Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 16:26, Mendreck9 napisał:

A a propos tego co pisałem wcześniej o wycieczkach: Nagle okazało się, że jednak można
i będziemy mieli wycieczkę w maju do zakopca lub w pieniny na 4 dni. Lepszy rydz nisz
nic:P


A to my mamy lepiej bo końcem maja jedziemy do CZECH konkretnie do Pragi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:37, Dekerinho6 napisał:

A to my mamy lepiej bo końcem maja jedziemy do CZECH konkretnie do Pragi :P


Zazdroszczę:D Ja nigdy nie byłem w pradze ale może się to zmieni bo tam na ACDC z tatą pojadę:P (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:44, Mendreck9 napisał:

> A to my mamy lepiej bo końcem maja jedziemy do CZECH konkretnie do Pragi :P

Zazdroszczę:D Ja nigdy nie byłem w pradze ale może się to zmieni bo tam na ACDC z tatą
pojadę:P (chyba)


No na pewno lepsza jest taka wycieczka bo zagraniczna a w zakopcu też byliśmy z wycieczką ze 3 lata temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:57, Mendreck9 napisał:

> No na pewno lepsza jest taka wycieczka bo zagraniczna

A na ile tam jedziecie??


Było mówione o 4 dniach, ale niektórzy rodzice się nie zgodzili bo mówili że za duże koszty, więc 3 dni to na mur beton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha my mamy wycieczkę na żagle :) Dużo Ciekawych opowieści słyszałem od starszych klas o nich:D Bo moje liceum co roku organizuje wyjazd na żagle albo do Londynu. Była by kaska to bym pojechał pewnie z Kurczak-AFC do Londynu. No a tak to się troszkę popije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:59, Dekerinho6 napisał:

Było mówione o 4 dniach, ale niektórzy rodzice się nie zgodzili bo mówili że za duże
koszty, więc 3 dni to na mur beton :D


I tak zajefajnie. Szkoda, że do twojej szkoły nie chodzę:( A wracając do gości na otwarciu boja to wiceminister najlepsze wrażenie na mnie wywarł. Luźny koleś, żart nam opowiedział. A dziewczyny z nasze klasy co siedziały w pierwszym rzędzie mówiły, że ma niesamowity uśmiech:D

@siedlak92

U nas na żagle by w życiu się nie zgodzili. Dyrekcja nam zabroniła na taką sportową wycieczkę jechać gdzie łucznictwo, wspinaczka i jakiś podobnie niebezpieczny sport miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 16:59, Dekerinho6 napisał:

Było mówione o 4 dniach, ale niektórzy rodzice się nie zgodzili bo mówili że za duże
koszty, więc 3 dni to na mur beton :D

My jedziemy aż na tydzień na te żagle :) Szkoła moja jest po prostu super xD Sie tu w ogóle nie trzeba uczyć żeby mieć piątki. A mówili że ta szkoła taki ma poziom wysoki i się balem że tu se nie poradzę.A chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im.E.Abramowskiego w Katowicach . Klasa o profilu mat-inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 17:10, Mendreck9 napisał:

I tak zajefajnie. Szkoda, że do twojej szkoły nie chodzę:( A wracając do gości na otwarciu
boja to wiceminister najlepsze wrażenie na mnie wywarł. Luźny koleś, żart nam opowiedział.
A dziewczyny z nasze klasy co siedziały w pierwszym rzędzie mówiły, że ma niesamowity
uśmiech:D

>

Fajnie na pewno będzie.E tam taka sama szkoła jak twoja xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 17:14, siedlak92 napisał:

My jedziemy aż na tydzień na te żagle :) Szkoła moja jest po prostu super xD Sie tu w
ogóle nie trzeba uczyć żeby mieć piątki. A mówili że ta szkoła taki ma poziom wysoki
i się balem że tu se nie poradzę.A chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im.E.Abramowskiego
w Katowicach . Klasa o profilu mat-inf.


Z tymi żaglami to wam zazdroszczę :P Ojj to idę do tej szkoły co ty skoro są tam takie luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:15, Dekerinho6 napisał:


> My jedziemy aż na tydzień na te żagle :) Szkoła moja jest po prostu super xD Sie
tu w
> ogóle nie trzeba uczyć żeby mieć piątki. A mówili że ta szkoła taki ma poziom wysoki

> i się balem że tu se nie poradzę.A chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im.E.Abramowskiego

> w Katowicach . Klasa o profilu mat-inf.

Z tymi żaglami to wam zazdroszczę :P Ojj to idę do tej szkoły co ty skoro są tam takie
luzy :P


:P No szkoła mi się mega podoba. A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mieliśmy sprawdzian z Fizyki i babka udawała że nas nie widzi xD I se wszyscy gadali i karteczki z odpowiedziami na sali latały. A najlepsze jaja były na Biologi siadłem z trojkę z kolegami w 2 osobowej ławce na sprawdzianie xD. I babka nic. Wszyscy książki na kolanach.
Albo ta sama babka raz sie pyta kolegi co dostał ze spr. On że 5 a nie pisał i mu wpisała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 17:19, siedlak92 napisał:

:P No szkoła mi się mega podoba. A gdzie mieszkasz?


oooo W Gorlicach wiesz gdzie to jest ? Nie mam szans dojazdu do twojej szkoły ... ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 17:25, Dekerinho6 napisał:


oooo W Gorlicach wiesz gdzie to jest ? Nie mam szans dojazdu do twojej szkoły ... ;(((

To gdzieś koło Nowego Sącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:29, Mendreck9 napisał:

Ja w Strzegomiu. Tak, że też raczej nie ma możliwości dojazdu. Chyba, że internat jest:P

Nie niestety nie ma ale 10 min od szkoły są akademiki :P A ja mam szczęście bo mieszkam też 10 min drogi od szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:36, kedzior141 napisał:

Weeeekeeend. W końcu odeśpię pierwszy tydzień po feriach.

hehe mi się teraz kończą ferie. A w sumie wolał bym mieć w ostatnim terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować