Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 22:02, morthi napisał:

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=12964&u=5
polecam wszystkim chcacym "wykiwac" nauczyciela lekture ksiazki o tytule " Sposób na Alcybiadesa"
:)


ale temat już zamknięty :-(.

a dzisiaj doastałem dwie piątki z muzyki, jedną za napisanie 3 nut na pięciolinii a dróją za to że powiedziałem że średniowiecze skończyło się w XV wieku

fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2006 o 16:35, ko?nik napisał:


a dzisiaj doastałem dwie piątki z muzyki, jedną za napisanie 3 nut na pięciolinii a dróją za
to że powiedziałem że średniowiecze skończyło się w XV wieku

fajnie

Fajny nauczyciel...swoją drogą ja bym sobie pomyślał że dał mi takie oceny dlatego że uważa że jestem głupi ale się w końcu nauczyłem.

PS. Też chciałbym dostawać piątki za takie wypowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj na matematyce jako jedyny z całej klasy, dostałem ocenę za dobrze zrobione 3strony w ćwiczeniach:) Wszyscy inni mieli źle, albo mieli takie same błędy, bo odpisywali od siebie:) i nie dostali ocen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam dzisiaj tylko pierwsze cztery lekcje i to skrócone o 15 minut, bo mieliśmy dzisiaj uroczyste otwarcie odremontowanej szkoly. Chciałabym żeby tak zawsze było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 15:07, kowboj3 napisał:

> > > a ja jutro 7 lekcji (miałbym 5 ale plan dzisiaj zmienili) masakra!
> >
> > a co zmienili na zawsze czy na jutro tylko?
>
> zmienili na zawsze. wreszcie w domu!!

Ja jestem w 2 gimnazjum i 7 lekcji mam codziennie. Ale moze to dlatego ze jestem w klasie jezykowej:)

Sorry za drugiego posta z rzędu, ale dopiero teraz to zauważyłem. Ja też chodzę do klasy dwujęzycznej(2 klasa gimnazjum), ale 7 lekcji mam tylko w 2 dni(nie licząc kółka matematycznego). Ile masz lekcji języków, bo ja mam 3godziny niemieckiego(przedmiot obowiązkowy) i 2 angielskiego(dodatkowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem sprawdzian z Historii, w tam ten poniedziałek z Geografii, a w następny z polskiego, potem z nowu z ojczystego języka(w czwartek) i następny(5 dni później)! Ale hardcore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 23:15, Black Dog napisał:

Dzisiaj miałem sprawdzian z Historii, w tam ten poniedziałek z Geografii, a w następny z polskiego,
potem z nowu z ojczystego języka(w czwartek) i następny(5 dni później)! Ale hardcore...


Mam podobną sytuację: sprawdzian z polskiego, geografii, biologii i angielskiego a to wszystko w ciągu dwóch tygodni (+ kartkówka z niemieckiego oraz z matmy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:21, ShadowG napisał:

> > > > a ja jutro 7 lekcji (miałbym 5 ale plan dzisiaj zmienili) masakra!
> > > > > > > a co zmienili na zawsze czy na jutro tylko?
> > > > > zmienili na zawsze. wreszcie w domu!!
> > > Ja jestem w 2 gimnazjum i 7 lekcji mam codziennie. Ale moze to dlatego ze jestem w klasie
jezykowej:)
Sorry za drugiego posta z rzędu, ale dopiero teraz to zauważyłem. Ja też chodzę do klasy dwujęzycznej(2
klasa gimnazjum), ale 7 lekcji mam tylko w 2 dni(nie licząc kółka matematycznego). Ile masz
lekcji języków, bo ja mam 3godziny niemieckiego(przedmiot obowiązkowy) i 2 angielskiego(dodatkowy)?



5 godzin angielskiego (obowiazkowy) i 3 godziny niemieckiego (obowiazkowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem na 10 i o 12 do domu, bo był coś tam tylko dla nauczycieli, uczniów nie zaprosili.

Pewnie planowali dużo pić, skoro dziś mam wolne! Też macie dziś wolne? Czy to tylko u mnie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 14:08, hunter22 napisał:

Wczoraj miałem na 10 i o 12 do domu, bo był coś tam tylko dla nauczycieli, uczniów nie zaprosili.


Pewnie planowali dużo pić, skoro dziś mam wolne! Też macie dziś wolne? Czy to tylko u mnie
tak jest?


Zazdroszcze... U mnie nauczyciele wczoraj nie świętowali, miałem normalne lekcje. A dziś? Skrócili nam godziny z 45 do 30 minut, zabrali też kilka minut od każdej z przerw... W sumie jestem dwie godizny wcześniej w domu. Luzacki dzionek był... Ale Ty masz lepiej. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 14:15, Bumber napisał:

Zazdroszcze... U mnie nauczyciele wczoraj nie świętowali, miałem normalne lekcje. A dziś? Skrócili
nam godziny z 45 do 30 minut, zabrali też kilka minut od każdej z przerw...


U mnie w czwartek skrócili lekcje do 30 min, przerwy do 5 i dzwonki o kilka sekund (poważnie) :P Wczoraj miałem 3 lekcje.

Dnia 13.10.2006 o 14:15, Bumber napisał:

W sumie jestem
dwie godizny wcześniej w domu. Luzacki dzionek był... Ale Ty masz lepiej. ;P


Dziś mam lepiej od ciebie, ale podobno kiedys bedę musial dzisiejszy dzień odpracować (niby w jakaś sobote). Ja tam i tak nie pójdę go odpracowywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tak zacznę....

wczujcie się w moją rolę...jestem uczniem drugiej gimnazjum dzisiaj piątek 13-tego (notabene mam numer 13 w dzienniku), a do tego 7 lekcji, i to trudnych i ciężkich. dostałem 4 piątki w tym dwie z biologii jedna z angielskiego i jedna z wosu. nieźle nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:34, ko?nik napisał:

no to tak zacznę....

wczujcie się w moją rolę...jestem uczniem drugiej gimnazjum dzisiaj piątek 13-tego (notabene
mam numer 13 w dzienniku), a do tego 7 lekcji, i to trudnych i ciężkich. dostałem 4
piątki w tym dwie z biologii jedna z angielskiego i jedna z wosu. nieźle nie!!!



Czyli nie tak żle:)Ja chodze do 1 gim. a że dziś był dzień nauczyciela,wszystko było pokręcone.0 nauki na lekcjach,trwają 20 minut i kończymy 2 godziny wcześniej:)A w poniedziałek mi sie upiecze,bo nie ide do szkoły tylko na bilans:)Będą sprawdzać,czy moge chodzic do klasy sportowej,no i omina mnie straszne lekcje(Fiza,Matma i Polak) i co najważniejsze-Wstanę o normalnej porze!W poniedziałki i srody mam na 6.30 do szkoły,ponieważ mam treningi na kosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą żeczą jaka jest w szkołach to to że trzeba chodzic czasem na godzine szóstą
nie cierpie fizyki i matematyki
niektórzy nauczyciele są po prostu do d...
dzis byl dzien nauczyciela i nawet w szkole bylo spoko
ale i tak nie cierpie szkolyjedynie w szkole fajne jest to ze moge sie spotkac ze swojimi kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dnia nauczyciela. Każdy belfer zawsze powtarza, że szkoła jest od tego żeby się uczyć i to jest najważniejsze. No i oczywiście to jest dla naszego dobra. Tymczasem skracają lekecje, organizują jakieś nikomu niepotrzebne apele, a no koniec urządzają sobię wielką fetę w szkole, najcześciej w czasie zajęć. To także jest dla dobra uczniów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Był Super dzień w szkole...miałem tylko 5 lekcji..I Na dodatek dostałem z Angielskiego -5 za Czytanie trudnego tekstu ( i przetłumaczeniem po Polsku ) i dwie czwórki także z Angielskiego jedna za zadanie domowe a druga z kartkówki.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować