idzie. siedze z kolegą z którym razem piszę sprawdziany :))))))


Czyli zapuszczasz takzwanego żurawia tak ;).

Dzisiaj o dziwo miałem dzisiaj dość ciekawy dzień w szkole (jakoś ostatnio to była rzadkość xD).Zaczeło wszystko się od sprawdzianu z historii (miała byc kartkówka ,ale to szczegół ;) ).Sypneła znowu takie pytania ,że na żadne nie umiałem odpowiedzieć (choć się uczyłem do tej kartkówki (?) dość intensywnie).Jakoś tam lałem wodę i może dwa będzie ;).Następnie miałem chemie...nic specialnego :P.Zobaczyłem swoją kartkówke z której dostałem 4 (odjeła mi 2 punkty za to ,że nie dałem jednego nawiasa ,ale jakoś nie chciało mi się o to bić ;) ).Potem czekała na mnie biologia...i od tej lekcji zaczeło się zwycie xD.Rozdawał nam klasówki...byłem pewny, że dostane kose :P...a tu trzy jak byk xD.Ja się dosłownie nic nie uczyłem xD...a kumpel za mną wypruwał sobie flaki przed tą klasówką i dostał kose...nie chciałbym być na jego miejscu :P.Po biologii była następna chemia. Jak zwykle moja grupa (pierwsze lekcja była z całą klasą :P) nie zbyt dobrze się zachowywała więc zaczeła straszyć odpytywaniem xD. No i się doigraliśmy...kumpel namałował fakasa w stronę babki...i się zczaiła xD.Mnie pytania omineły ,ale poszła w obieg jedna kosa,jedna dwója i jedna trója xD.Na matmie myślałem ,że będzie klasówka ,a się okazało ,że ma być dopiero jutro...więc poszedłem w kime :P.Na okienku siedziałem i się zamulałem :P.Polski minął mi pod znakiem snu ;).Na sam koniec czekało mnie małe zwycie na filozofii xD. Był temat o stoikach...jednak tematem głównym był Bóg ,czy jest on wszechmogący. Wszyscy z mojej klasy upierali się ,że jest wszechmogący ,ale zaraz facet odpowiadał negatywnie ;). Ktoś tam wspomniał słowa "mama karze" .Jakoś to uchwyciłem i coś tam szepnołem "W takim razie to może mam jest posłeńcem Boga".No i ktoś za mną zaczął dogadywać dla faceta z tą nieszczęsną mamą xD. Tak argumentował fajnie o tej mamie ,że nie umiał chyba odpowiedzieć i zrezygnował z dania opini na ten temat xD.Ogólnie dzień był spoko (oprócz zapchanej piątki ,którą jeżdże codzinnie do szkoły :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w szkole komuś telefon ukradli za 1500zł (dokładnie to dziewczynie). No i razem z kolegą znaleźliśmy go :D Dokładniej był w męskiej łazience pod pojemnikiem ze szczotką do kibelka :) Szkoda tylko, że nic za to nie dostaliśmy :/ Po za tym dzisiaj zarobiłem dwie 4 z WF - pierwsza za rozgrzewkę, druga za koszykówkę :) Ogólnie dzień nie był tak zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:29, Pablo Querte napisał:

U mnie ostatnio w szkole komuś telefon ukradli za 1500zł (dokładnie to dziewczynie). No i razem
z kolegą znaleźliśmy go :D Dokładniej był w męskiej łazience pod pojemnikiem ze szczotką do
kibelka :) Szkoda tylko, że nic za to nie dostaliśmy :/


Koma za 1500zł??Ja bym jej nie oddał bez żadnego wynagrodzenia xD...w końcu jak dziewczyna ma taką komórke to musi być nieźle nadziana ;)...chyba ,że bym w dobrym humorze to bym się nie domagał wynagrodzenia xD.

Dnia 14.11.2007 o 16:29, Pablo Querte napisał:

Po za tym dzisiaj zarobiłem dwie 4
z WF - pierwsza za rozgrzewkę, druga za koszykówkę :) Ogólnie dzień nie był tak zły...


A ja ostatnio zarobiłem kose za przewrót...co najlepsze to dostałem kose nie za sam przerwót tylko za to ,że byłem nieprzygotowany...wkurzyć się można :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 16:34, Nertis napisał:

Koma za 1500zł??Ja bym jej nie oddał bez żadnego wynagrodzenia xD...w końcu jak dziewczyna
ma taką komórke to musi być nieźle nadziana ;)...chyba ,że bym w dobrym humorze to bym się
nie domagał wynagrodzenia xD.

Żal mi się jej zrobiło, bo to brata przyniosła żeby sie pochwalić.

Dnia 14.11.2007 o 16:34, Nertis napisał:

A ja ostatnio zarobiłem kose za przewrót...co najlepsze to dostałem kose nie za sam przerwót
tylko za to ,że byłem nieprzygotowany...wkurzyć się można :/.


Tzn. Nie miałeś stroju? Czy nie wiedziałeś jak mu to opisać słownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:29, Pablo Querte napisał:

Po za tym dzisiaj zarobiłem dwie 4 z WF - pierwsza za rozgrzewkę [...].

Też chciałbym dostawać oceny za robienie rozgrzewki na WF-ie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:37, Pablo Querte napisał:

Tzn. Nie miałeś stroju? Czy nie wiedziałeś jak mu to opisać słownie?


Tak...nie miałem stroju :P...ale on to uznał ,że chce się wymigać od zaliczenia :P...a ja zapomniałem o tym zaliczeniu :P (dodać ,że spodenki miałem ,ale u nas nie można ćwiczyć w innej koszulce niż biała ,więc mam zaznaczone nieprzygotowanie i kose :P...chamskie to troszkę ;/).

@19MARINES62

To chyba troszkę to kosztowało tych kolesi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:48, xbit71 napisał:

> Po za tym dzisiaj zarobiłem dwie 4 z WF - pierwsza za rozgrzewkę [...].
Też chciałbym dostawać oceny za robienie rozgrzewki na WF-ie... :|

Też raz dostałem. 4+, zdaję się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:17, Mściwój napisał:

> > Po za tym dzisiaj zarobiłem dwie 4 z WF - pierwsza za rozgrzewkę [...].
> Też chciałbym dostawać oceny za robienie rozgrzewki na WF-ie... :|
Też raz dostałem. 4+, zdaję się. :)


Dziś był pierwszy dzień noszenia tych szmatek jednolitych.
Jutro już będzie w tym cała szkoła (rozdawali po kolei rocznikami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem próbne tesy gimnazjalne. Nie wiem czemu odwalili taką maniane skoro jeszcze jedne próbne będę mieć a na dodatek po tych testach mielismy jeszcze lekcje i jechałem na farcie bo nie miałem zadania domowego :/. A na jutro mam Antygone i nawet nie wiem co to jest nie miałem czzasu czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś był ciekawy dzień. Zamiast 2 WF, wychowawczej i 2 religii było 5 systemów operacyjnych i sieci komputerowych na których to mieliśmy przerabiać instalację sbs 2003 + kartkówka z zagadnień dotyczących tego tematu. Kartkówka miała postać pracy zbiorowej. Poza tym graliśmy Tactical Ops 5vs.5 i zamówiliśmy sobie 4 duże pizze + 1 dla nauczyciela. Tak więc znowu nic sie nie nauczyłem, ale lekcje były nieco inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, pizze wżerali ; ) fajno, też tak chce u siebie na inf.
ale przynajmniej na tyle uprzejmi byliście żeby nauczycielowi dać, chwała wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:39, pizmak666 napisał:

hehe, pizze wżerali ; ) fajno, też tak chce u siebie na inf.
ale przynajmniej na tyle uprzejmi byliście żeby nauczycielowi dać, chwała wam :P

Wodzu sam chciał. Jakoś trzeba było uzbierać 144 zł na 14 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować