Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 19:48, Belmundo napisał:

Jak jest się głupim


No, to było naprawdę głupie. A w szatni, jeden z kolegów rozwalił o ścianę trzy pomarańcze. Kara: odmalować ścianę. Nazwaliśmy to "pomarańczową rewolucją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:53, Flash606 napisał:

> Jak jest się głupim

No, to było naprawdę głupie. A w szatni, jeden z kolegów rozwalił o ścianę trzy pomarańcze.
Kara: odmalować ścianę. Nazwaliśmy to "pomarańczową rewolucją".


No to to nic strasznego. Kiedyś się śmiałem z takich osób, że jak to można być takim idiotą. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że nic mu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na niemieckim nauczycielka się odwróciła, pisze coś na tablicy... BUM! Klasowa góra mięsa trafiła pomarańczą (całą) w tablicę, prawie był headshot...
A w mojej klasie będzie bilans dodatni, albo się nie zmieni - 3 osoby kiblują u nas, i co najmniej 3 w IIIg, więc mamy reinforcements :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przez te matury w szkole wszystko się poprzestawiało u mnie. Bardzo często mamy zastępstwa zastępstw, bo nauczyciele się nie stawiają... A mój brat ma w poniedziałek trzy lekcje języka polskiego z nauczycielką, której nie lubi nikt i większość osób z jego klasy chce się urwać i przyjść dopiero na 6 lekcję, bo wcześniej mają WF z także nielubianym nauczycielem. Wkoło jest wesoło, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:11, edeń napisał:

A przez te matury w szkole wszystko się poprzestawiało u mnie. Bardzo często mamy zastępstwa
zastępstw, bo nauczyciele się nie stawiają... A mój brat ma w poniedziałek trzy lekcje języka
polskiego z nauczycielką, której nie lubi nikt i większość osób z jego klasy chce się urwać
i przyjść dopiero na 6 lekcję, bo wcześniej mają WF z także nielubianym nauczycielem. Wkoło
jest wesoło, co nie


A to masz fajnie że masz tyle zastępstw a ja wręcz odwrotnie :( Myślałem że t tym roku jak przyjdzie maj i zaczną sie matury to bede miał duzo zastępstw a tu odwrotnie w sumie tam troszke mam ale to nie tyle co w tamtym roku przecież rok temu nie miałem polskiego prawie przez cały miesiąc a w tym roku mam cały czas. Nie wiem czemu tak sie stało ale ci nauczyciele którzy mnie uczą to akurat na moich lekcjach są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zakończyłem dzisiaj lekcje ale fajnie jeszcze tylko jutro na praktyke i tydzień następny z głowy ,ale szybko zleciał nawet nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo uradowany bo jutro mam tylko 4 lekcje(skrócone) Przyjdę wcześniej do domu ale możliwe, iż będę musiał zaczekać 45min w szkole, bo chyba do konkursu się zgłosiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:33, Belmundo napisał:

A czego was uczy?


Pewnie wszystkiego, jak tak pisze xD
Gorn63 serio, to ile masz lat? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:14, gorn63 napisał:

A ja mam fajnie,bo wychowawczyni jest chora i trzy tygodnie wolnego! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


Nie no fajnie jak tak masz :)To wychowawczyni uczy cię wszystkiego ? to do której chodzisz klasy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba 1-3 klasa podstawówki. Wtedy to wychowawczyni uczy ogólnie - polskiego i matmy za moich czasów, teraz może jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:12, Pablo Querte napisał:

Ja bardzo uradowany bo jutro mam tylko 4 lekcje(skrócone) Przyjdę wcześniej do domu ale możliwe,
iż będę musiał zaczekać 45min w szkole, bo chyba do konkursu się zgłosiłem :P

Ja też mam jutro 4 lekcje... i to nie skrócone - zawsze tak mam w piątki xD a co do konkursu... co to znaczy, że ''chyba'' się zgłosiłeś? xD nawet takich rzeczy nie pamiętasz? xD swoją drogą ja też sie zgłosiłam i mam 29 maja.. z gegry xD Nagroda główna: ocena stopień wyżej na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 15lat,a tak w ogóle to nauczycielka od matmy i polaka zachorowały,więc teraz każą mi chodzić na te zajęcia "świetlicowe:(i tak nie chodzę:PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:08, Madia napisał:

Nagroda główna: ocena stopień wyżej na koniec


To gratuluję! Mam nadzieję, że będziesz dzięki temu miał świadectwo z paskiem (jeżeli dotychczas Tobie nie wychodziło).
A ja dzisiaj dostałem 10/10 (mamy w szkole system punktowy) z matematyki z trygonometrii, chociaż nie wiem dlaczego, bo myślałem, że wyszedł mi fatalnie. Ale jeżeli dają, to przecież nie odmówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:16, edeń napisał:

To gratuluję! Mam nadzieję, że będziesz dzięki temu miał świadectwo z paskiem (jeżeli dotychczas
Tobie nie wychodziło).

Wychodziło XD. Zawsze miałam świadectwo z paskiem ;p

Dnia 17.05.2007 o 20:16, edeń napisał:

A ja dzisiaj dostałem 10/10 (mamy w szkole system punktowy) z matematyki z trygonometrii, chociaż
nie wiem dlaczego, bo myślałem, że wyszedł mi fatalnie. Ale jeżeli dają, to przecież nie odmówię
:P

No oczywiście. To tak jak ja miałam ze sprawdzianem z wosu. W domu się nic nie uczyłam, przed Wosem mieliśmy historię i facetka dała wolną lekcję, żebyśmy się uczyli na wosa. 2 razy przeczytany zeszyt. Efekt: +5. Dają to biore xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować