Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 01:04, Miluś napisał:

od poniedziałku znowu do mordowni...byle do czerwca!

Jakiego czerwca? W kwietniu Wielkanoc mamy przecież. ;p
Ech... został tylko jeden dzień ferii, a potem znowu katorga w LO. Do tego masa kartkówek i sprawdzianów. Zaczynam z grubej rury - w poniedziałek sprawdzian z anglika (wg sorki "dłuższa kartkówka"... taa... ja znam jej dłuższe kartkówki 2x A4). We wtorek sprawdzian z fizyki (praca, moc, energia, poziom prawie jak na olimpiadach :/) i referacik z WoK-u (tu akurat luz, przeczytam z kartki, zaliczę 4). Dalej mordownia w środę - sprawdzian z biologii z materiału od początku roku. Tydzień kończę jedwabistą kartkówą z matmy z funkcji. BTW. Znalazłem doskonały sposób na odreagowanie po wybrykach belfrów z mojej szkoły. Mianowicie odpalam Dead Space''a, wyobraźnia idzie w ruch i nekromorfy zamieniają się w nauczycieli... :) Odcięcie członków psorce od polaka to bezcenne przeżycie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja tez jutro wracam do szkoły, ale gruba rura zacznie się dopiero we wtorek, kiedy mam kwartalnik z matematyki ;p Sprawdziany inne mam dopiero na tydzien po feriach zapowiedziane, profesorowie nie chcieli, abyśmy uczyli się w ferie.
Poza tym ferie wybiły mnie z rytmu. Zasypiam o 2 w nocy, a o 6 już muszę wstać. Nienawidzę powrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:06, Baluk25 napisał:

Startowe jest 200 pkt, brane pod uwagę. 100 to test, a drugie 100 to oceny, zachowanie,
świadectwo z paskiem, konkursy itp. Za samo wzorowe można dostać 5pkt, a za bdb, 3. Ja
osobiście mam poprawne, poprawić się muszę :P.


Za co i jak przyznawane są punkty to nie musisz mi tłumaczyć. Chodziło mi o to, że u mnie w liceum nikt przy klasyfikacji nie brał zachowania pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi do ferii brakuje jeszcze dwóch tygodni ;(( a przydały by mi się już, ponieważ jutro piszę kartkówkę z angielskiego na którą nic nie umiem ;/ Więc pewnie nowe półrocze zacznę od jedynki ;/;/ ;( Ale może sie jeszcze zmogę o sie dziś pouczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz, a wytłumaczę Ci :).

Btw: Ja dopiero ferie mam za 2 tygodnie, i mam taki fajny regulamin w szkole, że na ferie nie można kompletnie nic zadawać, ani po powrocie nie może być żadnych kartkówek. Więc tydzień po feriach mam 2 sprawdziany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:43, Baluk25 napisał:

Czego nie rozumiesz, a wytłumaczę Ci :).


Ja myślę, że jemu chodzi o to, że nie umie w sensie, że się nie nauczył czegoś na pamięć a nie, że czegoś nie rozumie :D. Bo w Angielskim raczej nie ma takiego czegoś do rozumienia... Sama pamięciówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:43, Baluk25 napisał:

Czego nie rozumiesz, a wytłumaczę Ci :).

>

Tylko że ja mam ją ze słówek, i nie da się czego wytłumaczyć ;)) Ale dzięki że chciałeś pomóc ;))

Dnia 01.02.2009 o 19:43, Baluk25 napisał:

Btw: Ja dopiero ferie mam za 2 tygodnie, i mam taki fajny regulamin w szkole, że na ferie
nie można kompletnie nic zadawać, ani po powrocie nie może być żadnych kartkówek. Więc
tydzień po feriach mam 2 sprawdziany. :)


Ojjj tak to chciałby mieć chyba każdy :P u nas nie ma tak fajnie ;(( Raz pamiętam że zaraz na drugi dzień po feriach pisaliśmy kartkówke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:50, kedzior141 napisał:

kurde, ja już prawie po feriach i do szkoły... będzie ciężko, w ferie ani razu nie wstałem
przed 10.


Ojjj to współczuję :P Ja tam jeszcze do ferii mam 2 tygodnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:31, Dekerinho6 napisał:

Ojjj to współczuję :P Ja tam jeszcze do ferii mam 2 tygodnie ...


Ale ci zazdroszczę. Ja zawsze chciałbym mieć najpóźniej ferie, ale różnie to bywa.
A dzisiaj tak jak się spodziewałem. Leżenie na ławce a oczy otwarte jedynie do połowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze lekcje ciągnęły się niemiłosiernie, a było ich tylko 5. Tak to jest, jak wraca się z ferii. Zaczęliśmy z grubej rury - z geografii pisaliśmy jak zwykle 5 stron zeszytu. Dwie godziny polskiego spędziłem na pół-drzemce. Z chemii musiałem uważać, gdyż za 2 tygodnie klasówka, tematy lekko trudne, a i pytała niektórych rozbójników. Ostatnia historia to 45 minut notatek. Tak jak wspominałem wcześniej, w szkole jest/będzie chyba żałoba na część zmarłej uczennicy. Zmarła z powodu nieprzyjęcia się przeszczepu wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:08, kowboj3 napisał:

Zmarła z powodu nieprzyjęcia się przeszczepu wątroby.

Cholera... Myślałem, że po prostu następna się uchlała i utopiła... A tu takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? Czasów, wszystkich słówek, ogółem wszystko uczysz się na pamięć? Nie no gratulacje :). Nie lepiej to zrozumieć, i na dodatek na dłużej się utrwali? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbójników, powiadasz ? :D
A w której klasie jesteś ? :D
Bo wiesz, ja w gimnazjum byłem uczniem wzorowym, w LO poznałem nowych ludzi i obecnie można mnie sklasyfikować jako "rozbójnika". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:54, Probos napisał:

Rozbójników, powiadasz ? :D
A w której klasie jesteś ? :D
Bo wiesz, ja w gimnazjum byłem uczniem wzorowym, w LO poznałem nowych ludzi i obecnie
można mnie sklasyfikować jako "rozbójnika". :D



ja mam tak samo, tylko ze poznalem "rozbojnikow'' w technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty co? Uczysz się słówek z regułki xD? Masz regułkę na słówka xD? To spoko xD. Powiedz mi co do tłumaczenia jest w czasach z angielskiego, bo ja jakoś nie widzę tak nic trudnego co należałoby tłumaczyć:S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie uczyłem się słówek na angola, jakoś same mi szybko wchodzą do głowy..A czas, to regułę jak się robi, staram się zrozumieć, przyswoić, ot co. Na pamięć - nevah ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:54, Probos napisał:

Rozbójników, powiadasz ? :D
A w której klasie jesteś ? :D
Bo wiesz, ja w gimnazjum byłem uczniem wzorowym, w LO poznałem nowych ludzi i obecnie
można mnie sklasyfikować jako "rozbójnika". :D


Ja tez w gimnazjum byłem wzorowym uczniem, ba, byłem najlepszym absolwentem gimnazjum;p
Trafiłem do klasy, która jest uważana za najbardziej lajtową i zabawną w szkole, tj. profil ekonomiczny.
Trafiłem na osoby, które podchodzą z luzem i dystansem do wszystkiego, i do tego można z nimi się świetnie bawić ;p No i jako wzorowy uczeń postrzegany już nie jestem ;p
Jednak nauczyciele wiedzą, jacy jesteśmy i potrafią przymrużyć oko na nasze zachowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baa...słówka w gim. to pikuś, aktualnie zakuwam 500 słów na czwartek. Taki mały sprawdzianik się naszej pani przywidział. Między innymi mam takie słowa jak midwife, plumber, supervisior, concussion...czyli w sumie...cholera nie nauczę się. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować