Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 19:34, wybrany4567 napisał:

No to ja mam do liceum 12 km!

Współczuje.

Ide do pierwszej klasy i szok! Nie wiem co zrobic. Bardzo

Dnia 31.08.2008 o 19:34, wybrany4567 napisał:

sie boje.

Rozumiem doskonale, ale stres i banie sie nic nie da. Jak już mówiono, wyluzuj sie, to Ci najlepiej zrobi :)

W gimnazjum srednia 5,2 a tam? Pewnie ledwo 3,5 bedzie. Na 30 osob sa 22 dziewczyny

Dnia 31.08.2008 o 19:34, wybrany4567 napisał:

i zaledwie 8 chlopakow. Szok!


Dasz rade! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 19:49, Budep napisał:

Dasz rade! :D

Dzieki, postaram sie.
I jeszcze siedze z moim przyjacielem od przedszkola to chyba nikt nam nie da rady (tak samo jak w gimnazjum)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:34, wybrany4567 napisał:

No to ja mam do liceum 12 km! Ide do pierwszej klasy i szok! Nie wiem co zrobic. Bardzo
sie boje. W gimnazjum srednia 5,2 a tam? Pewnie ledwo 3,5 bedzie. Na 30 osob sa 22 dziewczyny
i zaledwie 8 chlopakow. Szok!


To duży wybór będzie :D Na każdego po 2,5 przypada :D Poradzisz sobie, ja idąc do 1 klasy rok temu miałem średnią 3.0 i się nie bałem więc kompletnie nie rozumiem twoich obaw. Poradzisz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza? Bo troszkę się obawiam, że sobię nie poradze... W I klasie miałem średną ok. 3,6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:16, W.S.A.D napisał:

A ja mam pytanko - czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza? Bo troszkę
się obawiam, że sobię nie poradze... W I klasie miałem średną ok. 3,6...

Jest... Ale 2 klasa to klasa obiboków, leserów i leniuchowania - każdy ci to powie. Wtedy wiesz na co sobie pozwolić możesz i z kim itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:16, W.S.A.D napisał:

A ja mam pytanko - czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza? Bo troszkę
się obawiam, że sobię nie poradze... W I klasie miałem średną ok. 3,6...

Nie wlasnie 2 gim jest najlepsza. Znasz nauczycieli, nie masz egzaminow. poprostu pelen luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:16, W.S.A.D napisał:

A ja mam pytanko - czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza? Bo troszkę
się obawiam, że sobię nie poradze... W I klasie miałem średną ok. 3,6...



W pierwszej miałem śr 3.8 drugiej 4,2... Brak logiki, dla mnie łatwiejszą klasą była druga, nie wiem czemu :/ Teraz się obawiam trzeciej, bo nie wiem do jakiej szkoły iść :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 gim the best! Świetni kumple z 3 klas, a moje wymagania o Gothicu 3... sprawiały, że świetnie się z nimi gadało :D
3 kl... egzamin prosty był w tym roku :)

Ech... u Nazaretanek w Kaliszu zajęcia są w małych grupach. Czyli w mojej klasie w LO, typowo humanistyczna, jest 11 osób.... w tym ŁĄCZNIE[tzn razem ze mną xD] DWÓCH[ !!] chłopaków...

To dobrze, czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:16, W.S.A.D napisał:

A ja mam pytanko - czy to prawda, że 2 klasa gimnazjum jest najtrudniejsza? Bo troszkę
się obawiam, że sobię nie poradze... W I klasie miałem średną ok. 3,6...

Eee, tam. Ja drugiej gimnazjum w ogóle nie pamiętam. Według mnie klasa druga (tak gimnazjum jak i liceum) to taki... nijaki okres. :P Żadnych egzaminów, matur, a tylko trochę więcej wkuwania niż w poprzedniej klasie.
Ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:02, rob300i napisał:

Ja jutro idę do LO i najgorsze jest to że nikogo nie znam :-/. Wszyscy koledzy z gimnazjum
rozeszli się do innych szkół (jak zwykle, większość do jednej szkoły), a ja, na przekór,
wybrałem co innego. Wiem że przez parę dni będzie ciężko (i to LO z bardzo wysokim poziomem)
ale mam nadzieję że szybko się zaklimatyzuję i będzie OK. :-).


Szczerze, to na Twoim miejscu bym się cieszył.

Sam niestety nie mam fajnych znajomych w gimnazjum, to społeczeństwo mnie denerwuje. Idąc do gimnazjum liczyłem, że znajdę nowych znajomych, ale niestety, przeliczyłem się. Większość osób to były te same co w podstawówce, doszło około 5 nowych osób i to wszystko - istna tragedia. Teraz tylko odliczam dni do Liceum i liczę, że będzie tam znacznie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:02, rob300i napisał:

Ja jutro idę do LO i najgorsze jest to że nikogo nie znam :-/. Wszyscy koledzy z gimnazjum
rozeszli się do innych szkół (jak zwykle, większość do jednej szkoły), a ja, na przekór,
wybrałem co innego. Wiem że przez parę dni będzie ciężko (i to LO z bardzo wysokim poziomem)
ale mam nadzieję że szybko się zaklimatyzuję i będzie OK. :-).


Ha, ja też jutro idę do LO i nikogo nie znam :) Ja też wybrałem inaczej - w gimnazjum to była tragedia - banda idiotów, dresów, nieuków ... ja byłem inny :P I dostałem się do dobrego liceum (jednego z lepszych w Wawie) a nie jak niektórzy do technikum gastronomicznego :P Co fajne w klasie będę miał 20 dziewczyn + 3 chłopaków (w tym ja) więc będzie ciekawie ^^ Jako, że jest to dobre liceum liczę na to, że poznam masę fajnych i inteligentnych ludzi :> Trzeba być dobrej myśli! Eh a tak niedawno zaczynały się wakacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:58, Outlander-pro napisał:

Ha, ja też jutro idę do LO i nikogo nie znam :) Ja też wybrałem inaczej - w gimnazjum
to była tragedia - banda idiotów, dresów, nieuków ... ja byłem inny :P I dostałem się
do dobrego liceum (jednego z lepszych w Wawie) a nie jak niektórzy do technikum gastronomicznego
:P Co fajne w klasie będę miał 20 dziewczyn + 3 chłopaków (w tym ja) więc będzie ciekawie
^^ Jako, że jest to dobre liceum liczę na to, że poznam masę fajnych i inteligentnych
ludzi :> Trzeba być dobrej myśli! Eh a tak niedawno zaczynały się wakacje ;]


ja jutro idę do drugiej gimnazjum, normalnie prawie każdy chłopak by się tam bił, no oprócz kilkunastu, ale dziewczyny są odwrotnością do chłopaków są statyczne. Mam nadzieję że chodzę do takiego gimnazjum, dojdę do liceum i na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie kryzys naszego społeczeństwa! Dziewczyny się uczą coraz lepiej, a chłopacy coraz gorzej. U mnie w roczniku pod koniec 3gim (4 klasy były) tylko 1 chłopak miał pasek ;d a dziewczyn z paskiem było pełno. Skutkuje to tym że w najlepszych liceach jest bardzo mało chłopaków w porównaniu do dziewczyn. Dziewczęta są w tym wypadku na przegranej pozycji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 20:22, Grinczar napisał:

Jest... Ale 2 klasa to klasa obiboków, leserów i leniuchowania - każdy ci to powie. Wtedy
wiesz na co sobie pozwolić możesz i z kim itp.


Ja się nie zgodzę. Dopiero w 3 klasie Gimnazjum wiesz na co możesz sobie pozwolić i z kim :P A i nauczyciele jacyś tacy milsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy piszesz... Po pierwsze nie prawdą jest to, że dziewczyny nagle zaczęły się uczyć lepiej od mężczyzn, bo tak było od dawna... Po prostu psychika dziewczyn kładzie nacisk na inne aspekty życia niż psychika mężczyzn :) Po drugie, dużo chłopaków uzyskuje paski, czego najlepszym przykładem jestem ja :) Choć zgodzę się, że więcej paków mają dziewczyny, ale to wynika z większej wszechstronności tej płci. Chłopcy zwykle osiągają dobre wyniki z nauk ścisłych, ale dużo tracą na humanistycznych... A jeśli mówisz, że w najlepszych liceach jest mało chłopców, to spójrz na klasy mat-inf i mat-fiz, gdzie zwykle chłopców jest zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie cieszę się z powrotu do szkoły,ze względu na to,że to będzie ostatni rok z naprawdę miłymi i fajnymi kolegami i koleżankami,które poznałem :( No ale potem liceum i kolejne znajomości...ech,sam nie wiem ;) Wiem tylko,że dziś muszę iść szybciej spać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:34, wybrany4567 napisał:

No to ja mam do liceum 12 km!

Ja mam do swojego 25km,ale spokojnie atobusikiem w 30 min dojeżdżam.
>Pewnie ledwo 3,5 bedzie.
Jeżeli miałeś średnią powyżej 5 to znaczy że głąbem nie jesteś.Myślę że w liceum w porównaniu do gimnazjum średnia spada tak o jeden stopień(w pierwszej klasie),więc myślę że jeżeli będziesz się choć trochę uczył to za mocno średnia Ci nie spadnie
>Na 30 osob sa 22 dziewczyny i zaledwie 8 chlopakow.
Szok to jest u mnie 25 dziewczyn i 6 chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować