Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Mam takie dziwne pytanko, mianowicie, czy rok po podstawówce możesz iść od razu do technikum( po 1 kl. gimnazjum), nawet jeśli jesteś starszy od innych o rok lub dwa? Czy w skrajnych przypadkach jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:27, Woo-Cash napisał:

Mam takie dziwne pytanko, mianowicie, czy rok po podstawówce możesz iść od razu do technikum(
po 1 kl. gimnazjum), nawet jeśli jesteś starszy od innych o rok lub dwa? Czy w skrajnych
przypadkach jest to możliwe?


Spotykałem się jak dotąd tylko z przenoszeniem o klasę wyżej na poziomie podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:27, Woo-Cash napisał:

Mam takie dziwne pytanko, mianowicie, czy rok po podstawówce możesz iść od razu do technikum(
po 1 kl. gimnazjum), nawet jeśli jesteś starszy od innych o rok lub dwa? Czy w skrajnych
przypadkach jest to możliwe?


Ee chyba chodziło Ci o przeniesienie sie po 1 liceum do 1 technikum prawda? ;] Bo po 1 klasie podstawówki ani 1 klasie gimnazjum do technikum nie pójdziesz. Co do przenosin. Chyba można, mój kolega, który nie zdał chciał tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:54, Jakli napisał:

Ee chyba chodziło Ci o przeniesienie sie po 1 liceum do 1 technikum prawda? ;]


Nie, wiem, co piszę ;). Ale widzę, że nie można, czyli dobra nasza...znaczy - moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ti robimy prezentacji , jakaś krótką(do kilku minut) animacje o czymś ciekawym do zaprezentowania. Wybrałem różnego typu piękne krajobrazy świata: gór wysp, itp. A teraz mam problem bo nie wiem jaką do tego muzyke, melodie dobrac cos poważnego, nowoczesnego. Coś żeby pasowało do tego.
Prosiłbym o Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:22, Lukas813 napisał:

Na Ti robimy prezentacji , jakaś krótką(do kilku minut) animacje o czymś ciekawym do
zaprezentowania. Wybrałem różnego typu piękne krajobrazy świata: gór wysp, itp. A teraz
mam problem bo nie wiem jaką do tego muzyke, melodie dobrac cos poważnego, nowoczesnego.
Coś żeby pasowało do tego.
Prosiłbym o Waszą pomoc.


Luźne, łatwe, przyjemne - najlepiej taką muzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:52, mskarpeta napisał:

No co ty :P To tylko zabawa, trzeba się umieć śmiać z siebie :>


Po chwili przemyślenia jednak wezmę skarpetki do szkoły, i zobaczę czy inni też będą się bawić ;) Bo sam nie będę tak chodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:41, Budep napisał:

> Na Ti robimy prezentacji , jakaś krótką(do kilku minut) animacje o czymś ciekawym
do
> zaprezentowania. Wybrałem różnego typu piękne krajobrazy świata: gór wysp, itp.
A teraz
> mam problem bo nie wiem jaką do tego muzyke, melodie dobrac cos poważnego, nowoczesnego.

> Coś żeby pasowało do tego.
> Prosiłbym o Waszą pomoc.

Luźne, łatwe, przyjemne - najlepiej taką muzę :>

Jakieś tytuły, może coś szczególnego byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 20:48, Jackaloppe napisał:

> Koniecznie grube wełniane :D
No co Ty. Lepiej podkolanówki narciarskie. :>


Najlepsze będą getry piłkarskie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy miał/ma na początku 1 Liceum na Języku Polskim (klasa humanistyczna) tematy o średniowieczu, zabytkach języka polskiego, pierwszych słowach języka polskiego itd? Bo to jest głupie, bardziej pasuje do historii, jest tego dużo, do niczego mi się to nie przyda i ma być z tego kartkówka i nauczycielka powiedziała, że ona wie, że to tego jest dużo o itd ale ona musi to przerobić z nami i skończymy i to będą już normalne lekcje. Także, czy każdy ma takie lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 20:54, crash807 napisał:

Każdy miał/ma na początku 1 Liceum na Języku Polskim (klasa humanistyczna) tematy o średniowieczu,
zabytkach języka polskiego, pierwszych słowach języka polskiego itd? Bo to jest głupie,
bardziej pasuje do historii, jest tego dużo, do niczego mi się to nie przyda i ma być
z tego kartkówka i nauczycielka powiedziała, że ona wie, że to tego jest dużo o itd ale
ona musi to przerobić z nami i skończymy i to będą już normalne lekcje. Także, czy każdy
ma takie lekcje?

Nie licz na normalne lekcje języka polskiego ;) Miałem lekcje o tym, ale nie widzę jakiejś specjalnej poprawy na następnych. Materiał zawsze będzie nudny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś klasa Human i masz takie coś, a ja klasa Mat-inf też LO i w pierwszej klasie prócz kartkówek z tych tematów miałem jeszcze prace klasowe (czyt. wypracowania minimum 250słów na dany temat)... Z resztą już w pierwszej klasie zaczęliśmy pisać prace maturalne (obecnie jestem w drugiej klasie)
Ostatnio nauczycielka dała nam wiersz 8 linijek i musieliśmy zrobić interpretację na MINIMUM 250 SŁÓW! I to klasa matematyczna... no ale udało się i ponad 350 skleiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, u mnie była Biblia i Mitologia, powstanie światów w obu przypadkach, mitologie, Ewangelie, też bardziej skupienie na histoirii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować