Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 16:37, Erton napisał:

Ja dostałem 1+, miałem 26 punktów, zaliczenie było od 27,

No to niezła rzeźnia. A myślałam, że nie może być gorszej, niż była u nas. No i nieźle Was postraszyli z tą jedynką na semestr. Ja dzisiaj dostałam sprawdzian z majcy i jedna piątka na klasę. Rzecz jasna moja :D No, ale mniejsza z tym. Jutro sprawdzian z chemii z całej pierwszej klasy. Co prawda przerobiłam już sporo zadań, ale mimo to mam pewne obawy. No a tak to powinien być luz. Może poza biologią. Byłam już z niej pytana, co prawda, ale jakoś ten przedmiot mi zbrzydł. A nie lubić biologii na biolchemie to grzech. Oj zemści się to na mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ai, póki co kiepsko mi idzie. z priorytetowych przedmiotów (polski, angielski) mam 3,3,3,4.
Na Polskim odstawialiśmy grupową scenkę o Prometeuszu. Ja gadałem, reszta przedstawiała. Mieliśmy chyba najgorzej z klasy, bo poszedłem po najmniejszej linii oporu. Przynajmniej zamiast trójki pani wstawi plusy, choć jeszcze nie wiadomo, czeka na występ ostatniej grupy, której dziś nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:47, Asthariel napisał:

Ai, póki co kiepsko mi idzie. z priorytetowych przedmiotów (polski, angielski) mam 3,3,3,4.
Na Polskim odstawialiśmy grupową scenkę o Prometeuszu. Ja gadałem, reszta przedstawiała.
Mieliśmy chyba najgorzej z klasy, bo poszedłem po najmniejszej linii oporu. Przynajmniej
zamiast trójki pani wstawi plusy, choć jeszcze nie wiadomo, czeka na występ ostatniej
grupy, której dziś nie było.


Nie martw się. Ja jutro mam sprawdzian z matmy (mój kierunkowy), i już się psychicznie nastawiłem na buta. Ale ogólnie nie jest źle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mieć dzisiaj, mat mam rozszerzoną, w końcu mat-inf, ale z nieznanych mi bliżej powodów, pani odwołała sprawdzian z czego w sumie nie jestem zadowolony, gdyż chciałem mieć już go za sobą. A jutro spr z chemii...zakuwałem się ostro, mam nadzieję, że 5 będzie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu troche luzu . Po 5 godzinach i 10 minutach kucia, musze sobie trochę odpocząć . Jutro 3 ,,polskie" na którym bedziemy omawiać mity . Moja specjalizacja :) Więc moze 5 z aktywnosci bedzie :D
Następnie mam matme . Będzie rzeź coś czuję ... No i na końcu PO z kapitanem . BArdzo przyjemny przedmiot , bo bardzo wyrozumiały i miły belfer prowadzi .

Łeber będzie 6 :) GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 22:21, Ryan Kam napisał:

Łeber będzie 6 :) GL


Dzięki, przyda się trochę szczęścia, ale 6 to nie będzie...a zresztą nie potrzebna mi tak wysoka ocena, to nie jest mój rozszerzony przedmiot to na niego bimbam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może zacznę tak ;P Cały tydzień zapowiada sie ciężki wczoraj byłem praktycznie cały dzień w szkole a spowodowane to było dyskoteką szkolną.No i cóż ogólnie było fajnie,ale nie do tego zmierzam.Pani od polskiego zapowiedziała nam dzisiaj kartkówkę nawet tym co byli na dyskotece ;/ I po całym dniu przesiedzianym w szkole nie było czasu sie nawet pouczyć, z polskiego z materiałem jesteśmy dobrze w przodzie no mogła by przynajmniej przesunąć tą kartkówkę na środę ech szkoda gadać ;/ Jeszcze wczoraj złapałem 1 z lektury nawet nie mam ostatnio czasu sie pouczyć ;/ ;( Nie wiem jak to będzie albo nam podaruje albo 96% uczniów z klasy dostaną 1.I tak to wszystko wygląda...
A dziś chyba będzie też kartkówka z Geografii,ale mamy nadzieje że nauczyciel nam podaruje ;) Cóż aż sie boje co będzie dalej ;P
Ps.A no dodatek to jeszcze dziś jest wywiadówka !!! ;/ Szkoda gadać ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

Więc może zacznę tak ;P Cały tydzień zapowiada sie ciężki wczoraj byłem praktycznie cały
dzień w szkole a spowodowane to było dyskoteką szkolną.No i cóż ogólnie było fajnie,ale
nie do tego zmierzam.Pani od polskiego zapowiedziała nam dzisiaj kartkówkę nawet tym
co byli na dyskotece ;/ I po całym dniu przesiedzianym w szkole nie było czasu sie nawet
pouczyć, z polskiego z materiałem jesteśmy dobrze w przodzie no mogła by przynajmniej
przesunąć tą kartkówkę na środę ech szkoda gadać ;/ Jeszcze wczoraj złapałem 1 z lektury
nawet nie mam ostatnio czasu sie pouczyć ;/ ;( Nie wiem jak to będzie albo nam podaruje
albo 96% uczniów z klasy dostaną 1.I tak to wszystko wygląda...
A dziś chyba będzie też kartkówka z Geografii,ale mamy nadzieje że nauczyciel nam podaruje
;) Cóż aż sie boje co będzie dalej ;P
Ps.A no dodatek to jeszcze dziś jest wywiadówka !!! ;/ Szkoda gadać ;((((((


U mnie jak w sql była dyskoteka to na następny dzień nie robili kartkówek. Jak widać masz jakiegoś chamskiego nauczyciela;/

Mi ostatnio nawet całkiem, całkiem w liceum idzie. 5 z kartkówki z logiki. Jeszcze nie wiem co dostanę z niezapowiedzianej kartkóweczki z historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień szkole był dla mnie dziś spoko, dlaczego ? Bo dziś miałem urodziny , tak więc nauczyciele dali mi święty spokój i mogłem wreszcie się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygondnia włef wygląda tak samo. A jak?
1. Około pięciominutowa rozgrzewka.
2. Pięć minut gry w siatkę.
3. Napier** piłką siatkową w co popadnie. I o dziwo ochrzanu nie mieliśmy. Ale za to jaka rodocha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cały tydzień zapowiada sie ciężki wczoraj byłem praktycznie cały

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

dzień w szkole a spowodowane to było dyskoteką szkolną.

Ech ... narzekań ciąg dalszy ? Jak ty aż tak narzekasz w gimnazjum to w średniej chyba osiwiejesz i dorobisz się wrzodów. O ile się tam dostaniesz. W co śmiem wątpić patrząc na to jak konstruujesz zdania ( patrząc pod względem ich sensowności jak i stylistyki tudzież ortografii. Jesteś w III klasie gimnazjum. Niedługo testy. Do roboty!
>No i cóż ogólnie było fajnie,ale

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

nie do tego zmierzam.Pani od polskiego zapowiedziała nam dzisiaj kartkówkę nawet tym
co byli na dyskotece ;/

Cóż za niesprawiedliwość ! Do sądu ją podaj(cie).
>I po całym dniu przesiedzianym w szkole nie było czasu sie nawet

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

pouczyć, z polskiego

Dobra organizacja czasu i problem z głowy.
>z materiałem jesteśmy dobrze w przodzie
A po "polskiemu" to co to znaczy ?
>no mogła by przynajmniej

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

przesunąć tą kartkówkę na środę ech szkoda gadać ;/

Rzeczywiście szkoda słów.
>Jeszcze wczoraj złapałem 1 z lektury
Biedactwo ... nie miałeś czasu żeby jej przeczytać czy ci się nie chciało ? Zamiast siedzieć na forum - poucz się ... każdemu to wyjdzie na zdrowie.

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

nawet nie mam ostatnio czasu sie pouczyć ;/ ;(

Taaa ... jasne.
>Nie wiem jak to będzie albo nam podaruje

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

albo 96% uczniów z klasy dostaną 1.

Mam nadzieję że wasza nauczycielka to czyta. Pani profesor -> NO MERCY ! ;P

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

A dziś chyba będzie też kartkówka z Geografii,ale mamy nadzieje że nauczyciel nam podaruje
;) Cóż aż sie boje co będzie dalej ;P

Dalej będzie tylko gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:13, Aragloin napisał:

Od ponad tygondnia włef wygląda tak samo. A jak?
1. Około pięciominutowa rozgrzewka.
2. Pięć minut gry w siatkę.
3. Napier** piłką siatkową w co popadnie. I o dziwo ochrzanu nie mieliśmy. Ale za to
jaka rodocha. :D

Wiele bym oddał, żeby grać na lekcjach W-F w siatkę. Byłby to dla mnie dodatkowy trening (gram w szkolnej drużynie siatkówki). My ostatnio mamy samą gimnastykę. Dzisiaj się wkurzyłem i powiedziałem dyrektorowi (mamy z nim lekcje), żeby na następną lekcję przyniósł równoważnię i sobie na niej ćwiczył. Efekt? Uwaga w dzienniku o treści: "Mariusz obraża nauczyciela" i ogólnie przechlapane u dyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

nie do tego zmierzam.Pani od polskiego zapowiedziała nam dzisiaj kartkówkę nawet tym
co byli na dyskotece ;/

Wiesz to, że ktoś był na dyskotece to nic. To był Twój wybór, że tam pójdziesz i dobrze wiedziałeś, że tak to się może skończyć. Poza tym materiał, który był na kartkówce był przerobiony (dyskoteka nie była w czasie lekcji ;)). Nie każdy nauczyciel zgodzi się na to. Bo wyobraź sobie, że pójdzie 25 osób na 30 osobową klasę. I te 25 osób nie będzie mogło być pytanych ani nic. I co ma począć te pozostałe 5? Dlaczego mają być bardziej narażeni np. na odpowiedź tylko dlatego, że 25 osób poszło na dyskotekę? Takie zwolnienia to w podstawówce bywały ;P Nikt Cię tam na siłę nie trzymał - to była Twoja sprawa jak przeznaczysz swój prywatny czas.

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

przesunąć tą kartkówkę na środę ech szkoda gadać ;/ Jeszcze wczoraj złapałem 1 z lektury

Mogłaby, ale nie musiała. Nauczyciel musi zrealizować materiał, a poza tym - przynajmniej moim zdaniem - lepiej coś pisać "na świeżo". Wtedy nawet osoby nieuczące się systematycznie mają szansę. A poza tym... na środę wlepią Ci coś innego i też będziesz narzekał.

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

A dziś chyba będzie też kartkówka z Geografii,ale mamy nadzieje że nauczyciel nam podaruje
;) Cóż aż sie boje co będzie dalej ;P

Dalej? Tylko gorzej. Jesteś w III gim? Jeju jakbym chciała być na Twoim miejscu! W LO się zaczyna dopiero prawdziwa nauka. Weź się w garść, gim to nie jest nic strasznego, jak się tak nie biadoli. Narzekaniem nic nie osiągniesz.

Dnia 23.09.2008 o 08:45, Dekerinho6 napisał:

Ps.A no dodatek to jeszcze dziś jest wywiadówka !!! ;/ Szkoda gadać ;((((((

To nie narzekaj tylko weź się do pracy. Nie robisz wiele, a narzekasz jakby Cię normalnie zabijali. Dostałeś 1 z lektury? Nie przeczytałeś, nie znałeś to co miałeś dostać? Jak ktoś się nauczy/przeczyta/zna to konsekwencją jest, że dostaje 5 (albo przynajmniej jest uratowany). A jak nie zna to 1. Konsekwencje idą nie tylko z tej pozytywnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh to ja miałem dzisiaj dyktando z j. polskiego. Porażka. Podobno cała kl. ma dostać jedynki (4 błędy - 1), ale może będę miał 1+, bo miałem tylko 8 błędów ;) Lepszy był tylko kolega (7 błędów).
Walnąłem się na pisaniu z małej litery wyrazów, które powinienem pisać z wielkiej. Ortograficznych błędów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już kilka kartkówek. Historia - 4+, chemia - 4 (z dzisiejszej perspektywy czasu mogłem napisać lepiej) i coś tam jeszcze. Dzisiaj kolejne dwie - z geografii liczę na 5, choć pewien nie jestem i z biologii - tu obstawiam 3/4. Ogólnie szału nie ma, ale to pierwsza klasa i się muszę nieco wczuć. Poza tym początki zawsze mam gorsze niż finisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

Ech ... narzekań ciąg dalszy ? Jak ty aż tak narzekasz w gimnazjum to w średniej chyba
osiwiejesz i dorobisz się wrzodów. O ile się tam dostaniesz. W co śmiem wątpić patrząc
na to jak konstruujesz zdania ( patrząc pod względem ich sensowności jak i stylistyki
tudzież ortografii. Jesteś w III klasie gimnazjum. Niedługo testy. Do roboty!


Testy ech jakbym nie wiedział...

Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

Cóż za niesprawiedliwość ! Do sądu ją podaj(cie).


tu to już nic nie powiem...

Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

Dobra organizacja czasu i problem z głowy.

Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

A po "polskiemu" to co to znaczy ?


A jak myślisz ??

Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

Rzeczywiście szkoda słów.
>Jeszcze wczoraj złapałem 1 z lektury
Biedactwo ... nie miałeś czasu żeby jej przeczytać czy ci się nie chciało ? Zamiast siedzieć
na forum - poucz się ... każdemu to wyjdzie na zdrowie.
> nawet nie mam ostatnio czasu sie pouczyć
Taaa ... jasne.
>Nie wiem jak to będzie albo nam podaruje
> albo 96% uczniów z klasy dostaną 1.
Mam nadzieję że wasza nauczycielka to czyta. Pani profesor -> NO MERCY ! ;P
> A dziś chyba będzie też kartkówka z Geografii,ale mamy nadzieje że nauczyciel nam
podaruje
> ;) Cóż aż sie boje co będzie dalej ;P
Dalej będzie tylko gorzej ...


Nom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:57, Dekerinho6 napisał:

Testy ech jakbym nie wiedział...

Skoro wiesz to dobrze. A wiesz że jak ci słabo pójdzie nie dostaniesz się tam gdzie chcesz, lub będzie to utrudnione ? Have a nice day.

Dnia 23.09.2008 o 15:57, Dekerinho6 napisał:

tu to już nic nie powiem...

Tradycji stało się zadość. Nie wiem co napisać to napiszę ten truizm żeby wyglądało na inteligentną odpowiedź. Marnie ci to wyszło swoją drogą.

Dnia 23.09.2008 o 15:57, Dekerinho6 napisał:

A jak myślisz ??

Ja się domyślam ale byłbym bardzo wdzięczny gdybyś pisał po polsku a nie po polskawemu. To bardzo ułatwia życie i kontakty międzyludzkie. Taka rada na przyszłość.

PS. Testy gimnazjalne tuż tuż. :P

EDIT: te dwa "??" to jakiś nawyk z Gadu-Gadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 23.09.2008 o 15:22, KŁEJK napisał:

Ech ... narzekań ciąg dalszy ? Jak ty aż tak narzekasz w gimnazjum to w średniej chyba
osiwiejesz i dorobisz się wrzodów. O ile się tam dostaniesz. W co śmiem wątpić patrząc
na to jak konstruujesz zdania ( patrząc pod względem ich sensowności jak i stylistyki
tudzież ortografii. Jesteś w III klasie gimnazjum. Niedługo testy. Do roboty!


Taaa testy, ja też jestem w III klasie gimnazjum, jak test z humanistycznego oraz matematycznego i będzie z 60 punktów będę w niebie, gorzej z języka obcego, tu przez trzy lata nauki w gimnazjum nic nowego się nauczyliśmy (a raczej cofnęliśmy się) no i nasza nauczycielka z Niemieckiego (uczymy się niemieckiego i rosyjskiego, angielskiego nie ma, przez co jestem zdenerwowany) robi nam kartkówki co na drugiej lekcji z rzeczy które w ogóle nie uczyliśmy się, jak będzie z tego chorego testu z języka obcego z 10 punktów będę w niebie.

Teraz pytanie jesteśmy rocznikiem próbnym tak więc nie wiadomo czy ten test będzie się liczył czy nie, mnóstwo jest sprzecznych informacji. Próbny test z obcego języka będzie 21 października, czyli za mniej niż miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować