Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 15:50, Patryk R napisał:

a u mnie w gimnazjum mamy zbyt dużo godzin codziennie kończę o 14.20 a w czwatek o 15.20 i codziennie mamy 7 lekcji to troszeczkę
za dużo


A ja dla odmiany ma strasznie malo godzin dzis dla przykladu np wyszedlem z domu o 8,00 a wrocilem o 10,25 vmniej wiecej trzy godzinyu lekcyjne (też w gimnazjum w klasie 3 jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2005 o 16:11, Ponury rzniwiaż napisał:

A ja dla odmiany ma strasznie malo godzin dzis dla przykladu np wyszedlem z domu o 8,00 a
wrocilem o 10,25 vmniej wiecej trzy godzinyu lekcyjne (też w gimnazjum w klasie 3 jestem)


tylko pozazdrościć tylu lekcji najmniej ich miałem w podstawówce w 6 klasie 4 lekcje a teraz nie jest aż tak dobrze ( ja chodzę do 2 klasy gimnazjum )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u was w mieście ale u mnie często idąc ulicą można sptkać ludzi którzy rozdają gazety nie tam jakieś reklamy czy cuś normalną gazete tak jak np Wyborcza tylko mniejszą i za darmo.Tak więc częst na jakiejś lekcj przeważnie pierwszej ktoś wyjmuje i zaczynja czytać ale raz sięzdażyło że 3/4 klasy wyjeło gazetki i czytało był taki szelest i z klasy się zrobiła kawiarenka dosłownie bo niektórzy do lektórki wyciągneli śniadanko i popitke dosłownie nauczyciel wpadł w szał i wstawił całej klasie uwagi........ale były jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 16:35, Sycylius napisał:

Niewiem jak u was w mieście ale u mnie często idąc ulicą można sptkać ludzi którzy rozdają gazety nie tam jakieś reklamy
czy cuś normalną gazete tak jak np Wyborcza tylko mniejszą i za darmo.Tak więc częst na jakiejś lekcj przeważnie pierwszej
ktoś wyjmuje i zaczynja czytać ale raz sięzdażyło że 3/4 klasy wyjeło gazetki i czytało był taki szelest i z klasy się zrobiła
kawiarenka dosłownie bo niektórzy do lektórki wyciągneli śniadanko i popitke dosłownie nauczyciel wpadł w szał i wstawił
całej klasie uwagi........ale były jaja:)


A gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:16, Ponury rzniwiaż napisał:

> Niewiem jak u was w mieście ale u mnie często idąc ulicą można sptkać ludzi którzy rozdają gazety nie tam jakieś reklamy

> czy cuś normalną gazete tak jak np Wyborcza tylko mniejszą i za darmo.Tak więc częst na jakiejś lekcj przeważnie pierwszej

> ktoś wyjmuje i zaczynja czytać ale raz sięzdażyło że 3/4 klasy wyjeło gazetki i czytało był taki szelest i z klasy
się zrobiła
> kawiarenka dosłownie bo niektórzy do lektórki wyciągneli śniadanko i popitke dosłownie nauczyciel wpadł
w szał i wstawił
> całej klasie uwagi........ale były jaja:)

A gdzie ty mieszkasz


W Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:17, Sycylius napisał:

> > Niewiem jak u was w mieście ale u mnie często idąc ulicą można sptkać ludzi którzy rozdają gazety nie tam jakieś
reklamy
> > > > czy cuś normalną gazete tak jak np Wyborcza tylko mniejszą i za darmo.Tak więc częst na jakiejś
lekcj przeważnie pierwszej
> > > > ktoś wyjmuje i zaczynja czytać ale raz sięzdażyło że 3/4 klasy wyjeło gazetki
i czytało był taki szelest i z klasy
> się zrobiła
> > kawiarenka dosłownie bo niektórzy do lektórki wyciągneli
śniadanko i popitke dosłownie nauczyciel wpadł
> w szał i wstawił
> > całej klasie uwagi........ale były jaja:)

> > > A gdzie ty mieszkasz

W Łodzi



Moja sora tam studiuje więc często w twoim miescie jestem ale takowych gazetek jak mówisz nie uświadczylem m(siora mieszka na Jaracza bardzo blisko dworca lódz fabryczna i piotrkowskiej i teatru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:20, Ponury rzniwiaż napisał:

> > > Niewiem jak u was w mieście ale u mnie często idąc ulicą można sptkać ludzi którzy rozdają gazety nie tam
jakieś
> reklamy
> > > > > czy cuś normalną gazete tak jak np Wyborcza tylko mniejszą i za darmo.Tak
więc częst na jakiejś
> lekcj przeważnie pierwszej
> > > > > ktoś wyjmuje i zaczynja czytać ale raz
sięzdażyło że 3/4 klasy wyjeło gazetki
> i czytało był taki szelest i z klasy
> > się zrobiła
> > >
kawiarenka dosłownie bo niektórzy do lektórki wyciągneli
> śniadanko i popitke dosłownie nauczyciel wpadł
> >
w szał i wstawił
> > > całej klasie uwagi........ale były jaja:)
>
> > > > A gdzie ty mieszkasz

>
> W Łodzi
>


Moja sora tam studiuje więc często w twoim miescie jestem ale takowych gazetek jak mówisz nie
uświadczylem m(siora mieszka na Jaracza bardzo blisko dworca lódz fabryczna i piotrkowskiej i teatru)


Nawet bardzo dużo jest tych gazetek przeważnie je rozdają na jakiś większych skrzyżowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 15:50, Patryk R napisał:

a u mnie w gimnazjum mamy zbyt dużo godzin codziennie kończę o 14.20 a w czwatek o 15.20 i codziennie mamy 7 lekcji to troszeczkę
za dużo


A ja codziennie mam 7 lekcji a w czwartek 8 :P (pomijając kółka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:00, Matrix14 napisał:

u mnie jest tak zrabanie ze rok temu miale w srody na 13:20!!!


oj to nieźle ja bym tak nie chciał chociaż w podstawówce bodajże w trzeciej klasie miałem na 14 ale to było dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem 9 lekcji na 8 sic! Normalnie mam na 10 ale zapisałem sie na lekcje do wychowania do zycia w rodzinie i teraz musze chodzic:/ Koncze o 16.05 dwoma WF-ami tragedia, teraz sroda jest dniem ktory idzie w odstawke, bo po szkole jestem strasznie " zmulony" i nic sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie ze macie 7 lekcji ? ja zawsze w środe mam 9 lekcji, od 8:00 do 16:00, co wy na to ? na początku w-f i na końcu, wczesniej na koncu nie mialem ale zrobili obowiazkowe dodatkowe zajecia z w-fu , tak zwana czwarta godzina w-fu , i mam jeszcze w tym dniu infe,matme,anglik,francuski... najbardziej infy nie lubie bo baba chamska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja klasa zazwyczaj na informatyce gra w ski jump(tam by nic nie dzialalo, no moze jednak tak bo dzialal counter strike 2D!!!!) a nauczyciel ma nas w dupie i sobie w pinballa pogrywa!!!!!! szczyt chamstwa!! zamias nas czegos nauczyc(nie wiem czy jest to mozliwe skoro kiedys byla jakas awaria kompa i pokazal sie niebieski ekran i niechcial zniknac, to nasz geniusz komputerowy nic nie robil tylko go restartowal!!!! a jak dzwonek zadzwonil to go wylaczyl i poszedl) ale sie rozpisalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak! Widzę, że niektórzy chodzą do szkól gdzie być może poziom jest "niski". Ja chodzę chyba do najlepszego LO w okolicy. Podań było ponad 600, sam się ledwo dostałem, a miałem 139 pkt. Wielu moich znajomych, którzy uczą się lepiej ode mnie musieli składać podania, ale i tak się dostali ;) W poniedziałek mam 7 lekcji, we wtorek mam 6(wyjątkowo). No i teraz się zaczyna: środa 11 lekcji, od 8.00 do 15.50, dwa okienka i potem od 17.50 do 19.30 następne. W czwartek mam 8 lekcji i na szczęście na końcu dwa wf. Piątek idę na 8.00 i rozpoczynam od dwóch angielskich :/ Strasznie tego nie lubię, gdyż na dwóch lekcjach można pisać prace klasowe, a kończę o 14.30. Więc nie wiem jak możecie narzekać, że macie 7 lekcji na dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:41, DEViANCE napisał:

No tak! Widzę, że niektórzy chodzą do szkól gdzie być może poziom jest "niski". Ja chodzę chyba do najlepszego LO w okolicy.
Podań było ponad 600, sam się ledwo dostałem, a miałem 139 pkt. Wielu moich znajomych, którzy uczą się lepiej ode mnie musieli
składać podania, ale i tak się dostali ;) W poniedziałek mam 7 lekcji, we wtorek mam 6(wyjątkowo). No i teraz się zaczyna:
środa 11 lekcji, od 8.00 do 15.50, dwa okienka i potem od 17.50 do 19.30 następne. W czwartek mam 8 lekcji i na szczęście
na końcu dwa wf. Piątek idę na 8.00 i rozpoczynam od dwóch angielskich :/ Strasznie tego nie lubię, gdyż na dwóch lekcjach
można pisać prace klasowe, a kończę o 14.30. Więc nie wiem jak możecie narzekać, że macie 7 lekcji na dzień :/

Hehe jak chodziłem do 1 klasy gimnazjum (prywatnego[strzerzcie się prywatne to złe])
To codziennie mialem na 7,50 do ok godz 16 30
a w piątki nawet godzine dłużej zgroza wytrzymalem rok ale chcialem sie z niej wynosić już po pół roku.(niecalym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 16:40, Ponury rzniwiaż napisał:


Hehe jak chodziłem do 1 klasy gimnazjum (prywatnego[strzerzcie się prywatne to złe])
To codziennie mialem na 7,50 do ok godz 16 30
a w piątki nawet godzine dłużej zgroza wytrzymalem rok ale chcialem sie z niej wynosić już
po pół roku.(niecalym)


Prywatne to nic Cie nie nauczy. Tam płacisz za to, że w ogóle jesteś zapisany. Więcej się człowiek nauczy chodząc do publicznego niż do prywatnego. Bynajmniej takie jest moje zdanie. A o gimnazjum powiem tak: to było tylko przedłużenie podstawówki, jeśli Wy twierdzicie, że się uczycie w gimnazjum to zobaczycie co czeka w Was dobrym LO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:30, DEViANCE napisał:

> > > Hehe jak chodziłem do 1 klasy gimnazjum (prywatnego[strzerzcie się prywatne to złe])
> To codziennie mialem
na 7,50 do ok godz 16 30
> a w piątki nawet godzine dłużej zgroza wytrzymalem rok ale chcialem sie z niej wynosić już

> po pół roku.(niecalym)

Prywatne to nic Cie nie nauczy. Tam płacisz za to, że w ogóle jesteś zapisany. Więcej się
człowiek nauczy chodząc do publicznego niż do prywatnego. Bynajmniej takie jest moje zdanie. A o gimnazjum powiem tak: to
było tylko przedłużenie podstawówki, jeśli Wy twierdzicie, że się uczycie w gimnazjum to zobaczycie co czeka w Was dobrym
LO :O


Czy ja napisałem że chodze do gimnazjum ja napisalem że chodzilem i to ponad trzy lata temu i wiem że prywatne
to wielkie g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:36, DEViANCE napisał:

> > > Czy ja napisałem że chodze do gimnazjum ja napisalem że chodzilem
> i to ponad trzy lata temu i wiem że prywatne

> to wielkie g...

Tak. Napisałeś, że chodziłeś --> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1048&pid=101


Argh chodze teraz do trzeciej klasy gimnazjum nr 19 tak (gimnazjum publiczne)
pisałem że codzilem trzy lata temu do 1 gimnazjum w prywatnym gimnazjum i o co ci chodzi już nie chodze do prywatnego szajsu od 3 lat (no prawie)
i co się czepiasz już nie chodze do prywatnegop ale do gimnazjum i owszem może niescisle napisane ale po postach byś się domyślil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja się tu czepiam, lecz ty. Napisałeś najpierw, że chodzisz do gimnazjum - OK. Potem napisałem, że prywatne to szajs, a ty znów napisałeś, że nie chodzisz do gimnazjum, więc się zastanów zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować