Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 17:49, kowboj3 napisał:

U mnie ferie zaczynają się za 2 tygodnie. Bardzo dobre ułożenie, gdyż:
- do ferii jest zakaz robienia sprawdzianów pisemnych,
- w ostatnim tygodniu przed feriami nie stawia się żadnych ocen.



w calej Polsce czy tylko o was w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:02, Lukasz924 napisał:

> Ja ferie mam od 31 grudnia. Zleci szybko, bo w następnym tygodniu nie mam lekcji-
3 licea
> mają próbne matury, a 3 gimnazjum ma próbne testy gimnazjalne. :-)

sa w styczniu jakies matury chociaz probne?? idzie sie wtedy do szkoły??


U nas są, nie wiem jak u reszty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:05, Lukasz924 napisał:

> U mnie ferie zaczynają się za 2 tygodnie. Bardzo dobre ułożenie, gdyż:
> - do ferii jest zakaz robienia sprawdzianów pisemnych,
> - w ostatnim tygodniu przed feriami nie stawia się żadnych ocen.


w calej Polsce czy tylko o was w szkole??


Nie wiem, jak jest w innych szkołach. To jest wg. statutu mojej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:16, Tomek1120 napisał:

Jak są matury próbne to I klasy idą w te dni do szkoły?

To zależy od szkoły i od tego jak to zostanie zorganizowane. Nigdy nie jest tak, że coś jest jednolite dla każdej szkoły, chyba, że matury właściwe (ale chyba tylko dwa dni wolnego). U mnie klasy normalnie idą, choć są takie, które w jeden z tych dni załatwiły sobie wycieczkę. Tak to są szczątkowe lekcje (3-4). Wątpię, żeby duża różnica była u Ciebie. Nastaw się na mniej lekcji po prostu. Nie sądzę, byś miał wszystkie lekcje, tym bardziej, że maturzystów trzeba pilnować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wam minął pierwszy dzien?

U mnie masakra ;/. Takie wpsaniałe oceny podostawałem, jeszcze z jakiś prac sprzed świąt... ^^. No lipa ogólnie... Jutro jedziemy na wycieczke do łodzi do teatru, na "szalone nozyczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień szkoły był 3 września, a nie teraz, to po pierwsze...Po drugie, nie rozumiem, dlaczego ludzie przeżywają to, że po 2 tygodniach totalnego nic nie robienia muszą iść do szkoły...To jest normalna kolej rzeczy, a nie ,,Pierwszy dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:36, Baluk25 napisał:

Pierwszy dzień szkoły był 3 września, a nie teraz, to po pierwsze...Po drugie, nie rozumiem,
dlaczego ludzie przeżywają to, że po 2 tygodniach totalnego nic nie robienia muszą iść
do szkoły...To jest normalna kolej rzeczy, a nie ,,Pierwszy dzień".

Po pierwsze nie łap mnie za słówka.
Po drugie, owszem normalna kolej rzeczy. Ale nie wierze w to, że dzisiaj rano nie wstałeś z myślą w głowie "ojej, znowu szkoła :(". Po 2 tygodniach nic nie robienia, sam tak powiedziałeś. Nic nie robienia, czyli spanie do późnych godzin, zero pośpiechu itd. A tu nagle w poniedziałek o 6:30 (lub wcześniej) trzeba wstać, ubrać się, umyć (kolejność dowolna :D) i iść do szkoły, być miłym dla nauczycieli itd itp...

edit: Pierwszy dzien szkoły był 1 września. Tak jest napisane, rozpoczęcie roku skzolnego było 3 września ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:40, peryfraz napisał:

Po pierwsze nie łap mnie za słówka.

*Łapie peryfraza za słówka, gdziekolwiek się one znajdują*

Dnia 05.01.2009 o 18:40, peryfraz napisał:

Po drugie...blablablablabla.

:cry: :cry: :cry:
Ostatni raz w szkole byłem dnia 24 listopada i nie robiłem nic przez te 5 tygodni. I co? Jakoś normalnie wstałem o 6:00 (spałem 5h). Zjadłem śniadanko, umyłem się, ubrałem + znalazłem czas na drzemkę przed wyjściem do szkoły (30 minutową!). "Być miły dla nauczycieli", a no tak, dla ciebie jest to trudne, być może za trudne. Biorąc pod uwagę poziom jaki przezentujesz to nie jestem zbyt zdziwiony widząc to. Ale no cóż..."Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" tylko nie płacz potem.

Tak więc skłaniam się ku wnioskowi Baluka (o em gi, widzisz, to jednak możliwe :o). To jest jak normalny dzień. Ja jakoś mam w sobie lenia, bardzo dużo lenia, ale jakoś przyjąłem to normalnie, jak kolejny dzień tygodnia. Więc problemem nie jest że są ferie a potem czas iśc do szkoly. Nie, problemem jest sam uczeń (nie każdy), który sam sobie stwarza taką wizję problemu i problemów jakie to będą go czekać. Phew, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2009 o 19:46, wip_01 napisał:

Ostatni raz w szkole byłem dnia 24 listopada i nie robiłem nic przez te 5 tygodni. I
co? Jakoś normalnie wstałem o 6:00 (spałem 5h). Zjadłem śniadanko, umyłem się, ubrałem
+ znalazłem czas na drzemkę przed wyjściem do szkoły (30 minutową!). "Być miły dla nauczycieli",
a no tak, dla ciebie jest to trudne, być może za trudne. Biorąc pod uwagę poziom jaki
przezentujesz to nie jestem zbyt zdziwiony widząc to. Ale no cóż..."Jak Kuba Bogu, tak
Bóg Kubie" tylko nie płacz potem.

Żałuje ze nie moge zamienić z Toba słowa w cztery oczy... oj żałuje... Jeśli lubisz szkołe twoja sprawa, jeśli lubisz rano wstawać twoja sprawa. Jeśli jesteś "friendsem" KŁEJKA też twoja sprawa, nie musisz się mnie czepiać, to wygląda dziwnie. Poza tym widze że ty i twój psiapsiół wszystkich traktucjecie jakbyście byli modkami.

Dnia 05.01.2009 o 19:46, wip_01 napisał:

Tak więc skłaniam się ku wnioskowi Baluka (o em gi, widzisz, to jednak możliwe :o). To
jest jak normalny dzień. Ja jakoś mam w sobie lenia, bardzo dużo lenia, ale jakoś przyjąłem
to normalnie, jak kolejny dzień tygodnia. Więc problemem nie jest że są ferie a potem
czas iśc do szkoly. Nie, problemem jest sam uczeń (nie każdy), który sam sobie stwarza
taką wizję problemu i problemów jakie to będą go czekać. Phew, proste.

No cóż, są wyjątki i ewenementy. Takimi jesteście teraz akurat wy. Cała moja klasa. I z tego co widziałem cała szkoła dzisiaj wyglądała jak chodzace zombie :). Na lekcjach to spaliśmy (poza polskim, bo... ech dłuższa historia). Poza tym, jesteśmy w klasie II w gimnazjum. Gdzie moja mama (nauczycielka) stwierdziła że każda II klasa jest "taka". Nic sie nie chce, nie uczy się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:07, peryfraz napisał:

Żałuje ze nie moge zamienić z Toba słowa w cztery oczy... oj żałuje...

A co ? Tylko w 4 oczy potrafisz dyskutować i argumentować swoje wypowiedzi ? A może chcesz kogoś "sklepać" bo śmiał mieć inne zdanie niż ty :D ? "Argument siły to argument tych co myśleć nie potrafią".
>Jeśli lubisz szkołe

Dnia 05.01.2009 o 20:07, peryfraz napisał:

twoja sprawa, jeśli lubisz rano wstawać twoja sprawa.

Powiem ci jedno - jak się nie wyuczysz w szkole i nie zdobędziesz wykształcenia to nie masz co marzyć o dobrej robocie. Chcesz kopać rowy w przyszłości ? Proszę bardzo. Fizycznych pracowników nigdy za wiele ... A żeby cv napisać trzeba choćby znać ortografię i stylistykę ... w języku polskim. Także poćwicz a potem startuj do innych.
>Jeśli jesteś "friendsem" KŁEJKA

Dnia 05.01.2009 o 20:07, peryfraz napisał:

też twoja sprawa, nie musisz się mnie czepiać, to wygląda dziwnie.

:D:D:D
>Poza tym widze że

Dnia 05.01.2009 o 20:07, peryfraz napisał:

ty i twój psiapsiół wszystkich traktucjecie jakbyście byli modkami.

owned ... jakbyś mnie trochę znał to byś wiedział czemu to robię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Chodzi mi że na forum kazdy możę wspierac się pomocami jakiś "wielkich ksiag wiedzy". A na "żywo" okazuje się kto jest prawdziwym dyplomatą...

2.Stopnie może w tym roku mam faktycznie złe, (przewaga 3 na półrocze). Ale uwierz mi że mam jakieś cele w życiu (dla Ciebie to będzie pewnie trudne do zrozumienia... że ja mam jakies cele). Na ortografię nigdy nie jest za późno... Nauczenia sie kilku słów które sprawiają mi trdność... dla mnie nie problem, ale jestem leniwy :}...

3.
D: D: D:
(...)

4.
I równierz, jakbyś nie też znał.. choc troche, nie tylko z tego że łapiesz moje błedy ortograficzne i stylistyczne i wszystko... to podejrzewam że zmieniłbyś nastawienie do mnie... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bibliotekowy klan cs 1.6 :P Zawsze napatoczy się kilku drugo klasistów (tech.) i napierdzielają się całą przerwę. Wygląda to tak, jakby w domu PC nie mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy dzień w szkole po 3 tygodniowej nieobecności mojej w szkole i już miałem do napisana 2 zaległe sprawdziany :( Ta szkoła tak goni że masakra :(Ale byle do kwietna bo ostatniego kwietna koniec roku a potem matura i egzamin zawodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować