Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

jak przeglądałem nie które zadania z matmy to są naprawdę proste miałbym jakieś 10 punktów a dopiero chodzę do 6 klasy i jeszcze mam kolejne pytanie ile maksimum mozna było zdobyć na tym teście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy test jest na 50 punktów. Ja wiem, że tam są proste rzeczy. :P I mogę się nawet założyć, że gdybym pisał coś takiego w domu, to miałbym może nawet maksymalną ilość punktów. Ale stres robi jednak swoje... :/ Choć i tak nie jest źle - powinienem mieć ponad 90 punktów, więc jestem zadowolony. A popełniłem błąd przy tym zadaniu z wałem. Bo uznałem, że ta początkowa wysokość to jest 100, a nie 80%. I przez to zamiast 15 metrów wyszło mi 14,4. Ja po prostu zawsze muszę zrobić jakiś głupi błąd podczas pisania czegoś bardzo ważnego. :D
Ale ten egzamin i tak był banalny. :D Ciekawe czy sie teraz zacznie gadanie, że za kadencji Giertycha średnia ilość zdobytych punktów będzie większa (bo tak pewnie będzie). Jeśli tak, to się naprawdę zdziwię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja zrobiłem taki sam błąd i przez to będą te 4pkt w plecy zrobiłem też parę błędów w zamkniętych i powinienem mieć od 40 do 42 pkt za matematyczny z humana będę miał też co najmniej 40pkt więc będzie dobrze, a test nie jest taki banalny bo i te poprzednie były łatwe więc poziom tak bardzo się nie zaniżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:54, MagikT napisał:

Heh ja zrobiłem taki sam błąd i przez to będą te 4pkt w plecy

Ja też mam ten sam błąd, ale nie będzie 4 pkt w plecy bo jak wypisałeś dane to jeden dostaniesz.. jeden jest jeszcze z tego co wiem za metode obliczania.. i dopiero odejmują jak jakieś pomyłki.. więc myślę, że za to zadanie na pewno coś dostaniesz ;) ja sie spodziewam koło 40 z matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Madia ma rację. :) Za taki błąd powinni odjąć chyba dwa punkty. W kluczu jest napisane, że trzeba:
a) obliczyć liczbę mając dany procent tej liczby - to mamy źle
b) obliczyć objętość graniastosłupa zgodnie z warunkami zadania - to powinno być dobrze, jeśli zastosowałeś dobry wzór (ja tak zrobiłem)
c) obliczyć pole trapezu zgodnie z warunkami zadania - jak wyżej - to też mam dobrze zrobione
d) przedstawić wyniki - tutaj nie wiem, czy stracimy punkt. :D No bo przecież nie jest napisane, żeby przedstawić poprawny wynik. :P Ale prawdopodobnie też nam za to odejmą punkt.
Czyli wychodzi, że taki błąd kosztował nas dwa punkty. Strata jest, ale lepsze to niż cztery punkty w plecy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na pobicie szkolnego rekordu, czyli 90 pkt... i chyba mi się uda bo z mat.-przyr. mam 48 (16500 mi wyszło!) a z humana tak koło 45. ^^ Nieźle...siostra pobije siostrę ^^. Ale nie chcę się przedwcześnie cieszyć, by się potem nie rozczarować... A błąd w postaci 14,4 zamiast 15 popełniła w mojej szkole większość osób, jak na razie naliczyłam 2 osoby - łącznie ze mną, którym wyszło 16500 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dobra wiadomość dla osób którzy są ciency z reli bo naszemu nie szanownemu MEN odleciał z głowy pomysł że od przyszłego roku religia ma sie wliczać do sieredniej
2. Do przedmiotów ma dojść filozofia i można będzie ją zaliczać na maturze (taki plan ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:19, Mizioltoja napisał:

1.Dobra wiadomość dla osób którzy są ciency z reli bo naszemu nie szanownemu MEN odleciał z
głowy pomysł że od przyszłego roku religia ma sie wliczać do sieredniej


Ufff. całe szczescie. no bo to dla mnie glupota troche byla. No bo to by oznaczało ze bylby to przedmiot obowiazkowy a co z tymi ktorzy sa innej wiary badz tez nie wierzacy? Przeciez by byli skazani na ta lekcje.

Dnia 26.04.2007 o 22:19, Mizioltoja napisał:

2. Do przedmiotów ma dojść filozofia i można będzie ją zaliczać na maturze (taki plan ma)


Hmm ale mnie na maturze i tak to jakby weszlo to mnie nie złapie...zato matma juz mnie dosiegnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:41, BaRt3k. napisał:

> 1.Dobra wiadomość dla osób którzy są ciency z reli bo naszemu nie szanownemu MEN odleciał
z
> głowy pomysł że od przyszłego roku religia ma sie wliczać do sieredniej

Ufff. całe szczescie. no bo to dla mnie glupota troche byla. No bo to by oznaczało ze bylby
to przedmiot obowiazkowy a co z tymi ktorzy sa innej wiary badz tez nie wierzacy? Przeciez
by byli skazani na ta lekcje.
> 2. Do przedmiotów ma dojść filozofia i można będzie ją zaliczać na maturze (taki plan
ma)

Hmm ale mnie na maturze i tak to jakby weszlo to mnie nie złapie...zato matma juz mnie dosiegnie
;(

racja ta matma xd
a tak wogule to kto wymyślił szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie, ci idioci z Onetu to już na poważnie z tymi przeciekami! Nie wiem jak wy ale ja nie chcę pisać 2gi raz! Looool.... nie wiedziałam, że można być, aż tak sfrustrowanym. Ci ludzie po prostu źle sobie poradzili na teście i chca drugiej szansy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:32, YOUlia napisał:

Jezu ludzie, ci idioci z Onetu to już na poważnie z tymi przeciekami! Nie wiem jak wy ale ja
nie chcę pisać 2gi raz! Looool.... nie wiedziałam, że można być, aż tak sfrustrowanym. Ci ludzie
po prostu źle sobie poradzili na teście i chca drugiej szansy!


Nie no powinno byc ze pisza ci co chca. Zreszta do 3 razy sztuka :). Bo te testy nadal zaleza od tego czy ci podejdzie czy nie. Ja pisalem teraz probne i human mi podszedl a (z polskiego jestem cienki), a majca poszla do 4 liter (majca to jeden z niewielu przedmiotow z ktorym sobie radze dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem Technikum Leśne w Lesku! 4 super ciekawe lata. Ahhhhh teraz już mogę powiedzieć.... to były czasy.... Pozdrawiam wszystkich dobrych znajomków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:45, dziad5 napisał:

Dziś ukończyłem Technikum Leśne w Lesku! 4 super ciekawe lata. Ahhhhh teraz już mogę powiedzieć....
to były czasy.... Pozdrawiam wszystkich dobrych znajomków ;)


No gratulacje! A co dalej? Zamierzasz studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post w tym temacie. A jak że dla mnie radosny :) Obecnie jestem w 1 gimn. I w 2 klasie ( we wrześniu ) będę w samorządzie szkolnym, i DJ''em w szkole :) Tak! To się nazywa awans. A tak poza tym. Wiecie może jaką mogę dodatkową prace na Historię zrobić ? Bo waha mi się ocena między 4 a 5... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:57, Baal Namib napisał:

To mój pierwszy post w tym temacie. A jak że dla mnie radosny :) Obecnie jestem w 1 gimn. I
w 2 klasie ( we wrześniu ) będę w samorządzie szkolnym, i DJ''em w szkole :) Tak! To się nazywa
awans. A tak poza tym. Wiecie może jaką mogę dodatkową prace na Historię zrobić ? Bo waha mi
się ocena między 4 a 5... ? :)


jestem w 2 klasie gim. i jestem dj szkolny, udzielam się w gazetce szkolnej (mam zamiar jej przewodzić za rok) i powiem ci jedno: pisz się na wszystkie konkursy w 2 klasie, bo ci się to przyda - oceny za sam udział ci wpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem też dodać że też prowadzę gazetkę szkolną :) A w udziałach, jak mogę, biorę udział.. Tylko nieraz pani od Histy nie każe mi bo jestem leniwy.. xD :| ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:57, Baal Namib napisał:

A tak poza tym. Wiecie może jaką mogę dodatkową prace na Historię zrobić ? Bo waha mi
się ocena między 4 a 5... ? :)


Możesz zrobić np. o Aleksandrze Wielkim albo o Rzymie (od początku do upadku imperium). To drugie gdzieś jeszcze mam na kompie (robiłem obydwa tematy), więc mogę dostarczyć materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować