Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 19:19, Shego napisał:

Jak to jest jutro z pierwszymi LO? Dzisiaj bylismy na wagarach i sie nie orietnuje. Wszystkie
lekcje ten sam nauczyciel?


A kolegow (albo raczej kolezanek ;D) w klasie to nie ma? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:23, Ziomek_IV napisał:

> Jak to jest jutro z pierwszymi LO? Dzisiaj bylismy na wagarach i sie nie orietnuje.
Wszystkie
> lekcje ten sam nauczyciel?

A kolegow (albo raczej kolezanek ;D) w klasie to nie ma? :]

0 na karcie i wyinstlowane gg
A wszyscy kolesie (7 na cala klase nas jest) byli dzisiaj na wagarach bo cohdzimy taka paczka
Wiec jak mam sie dowiedziec? na nk bede musial zapytac chyba

tylko nie mow ze mnie wzieles za dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:26, BoloMaster napisał:

ja się nie denerwuje.Po pierwsze to tylko próbna o po drugie podstawa więc nie powinno
być źle:)

Też tak myślę, ale ciągłe docinki na mój temat od nauczyciela demotywują, demotywuje też fakt, że się tym egzaminem nie przejmuje, choć matme zdaje na bank i musze zdać baardzo dobrze podstawę, żebym dalej na studia coś skminił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:26, BoloMaster napisał:

ja się nie denerwuje.Po pierwsze to tylko próbna o po drugie podstawa więc nie powinno
być źle:)

Ta nie powinna być trudna bo to pierwsza matura z matmy po X latach. Dlatego wydaje mi się ,ze im powinno zależeć by wypadła dobrze więc dadzą łatwe zadania ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:41, Shego napisał:

juz wiem hehe ale i tak bede musial jutro isc bo jak kogos nie ma 2 dni to wychowawczyni
dzwoni do rodzicow, idiotka


W LO ? ;o
O masakra, współczuję Ci stary. Ja często miałem tak, że nie przychodziłem na pierwszą lekcję i jeszcze zwijałem się z ostatniej, a wychowawca te nieobecności skreślał, bo twierdził, że to pomyłka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:50, Burszurasek napisał:

W LO ? ;o
O masakra, współczuję Ci stary. Ja często miałem tak, że nie przychodziłem na pierwszą
lekcję i jeszcze zwijałem się z ostatniej, a wychowawca te nieobecności skreślał, bo
twierdził, że to pomyłka. :D

To miałeś jakiegoś mało rozgarniętego nauczyciela ;) U mnie też dzwoni, a za ostatnie lekcje (jak wcześniej nie zgłoszone) od razu wpisuje nieobecności ^^ Zaznaczę jeszcze że po kilkunastu nieusprawiedliwionych godzinach, traci się możliwość zgłaszania np w następnym semestrze z wszystkich przedmiotów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:50, Burszurasek napisał:

> juz wiem hehe ale i tak bede musial jutro isc bo jak kogos nie ma 2 dni to wychowawczyni

> dzwoni do rodzicow, idiotka

W LO ? ;o
O masakra, współczuję Ci stary. Ja często miałem tak, że nie przychodziłem na pierwszą
lekcję i jeszcze zwijałem się z ostatniej, a wychowawca te nieobecności skreślał, bo
twierdził, że to pomyłka. :D

Ale nasza wychowawczyni sie o nas martwi i musi wiedziec czy nic nam nie jest xD polewka zreszta na okraglo ktos cos symuluje zeby sie urwac (wystarczy zgoda nauczyciela) a pozniej lewe uprawiedliwienia
A najlepsze jest to ze jak sie za czesto wagaruje to wylatujesz z budy, ja i kumpel dostalismy juz oficjalne ostrzezenia za 10 godzin nieusprawiedliwionych...
Wiadomo ze to troche sciema ale widac ze opiekuja sie swoimi uczniami xD
Jeden znajomy z rownoleglej klasy mial 16 nieusprawiedliwionych i juz cos poszlo do wicedyrektor, nie wiem moze nawet wzywali rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do technikum informatycznego z racji tego, że szkoła należy do programu "Szkoła kluczowych kompetencji" mieliśmy dostać książki do matmy za free. Wraz z książkami ( i tu miła niespodzianka) przyszły ciekawe dodatki mianowicie: zeszyt, brulion A4, gumka do ścierania, cyrkiel, kalkulator, oraz najlepsze PENDRIVE 4GB. Byliśmy zaskoczeni, ponieważ spodziewaliśmy się samych książek. Miła niespodzianka, lecz troche spóźniona (książki miały przyjść na początku września). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan lekcji we wtorki mam strasznie zjechany. Niby 5 lekcji. Uśmiech na twarzy, do czasu kiedy uświadamiam sobie że muszę godzinę czekać i mam kółko z matmy. Godzina stracona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:30, Ziomek_IV napisał:

> tylko nie mow ze mnie wzieles za dziewczyne

nie, nie, nie ;D Mysle, ze raczej wolisz kolezanki od kolegow :] pozatym to one raczej
wszystko wiedza :)

No coz jak bede chcial sie napic to nie pojde do kolezanek:D
No ale ja jestem raczej skazany na damskie towarzystwo przynajmniej przez najblizsze 3 lata
Poza tym mam w klasie pare naprawde niezlych sztuk. Tak ze 20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:33, Dark_ziom napisał:

Plan lekcji we wtorki mam strasznie zjechany. Niby 5 lekcji. Uśmiech na twarzy, do czasu
kiedy uświadamiam sobie że muszę godzinę czekać i mam kółko z matmy. Godzina stracona...


Dlaczego stracona, idziesz gdzieś na tą godzinę i odrabiasz prace domowe. I wtedy w domu masz trochę więcej czasu dla sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować