Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 22:09, xwx napisał:

Ja bym nigdy w życiu przez 10 godzin w szkole nie usiedział WOW i kiedy ty masz czas gadać
na forum ???


No wiesz czasami wieczorem np tak jak dzisiaj bo jutro praktyka na 11:30 to moge długo siedzieć i we wtorek mam tylko 6 lekcji to jest light :) Ale daje rade mam nadzieje że w 3 klasie juz nie bede miał 10 godzin w jednym dniu może mi to rozłożą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najwyżej kasę na nowe gry wyciągnę sam :P Fakt faktem, że średnia 4.67 to moja najniższa średnia w życiu, jednak zmiana nauczycieli była jak dla mnie nieodpowiednia. Nowi są zbyt wymagający jak na II gimnazjum, a o poprawach u nich to nie mam co myśleć. No trudno się mówi, najważniejsza jest dla mnie III gimnazjum, bo wiadomo - testy i podania do innych szkół, a jest takie jedno liceum, do którego koniecznie chcę pójść, a przyjmują tam od ok. 150 pkt. ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 09:16, kowboj3 napisał:

/.../

Najwyżej kasę na nowe gry wyciągnę sam :P Fakt faktem, że średnia 4.67 to moja najniższa średnia
No trudno się mówi, najważniejsza
jest dla mnie III gimnazjum, bo wiadomo - testy i podania do innych szkół, a jest takie jedno
liceum, do którego koniecznie chcę pójść, a przyjmują tam od ok. 150 pkt. ostatnio.


No tam z grami to sobie zapewne poradzisz . A jeśli chcesz sie dostac do tego liceum i przyjmuja od 150 pkt. No to troszke bedziesz musiał sie napracować w 3 klasie . Ale przed sobą masz wakacje odpoczni żeby potem 8 miesiecy uczyć sie ja treż w 4 technikum zaczne sie uczyć bo to matura i trzeba bedzie zdać ją na jakimś dobrym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów weekend minął tak szybko i znowu do szkoły ale jestem zmęczony nie wiem czemu przez ten weekend nie odpocząłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 07:40, mattex napisał:

I znów weekend minął tak szybko i znowu do szkoły ale jestem zmęczony nie wiem czemu przez
ten weekend nie odpocząłem :(


No :-( Bardzo szybko minął ;/ A taka ładna pogoda była ..... I na dzisiejszy dzień też się świetna zapowiada ;/ A ja właśnie idę do szkoły ;/ I w dodatku dzisiaj mam sprawdzian, a jutro dwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 07:48, sferis napisał:

> I znów weekend minął tak szybko i znowu do szkoły ale jestem zmęczony nie wiem czemu przez

> ten weekend nie odpocząłem :(

No :-( Bardzo szybko minął ;/ A taka ładna pogoda była ..... I na dzisiejszy dzień też się
świetna zapowiada ;/ A ja właśnie idę do szkoły ;/ I w dodatku dzisiaj mam sprawdzian, a jutro
dwa ;/


Ja właśnie siedzę w budzie, pytanko z francuskiego, kartkówka z historii, a w środę sprawdzian z biologi ze wszystkich zwierzątek :/ Kocham to miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:18, VictoriaKinger napisał:

A JA MAM W ŚRODĘ SPRAWDZIAN Z 10 TEMATÓW Z HISTORII...LUDZIE!!!!!!!!! RAATUNKUU!!!

No to troszke chyba nauczyciel przesadził 10 tematów ja bym sie w życiu nie nauczył . Powodzenia zycze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:18, VictoriaKinger napisał:

A JA MAM W ŚRODĘ SPRAWDZIAN Z 10 TEMATÓW Z HISTORII...LUDZIE!!!!!!!!! RAATUNKUU!!!

Człowieku nie przesadzaj ja miałem ostatnio chyba 2 tygodnie temu sprawdzian też z histori tylko że z 7 tematów uczyłem się dosłownie 1 godz może 1 - 30 godz i dostałem 5 - i żyję naprawdę nie musisz przeżywać
życzę udanego sprawdzianu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my mamy klasówkę na klasówce, ponoć mogą być w tygodniu tylko 2, ale nauczyciele sprytnie sobie wymyślili takie rozgraniczenie: sprawdzian i praca klasowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to myśmy mieli z pozoru sympatyczną sytuację, która skończyła się tragicznie (dla nas - uczniów). Otóż w pierwszy dzień po długim weekendzie nie było kobiety od matmy, a rano mam dwie matematyki (od 7.10). Siedzieliśmy i siedzieliśmy, po tych dwóch lekcjach poszliśmy się zapytać dyrekcji czy mamy w ogóle lekcje (tego dnia było pełno zastępstw). Powiedzieli, że tak, poczym... te dwie matematyki nam kazali odrobić w dwie kolejne środy (ta i za tydzień)... a że w środy normalnie mam dwie matmy (od 8 - mamy przyjść na 7.10 na odrabianie) więc czeka mnie maraton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:25, mattex napisał:

> A JA MAM W ŚRODĘ SPRAWDZIAN Z 10 TEMATÓW Z HISTORII...LUDZIE!!!!!!!!! RAATUNKUU!!!
No to troszke chyba nauczyciel przesadził 10 tematów ja bym sie w życiu nie nauczył . Powodzenia
zycze i pozdrawiam :)


ALE NIE DODAŁAM PEWNEGO SZCZEGÓŁU - PANI POWIEDZIAŁA, jakie będa pytania (JUPI!!!):D. Po za tym historria to trudny temat, szczęście, że mam z tego 5:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 18:33, VictoriaKinger napisał:

ALE NIE DODAŁAM PEWNEGO SZCZEGÓŁU - PANI POWIEDZIAŁA, jakie będa pytania (JUPI!!!):D. Po za
tym historria to trudny temat, szczęście, że mam z tego 5:D.


A to jak znasz pytania to nie bedzie tak źle . % no to świetnie ja mam z histy 3 na konieć :) i tez sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:22, VictoriaKinger napisał:

Lubicie chodzić do szkoły?


W założeniach szkoła nie jest zła i jest jak najbardziej potrzebna (tylko rozwydrzone dzieciaki mówią "po co ta szkoła"). Tyle, że w Polskim wydaniu jest to zap*** jak nigdzie indziej (pod tym względem chyba tylko Japonia nas prześciga). Program jest przeładowany o jakieś 300% materiału. W ''normalnych'' krajach typu Niemcy, Anglia, Australia, Szwecja, uczysz się podstaw każdego przedmiotu, a dopiero potem zaawansowanych rzeczy które cię interesują. W Polsce zaś robią z ciebie geniusza w każdej dziedzinie ;-/. Cóż, nie przepadam za szkołą, ale tylko za Polską ;). Przydałaby się reforma. Chodzę bo chodzę, nie nienawidzę jej, ale też szczególnie mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:52, squeglee napisał:

W założeniach szkoła nie jest zła i jest jak najbardziej potrzebna (tylko rozwydrzone dzieciaki
mówią "po co ta szkoła"). Tyle, że w Polskim wydaniu jest to zap*** jak nigdzie indziej (pod
tym względem chyba tylko Japonia nas prześciga). Program jest przeładowany o jakieś 300% materiału.
W ''normalnych'' krajach typu Niemcy, Anglia, Australia, Szwecja, uczysz się podstaw każdego
przedmiotu, a dopiero potem zaawansowanych rzeczy które cię interesują. W Polsce zaś robią
z ciebie geniusza w każdej dziedzinie ;-/. Cóż, nie przepadam za szkołą, ale tylko za Polską
;). Przydałaby się reforma. Chodzę bo chodzę, nie nienawidzę jej, ale też szczególnie mi się
nie podoba.


Moim zdaniem jest za dużo materiału. No i zamiast podstaw są dodatkowe rzeczy do nauki. Racja, przydałaby się reforma, ale widocznie Giertychowi podoba się, jak ktoś się męczy z trudnymi tematami:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:02, VictoriaKinger napisał:

Moim zdaniem jest za dużo materiału. No i zamiast podstaw są dodatkowe rzeczy do nauki. Racja,
przydałaby się reforma, ale widocznie Giertychowi podoba się, jak ktoś się męczy z trudnymi
tematami:/.


O wiele za dużo materiału. Dla ministra edukacji reforma znaczy albo obowiązkową maturę z matematyki (co z tego, ze są też humaniści, niech oni się martwią) albo mundurki (tego nam najbardziej trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele za dużo materiału. Dla ministra edukacji reforma znaczy albo obowiązkową maturę z matematyki

Dnia 15.05.2007 o 17:03, squeglee napisał:

(co z tego, ze są też humaniści, niech oni się martwią) albo mundurki (tego nam najbardziej
trzeba).


Prawda, bo panu Giertychowi podoba się to, że dzieci wyglądają jak roboty i mają problemy. Zajmuje się drobnostkowymi rzeczami i patrzy przez oczy dorosłych. A gdzie Konwencja Praw Dziecka?! Niech też popatrzy przez oczy dzeci i nastolatków! Oni też są ludźmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować