Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2008 o 19:46, Asthariel napisał:

Dzień miałem do kitu.
Zmokłem podczas jazdy na rowerze.
z kartkówki z fizy dostanę najwyżej 4.
Gwóźdź programu. Mam z angola 4x5 i 2 poprawione na 3. Pani nie chce mi postawić piątki
dopóki nie poprawię na czwórkę. Poprawiałem, zabrakło mi pkt do czwórki. I tak oto jutro
piszę po raz czwarty ten sam test...


u nas nauczyciele na takie coś nie pozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:


@@@mylnar911

Masz prawo sie ze mną nie zgadzać, choć w sumie napisaliśmy podobną sprawę - przecież
ja też pisałam o systematycznej nauce ;P I nie da się ukryć, że aby utrzymać mniej więcej
podobne oceny co w gim to nieraz trzeba włożyć większy wysiłek. Piszę NIERAZ bo patrząc
na moje PO (mam 5, 6, 6 bez wysiłku) to z tym bywa różnie.

Ja tak mam ,ze z kimś się nie zgadzam a jednak mówię coś podobnego co przedmówca xD ;p Chociaż ty pisałaś bardziej o wysilaniu się ja o luziku ;p na ściągach też można jechac z tych przedmiotów z których się nie znaje matury oczywiście. Bo np. ja nie wyobrażam sobie ściąganie z historii (mój przedmiot kierunkowy) ;p

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

Mój dzień dzisiaj durny.

A moj średni ;p z jednej strony super a z innej nie ;p

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

Zaczęłam niby na 9, bo znowu wfa odjęli (o jak fajnie XD).

Ehh ja na 8 mam ;/ Bezboznico jak wfu mozna nie lubić?! Nie mogę tego pojąć ;]

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

angielski, sprawdzian i średnio poszło.

Ja miałem w piatek. I mi również średnio. Tylko ja licze coś między 3 - 4 ;]

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

Potem dwie chemie, na których
zapisałam 3 i pół kartki z czego nic nie rozumiem.

Ja ostatnio z chemii na sprawdzianie gotowca dostalem to będzie 4 - 5 ;p

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

Potem fizyka, tu tym gorzej.

To jak i u mnie 2 mi wychodzi ;/

Dnia 19.05.2008 o 16:55, mała16 napisał:

Tak, ta kobieta przy tablicy nawija a my sie zastanawiamy
o czym :P A za tydzień sprawdzian całoroczny... źle. Oj źle...

Nam dziś zeszyty zabrała do sprawdzenia ;p i wszyscy panikowali bo mają mało w nich a ja mam akurat wszystko :p co do sprawdzianu to takowy z angola będe mieć ;/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj nieźle:
Zaliczałem dwie rzeczy z religii i dostałem... 6 i 6 :] świetnie xp
Oddała sprawdzian z historii i dostałem 4+ ("ściągacze" mają lepiej niestety...)
Z matmy 4, co mnie całkiem satysfakcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj zdaję mapę z Geografii za parę godzin i państwa trochę sie uczyłem i mam wielką nadzieje !!! że mi sie uda zaliczyć ponieważ nie mam bardzo ciekawej sytuacji z geografii i chcę to poprawić póki nie będzie za późno :). A tym czasem pierwsza lekcja informy ech ;/ ciekawe co będziemy robić a nie mówiąc już że jutro będe pytany z matmy ale jak będzie ładna pogoda na polu to może mi to pytanie przepadnie ale nie wiadomo tak więc tyle jak na razie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja dzisiaj nie ide do szkoły bo sie rozchorowałem:P A najlepsze jest to że bierze nas
(choroba) po kolei. Najpierw Piotrek był chory, Gdy wrócił to zachorował Arek. Arek ma wracać to ja zachorowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również nie poszłem do szkoły. Spytacie dlaczego ? A no dlatego bo mnie sie troche nie chciało, i przy okazji sie bałem, bo dostał bym 2 pały. Jedną za nieprzygotowanie z plastyki, a drugą za pracę na Angielski(zrobiłem ją, ale kolega mi zniszczył ;/). Chrypiący lekki kaszel i zakatarzony nos(alergia) temu sprzyjało. Powiedziałem rodzicom że źle sie czuje i mam objawy grypy, a oni mi nie pozwolili iść.
Zresztą 2 plastyki, anglik i matma i 2wf(zwolniony ;/) to plan szczególnie nie wartego uwagi.
Ale jutro już się wybieram. A i nie uważajcie mnie za jakiegoś bachora który szkołe uważa za więzienie, ale znacie ten bul, że musimy iść do szkoły nie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 09:30, burczynski napisał:

Ja dziś również nie poszłem do szkoły. Spytacie dlaczego ? A no dlatego bo mnie sie troche
nie chciało, i przy okazji sie bałem, bo dostał bym 2 pały. Jedną za nieprzygotowanie
z plastyki, a drugą za pracę na Angielski(zrobiłem ją, ale kolega mi zniszczył ;/). Chrypiący
lekki kaszel i zakatarzony nos(alergia) temu sprzyjało. Powiedziałem rodzicom że źle
sie czuje i mam objawy grypy, a oni mi nie pozwolili iść.
Zresztą 2 plastyki, anglik i matma i 2wf(zwolniony ;/) to plan szczególnie nie wartego
uwagi.
Ale jutro już się wybieram. A i nie uważajcie mnie za jakiegoś bachora który szkołe uważa
za więzienie, ale znacie ten bul, że musimy iść do szkoły nie ? Pozdrawiam

Ja mam tylko 3 lekcje wiec ide na 12;) A co do alergi to też mam objawy (byłem odczulany ponad 3 lata) i teraz ide do lekarza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 09:35, Patryk Mogilno napisał:

Ja mam tylko 3 lekcje wiec ide na 12;) A co do alergi to też mam objawy (byłem odczulany
ponad 3 lata) i teraz ide do lekarza.......


A na co dokladniej byles/jestes uczulony ? Ja na coś w stylu pyłków bazii(czy jakoś tak) a w mojej okolicy jest ich pełno.

Ale mi sie nichce jutro iść do szkoły, nawet jest takie śmieszne powiedzonko:
"Jutro szkoła? Nie! Pora na jabola :D ".

No ale nie długo koniec roku szkolnego, i będzie ulga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 22:07, mlynar911 napisał:

Ehh ja na 8 mam ;/ Bezboznico jak wfu mozna nie lubić?! Nie mogę tego pojąć ;]


Eh, to jeszcze wiele nie wiesz ;)

W mojej szkole nie było 50% zajęć wychowania fizycznego. Poza tym ostatnio nasz nauczyciel - dyrektor sobie o nas przypomniał i WF niestety jest. Jak to wygląda? Daje nam piłkę, idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:09, master matrox napisał:

W mojej szkole nie było 50% zajęć wychowania fizycznego. Poza tym ostatnio nasz nauczyciel
- dyrektor sobie o nas przypomniał i WF niestety jest. Jak to wygląda? Daje nam piłkę,
idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży
drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe
co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.

To wiesz u mnie podobna sytuacja była w 1 półroczu. Tyle ,że my mamy boisko betonowe ... (n/c) a 20 osób na wfie cwiczy ... I tak najpierw to tylko w noge gralismy i w siatke. WFista (trener siatkarskiej reprezentacji ,a teraźniejszy dyrcio) rzucał nam piłke i tak jak u ciebie. Ja miałem połamany nos bo dostałem piętą w niego od kolegi a paru innych mieli powybijane kostki i nadgarstki. Teraz babka nas uczy wfu i jest mniej więcej tak samo tyle ,że u niej jest więcej zaliczeń i częściej ja widzimy na boisku. Jak nas obserwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2008 o 15:09, master matrox napisał:

W mojej szkole nie było 50% zajęć wychowania fizycznego. Poza tym ostatnio nasz nauczyciel
- dyrektor sobie o nas przypomniał i WF niestety jest. Jak to wygląda? Daje nam piłkę,
idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży
drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe
co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.

U nas tak samo, ale na szczęśnie nauczyciel nadzoruje "pracę" na lekcji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2008 o 15:09, master matrox napisał:

Eh, to jeszcze wiele nie wiesz ;)

W mojej szkole nie było 50% zajęć wychowania fizycznego. Poza tym ostatnio nasz nauczyciel
- dyrektor sobie o nas przypomniał i WF niestety jest. Jak to wygląda? Daje nam piłkę,
idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży
drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe
co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.


U nas też nikt nie sędziuje, ale jak ktoś zacznie przeginać albo oszukiwać to jak nie przestanie to dostanie w pysk i na tym się skończy. Samemu trzeba umieć zadbać o takie sprawy. My niestety gramy jedynie na asfalcie więc o wślizgach albo efektownych rajdach nie ma co myśleć. Ostatnio polubiłem siatkówkę, pewnie dlatego, że cała klasa jakoś zaczęła w nią grać.

Jeśli chodzi o oceny to nie mam ich złych. Średnia 4.5 w moim gimnazjum to dobra średnia, a lizać d*py nauczycielom żeby mi lepsze stopnie postawili nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:09, master matrox napisał:

Jak to wygląda? Daje nam piłkę,
idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży
drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe
co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.


to tak jak u nas ;/ znadzie sie takich dwóch ,,mądrych" i potem graj . ostatnio była dyrektorka na w-f :(

Dla mnie dziś zadarzyły sie dwa cuda :

1.) dostałem 4 z polskiego ( kartkówka ) z tematu, który sądziłem,że go totalnie zrąbałem . Karktowka z teratru i filmu na polskim ;/ ( teatr rozumiem , ale FILM ?)

2.) Nie było kartkówki z angielskiego :) ( nie nie umialem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:09, master matrox napisał:

W mojej szkole nie było 50% zajęć wychowania fizycznego. Poza tym ostatnio nasz nauczyciel
- dyrektor sobie o nas przypomniał i WF niestety jest. Jak to wygląda? Daje nam piłkę,
idziemy na dwór (na boisko trawiaste), dwie osoby wybierają skład, który jeden miażdży
drugiego. Żadnych zasad ani nic, dyrektor idzie sobie gdzieś i nic nie sędziuje. Ciekawe
co z ocenami, bo w tym semestrze nie mam jeszcze żadnej.


Trochę współczuje. U nas za to nauczyciel Wf, się ciągle spóźnia. Zawsze przychodzi 20min. po dzwonku(na lekcje oczywiscie).
Ale za to, na moje szczęście zazwyczaj gramy w kosza(kocham ten sport).
Jeśli chodzi o oceny, zawaliłem siatkówką. Nie cierpię tego sportu, nienawidze w niego grać, i znoszę go trenować. Dlatego mam 1 i 3- z siatkowki, i to mi zawalilo oceny z wf. Całe szczescie ze kosz to naprawia. :).

Co do dyrektora, chyba musicie być pod opieką ? Tak mi się najwyraźniej zdaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczace szkoly.
Czy mozna miec 3 z jakiegos przedmiotu i miec pasek na swiadectwie, jesli srednia i tak wychodzi 4.9?
Jeśli tak to fajnie jesli nie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:51, Head Master napisał:

Ja mam pytanie dotyczace szkoly.
Czy mozna miec 3 z jakiegos przedmiotu i miec pasek na swiadectwie, jesli srednia i tak
wychodzi 4.9?
Jeśli tak to fajnie jesli nie to trudno.


Ja Ci srednia wychodzi 4.9 to raczej bedzie pasek. Bo od 4.75 jest pasek więc się zalicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:51, Head Master napisał:

Ja mam pytanie dotyczace szkoly.
Czy mozna miec 3 z jakiegos przedmiotu i miec pasek na swiadectwie, jesli srednia i tak
wychodzi 4.9?
Jeśli tak to fajnie jesli nie to trudno.

Jasne że można. Wystarczy mieć średnią powyżej 4.77 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my dziś z kilkoma kolegami zrobiliśmy sobie wolne bo nie było połowy lekcji. A jakbyś my zostali w szkole to musielibyśmy siedzieć tak jakby były wszystkie lekcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować