Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

A ja jutro nie mam lekcji, ponieważ będą rozgrywane zawody międzyszkolne w naszej budzie w piłkę nożną halową. No i trudne wzmagania przede mną, bo jestem w pierwszym składzie, na ataku. I cały dzień bez nauki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chodzi o przyszły zawód. Chcę być projektantem gier a więc wybieram się na ega. Ale studia pierwszego stopnia będą "prawdopodobnie" za trzy lata. Chodzę do 1 klasy LO. Mógłbym się załapać ale jeśli nie to postanowiłem iść na filmoznawstwo ponieważ jest to dosyć podobny kierunek do projektanta gier. To zmieniło postać rzeczy bo jestem w klasie mat fiz inf. I mam pytanie czy ten profil przeszkodzi mi jakoś w dostaniu się na studia humanistyczne? Chodzi o to czy braki w godzinach polskiego względem klasy humanistyczno filmoznawczej będą na tyle duże aby skutecznie utrudnić mi szkolę filmową? O ile profil mat fiz inf dla game designera nie stanowiłby problemu bo na ega badają faktyczne umiejętności to jak będzie w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeżeli już teraz na własną rękę przyłożysz się do polskiego, to ni będziesz mieć zbyt wielkich problemów. Wszystko zależy od Ciebie samego. Ja jestem w klasie, z której nie będę chyba zdawał żadnego przedmiotu rozszerzonego poza matematyką, a być może będę zdawał przedmioty, które tutaj mam podstawowe. Więc nie ma nic niemożliwego. Z resztą np. dziewczyna mojego brata zdawała roz geografie, mimo, że nie miała jej w profilu. I zdała ją bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też mieliście wczoraj wolny dzień w szkole? Trochę dziwnie to zrobili, niby święto nauczycieli, a wszyscy musieli być w pracy, podczas, gdy uczniowie mieli wolne, poza tzw. delegacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 15:36, Adidas66 napisał:

Wy też mieliście wczoraj wolny dzień w szkole? Trochę dziwnie to zrobili, niby święto
nauczycieli, a wszyscy musieli być w pracy, podczas, gdy uczniowie mieli wolne, poza
tzw. delegacjami.


Z tego co wiem, to większość miała wczoraj wolne. Dało się odczuć w internecie, wzmożona aktywność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj głupio, chciałem się dostać na zawody w nogę, poszedłem na eliminacje, a tu lipa, gość od W-F wystawił mnie z przodu, mimo, że każdy dobrze wie, że całe życie gram na obronie. I chamstwo jest takie, że tak na prawdę nawet nie miałem szansy niczego pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 15:36, Adidas66 napisał:

/.../


A ja myślałem, że tylko u mnie w szkole z okazji święta edukacji narodowej nauczyciele musieli siedzieć 5h w pracy...
Geniusz, po prostu. Dzień nauczyciela - dzień ucznia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 16:40, Wintesun napisał:

Ja bym na twoim miejscu i tak schodził na obronę.


A myślisz, że nie próbowałem? A wtedy dres się darł i tyle było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był jednym z fajniejszych dni szkolnych... bo nie było szkoły, a dzisiaj też w sumie było całkiem nieźle. angielski, na który nie poszedłem, bo nie ma, potem basen na który nie chodzę, czyli o 10.45 do szkoły, fizyka, czyli jeden z moich ulubionych przedmiotów minął fajnie, niestety nie byłem pytany, ale co tam, potem moja ulubiona matma, to luz był, a później najgorszy przedmiot czyli polski, dostałem zadziwiająco dobrą ocenę, czyli 3, ale boję się, że nauczycielka od religii na przerwie usłyszała to, że powiedziałem, że ta od polskiego to lesba i pedofilka (bo choćby nie wiem co zawsze dziewczynom wystawia lepsze oceny). Potem religia na której się zgłosiłem do odpowiedzi, jednak mnie baba zaskoczyła i mnie zapytała jeszcze z dekalogu (to znaczy tylko pomyliła mi się kolejność 5,6,7 i zapomniałem 8), szkoda, ze jestem ateistą a ostatni raz dekalog mówiłem jak byłem u komunii, a to ładnych parę lat temu było. A na religie chodzę dlatego, ze źle zakreśliłem na kartce, czy będę chodził na religię.
A jutro tylko włef, polski matma i religia, na którą chyba nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 16:24, capral napisał:

U mnie dzisiaj głupio, chciałem się dostać na zawody w nogę, poszedłem na eliminacje,
a tu lipa, gość od W-F wystawił mnie z przodu, mimo, że każdy dobrze wie, że całe życie
gram na obronie. I chamstwo jest takie, że tak na prawdę nawet nie miałem szansy niczego
pokazać.

A nie możesz po prostu mu wytłumaczyć i powiedzieć mu jasno ,że jak chce wygrać to musisz stanąć na obronie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:06, mlynar911 napisał:

> U mnie dzisiaj głupio, chciałem się dostać na zawody w nogę, poszedłem na eliminacje,

> a tu lipa, gość od W-F wystawił mnie z przodu, mimo, że każdy dobrze wie, że całe
życie
> gram na obronie. I chamstwo jest takie, że tak na prawdę nawet nie miałem szansy
niczego
> pokazać.
A nie możesz po prostu mu wytłumaczyć i powiedzieć mu jasno ,że jak chce wygrać to musisz
stanąć na obronie? ;p


Albo ustalić to z resztą drużyny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega, który stoi na budzie miał grać w polu, a jak zaprotestował, to nie grał wcale. Także nie było szans na jakiekolwiek odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem jestem na mat-fiz-inf a chciałbym też zdawać rozszerzony polski. Gdzie znajdę aktualny spis lektur dla programu rozszerzonego? Chodzi o wszystkie klasy ogólniaka. I czy to może się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe czy ktos kto ma pod ręka Krzyżaków Siekiewicza był by tak miły i znalazł mi cytaty opisujace miejsca akcji .Nie widziałem tej ksiażki na oczy .Odwdziecze sie dozgonną przyjaźnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 16:36, Avyk napisał:

Mam wielka prosbe czy ktos kto ma pod ręka Krzyżaków Siekiewicza był by tak miły i znalazł
mi cytaty opisujace miejsca akcji .Nie widziałem tej ksiażki na oczy .Odwdziecze sie
dozgonną przyjaźnią :P

Proszę, oto jest treść Krzyżaków, oba tomy. Miłej lektury- http://krzyzacy.klp.pl/ser-336.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:00, Budyn napisał:

> Mam wielka prosbe czy ktos kto ma pod ręka Krzyżaków Siekiewicza był by tak miły
i znalazł
> mi cytaty opisujace miejsca akcji .Nie widziałem tej ksiażki na oczy .Odwdziecze
sie
> dozgonną przyjaźnią :P
Proszę, oto jest treść Krzyżaków, oba tomy. Miłej lektury- http://krzyzacy.klp.pl/ser-336.html

Dziekuje ach chyba bede musiał zerwac nocke na czytaniu . Liczyłem ze ktos odwali robote za mnie ale sie przeliczyłem .DZIEKUJE teraz przynajmniej mam z czym pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 14:34, Pile napisał:

Jak już pisałem jestem na mat-fiz-inf a chciałbym też zdawać rozszerzony polski. Gdzie
znajdę aktualny spis lektur dla programu rozszerzonego? Chodzi o wszystkie klasy ogólniaka.

W której jesteś klasie? Jeśli jesteś naprawdę zdecydowany to zgłoś to poloniście i zapytaj o lektury. Mi moja w tym roku podała lektury obowiązujące na rozszerzeniu (na podstawie nie podawała, bo przerabia każdy). Jest ich stosunkowo niewiele.

Dnia 19.10.2009 o 14:34, Pile napisał:

I czy to może się zmienić?

Jak jesteś w pierwszej klasie to... wszystko się może zmienić XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem dzisiaj w szkole taką sytuację dziwną. Jestem w 1lo. Babka mówiła że na lekcji będą pierwiastki ale na początek zrobimy zadania co były na zadanie domowe z potęgami wymiernymi czyli np x do1/2. Zeszła na to cała lekcja a na końcu babka powiedziała że mamy umieć pierwiastki bo to było w gimnazjum po czym zadała 3 zadania domowe z pierwiastkami. Czy to jest według Was normalna sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:10, Pile napisał:

Witam. Miałem dzisiaj w szkole taką sytuację dziwną. Jestem w 1lo. Babka mówiła że na
lekcji będą pierwiastki ale na początek zrobimy zadania co były na zadanie domowe z potęgami
wymiernymi czyli np x do1/2. Zeszła na to cała lekcja a na końcu babka powiedziała że
mamy umieć pierwiastki bo to było w gimnazjum po czym zadała 3 zadania domowe z pierwiastkami.
Czy to jest według Was normalna sytuacja?

Wg mnie nie normalna - tylko 3 zadania ? ;) Skandal jakiś ! Teraz na serio, musisz się do takich rzeczy przyzwyczaić. Pierwiastki trudne nie są, a brakująca wiedzę (jeśli taka jest) możesz uzupełnić z podręcznika. Life is brutal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować