Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 21:17, kedzior141 napisał:

Pięknie, we wtorek wywiadówka. Pierwszy raz w życiu obawiam się wywiadówki. Pierwsza
liceum, plus leniwy nastolatek mówi samo za siebie.

Ja mam co prawda jutro, 2 liceum i nawet się nie boję, najwyżej powiem, że nie z mojej winy : D
Edit- I lekcje są skrócone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:37, radek44564 napisał:

W rzeczy samej. Ludzie w ministerstwie powinni przestać się wztydzić za nas (uczniów)
i wziąść się za siebie

Oj, za Ciebie to się powinni wstydzić ludzie z ministerstwa i inni uczniowie...

Ach te czasy, kiedy obawiałem się jeszcze wywiadówek... Już nie pamiętam kiedy to było, chyba w gimnazjum... W każdym bądź razie, aż się łezka w oku kreci, prawie Wam zazdroszczę. Prawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:17, kedzior141 napisał:

Pięknie, we wtorek wywiadówka. Pierwszy raz w życiu obawiam się wywiadówki. Pierwsza
liceum, plus leniwy nastolatek mówi samo za siebie.


Wywiadówki się boisz? Bez przesady, bedąc w Liceum powinieneś już trochę się zdystansować do opinii swoich rodziców. Swoich rodziców natomiast, powinieneś zdystansować do swoich ocen. Ja prowadziłem taki "program" od gimnazjum i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:17, kedzior141 napisał:

Pięknie, we wtorek wywiadówka. Pierwszy raz w życiu obawiam się wywiadówki. Pierwsza
liceum, plus leniwy nastolatek mówi samo za siebie.



Jest aż tak, źle? To dopiero środek semestru, poprawisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pilną sprawę, nie chcę wyjść na pasożyta ale przypomniało mi się że mam na jutro do zrobienia referat o OBWE na wos 3gim. [ http://pl.wikipedia.org/wiki/OBWE]. Do tego spr. z chemii i biologii, a potem konkurs z angola, wszystko muszę sobie powtórzyć, no tak jeszcze napisać wrażenia z lektury, damn. W związku z tym, może ktoś posiada taki referat na kompie, albo byłby mi w stanie coś zlepić z neta, bo jestem zawalony materiałem, i tak roztrzepany przez to wszystko (najbardziej konkurs) że nie mam na nic siły :P Z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:56, Adidas66 napisał:


Wywiadówki się boisz? Bez przesady, bedąc w Liceum powinieneś już trochę się zdystansować
do opinii swoich rodziców.


Uwierz, że jestem zdystansowany, ale nie chcę żeby się znowu wkurzali i martwili że mam kiepskie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro mam 2 sprawdziany (pozniej sie poucze) i nauczyciele beda mnie znowu scigac ze opuszczam, szczegolnie baba z matmy. Z chemii mam kiepska sytuacje ale jakos to ogarne do konca listopada. Ogolnie to ostatnio troche wagarowałem i teraz mam zaleglosci, jutro mi sie tak nie chce isc do budy ze ja p&*&*&*&*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 20:48, Shego napisał:

A ja jutro mam 2 sprawdziany (pozniej sie poucze) i nauczyciele beda mnie znowu scigac

później to się spać idzie aby głowa nie bolała:) i radze przestać siedzieć na kompie po 20 i iść gdzies o 22, wtedy jest się wypoczętym:0

Dnia 16.11.2009 o 20:48, Shego napisał:

ze opuszczam, szczegolnie baba z matmy. Z chemii mam kiepska sytuacje ale jakos to ogarne
do konca listopada.

Wiesz co dwa moje ulubione przedmioty obraziłeś! <foch>
>Ogolnie to ostatnio troche wagarowałem
i teraz mam zaleglosci, jutro
Ja na wagary nigdy nie chodziłem:) i zaległości nie mam:)

Dnia 16.11.2009 o 20:48, Shego napisał:

mi sie tak nie chce isc do budy ze ja p&*&*&*&*.

Za dużo wajsujesz- za mało się interesujesz tym co się w szkole dzieje, a to nie jest dobre;)

Dnia 16.11.2009 o 20:48, Shego napisał:


ogólnie stwierdzam, że to marna spowiedź z nast. dnia głąba;) Takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 22:06, Bithda napisał:

ogólnie stwierdzam, że to marna spowiedź z nast. dnia głąba;) Takie moje zdanie:)

Rozumiem ze masz trwale uszkodzony mozg i z ta ta przypadlosc? Mania na moim punkcie? Sorry ale ja jestem hetero wiec musisz probowac gdzies indziej
Tak sobie napisałem posta, zabronisz mi? Spac sie klade o 2-3 bo wczesniej nie potrafie zasnac. Interesuje sie tym co sie dzieje w szkole tylko jakos tak ostatnio narobilem sobi zaleglosci, tak samo ma 2 kolesi z mojej klasy bo z nimi najczesciej opuszczam:P Ale nie martw sie jestem bystry, poradze sobie, zawsze chodzilem na wagary i i tak konczylem z dobrym ocenami:) Jedni musza siedziec i wkuwac, inny nie, jak zazdroscisz to mi przykro, tylko prosze cie bardzo ale to bardzo ODP****OL SIE ODE MNIE. Mam dosc twojej ksywki i tego ze sie za mna wleczesz, przydała by sie opcja "ignoruj", bez kitu
Ile ci mam dac zebys nie odpowiedział na tego posta maniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie proszę tylko. To nie jest forum dla osób wulgarnych i z brakiem kultury. Tutaj pisują porządni ludzie, ale Ty chyba do nich nie należysz. W ogóle chwalisz się, że chodzisz na wagary, też mi coś, to taka zagrywka małolata by się pochwalić, jaki to wielki kozak jesteś? ;) Proponuję Ci ustalić sobie priorytety życiowe i zacząć chodzić na te lekcje, bo pracę każdy by dochodową chciał mieć, a robić nie było komu za czasów szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:20, Shego napisał:


> ogólnie stwierdzam, że to marna spowiedź z nast. dnia głąba;) Takie moje zdanie:)

Rozumiem ze masz trwale uszkodzony mozg i z ta ta przypadlosc? Mania na moim punkcie?
Sorry ale ja jestem hetero wiec musisz probowac gdzies indziej
Tak sobie napisałem posta, zabronisz mi? Spac sie klade o 2-3 bo wczesniej nie potrafie
zasnac. Interesuje sie tym co sie dzieje w szkole tylko jakos tak ostatnio narobilem
sobi zaleglosci, tak samo ma 2 kolesi z mojej klasy bo z nimi najczesciej opuszczam:P
Ale nie martw sie jestem bystry, poradze sobie, zawsze chodzilem na wagary i i tak konczylem
z dobrym ocenami:) Jedni musza siedziec i wkuwac, inny nie, jak zazdroscisz to mi przykro,
tylko prosze cie bardzo ale to bardzo ODP****OL SIE ODE MNIE. Mam dosc twojej ksywki
i tego ze sie za mna wleczesz, przydała by sie opcja "ignoruj", bez kitu
Ile ci mam dac zebys nie odpowiedział na tego posta maniaku?

Ja się nie uczę, a perfekcyjnie rozumiem, ale każdemu jest potrzebne douczenie się by nie wyjść na idiotę na spr. najgorsze to jest to, że po spr. mówi się "ale błem głupi, przecież to takie łatwe" nie lepiej się douczyć?
Już nie odpowiem na resztę bo twój poziom inteligencji jest bliski zeru. Auf Wiederschen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:34, Leber16 napisał:

Grzecznie proszę tylko. To nie jest forum dla osób wulgarnych i z brakiem kultury. Tutaj
pisują porządni ludzie, ale Ty chyba do nich nie należysz. W ogóle chwalisz się, że chodzisz
na wagary, też mi coś, to taka zagrywka małolata by się pochwalić, jaki to wielki kozak
jesteś? ;) Proponuję Ci ustalić sobie priorytety życiowe i zacząć chodzić na te lekcje,
bo pracę każdy by dochodową chciał mieć, a robić nie było komu za czasów szkolnych.

Dobrze tato
A tamten gosc sie do mnie juz przeczepil pare dni temu dlatego tak zareagowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ironią obrażać. :) Ja do Ciebie nic nie mam, tylko proszę o zachowanie trochę kultury. A to, że ktoś ma inne poglądy niż Ty oznacza, że można go obrażać, wywoływać słowne wojny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:38, Bithda napisał:

>
> > ogólnie stwierdzam, że to marna spowiedź z nast. dnia głąba;) Takie moje zdanie:)

>
> Rozumiem ze masz trwale uszkodzony mozg i z ta ta przypadlosc? Mania na moim punkcie?

> Sorry ale ja jestem hetero wiec musisz probowac gdzies indziej
> Tak sobie napisałem posta, zabronisz mi? Spac sie klade o 2-3 bo wczesniej nie potrafie

> zasnac. Interesuje sie tym co sie dzieje w szkole tylko jakos tak ostatnio narobilem

> sobi zaleglosci, tak samo ma 2 kolesi z mojej klasy bo z nimi najczesciej opuszczam:P

> Ale nie martw sie jestem bystry, poradze sobie, zawsze chodzilem na wagary i i tak
konczylem
> z dobrym ocenami:) Jedni musza siedziec i wkuwac, inny nie, jak zazdroscisz to mi
przykro,
> tylko prosze cie bardzo ale to bardzo ODP****OL SIE ODE MNIE. Mam dosc twojej ksywki

> i tego ze sie za mna wleczesz, przydała by sie opcja "ignoruj", bez kitu
> Ile ci mam dac zebys nie odpowiedział na tego posta maniaku?
Ja się nie uczę, a perfekcyjnie rozumiem, ale każdemu jest potrzebne douczenie się by
nie wyjść na idiotę na spr. najgorsze to jest to, że po spr. mówi się "ale błem głupi,
przecież to takie łatwe" nie lepiej się douczyć?

Problemy z czytaniem jak rozumie, przeciez napisałem ze nie mam z tym problemow, nie potrzebuje miec sprawdzianu napisanego na 5, 4 w zupelnosci wystarczy, 3 tez moze byc (w koncu to 1 LO wiec jest luz)

Dnia 16.11.2009 o 22:38, Bithda napisał:

Już nie odpowiem na resztę bo twój poziom inteligencji jest bliski zeru. Auf Wiederschen

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo chodze na waksy? lol Niestety ale mylisz sie co do IQ bo mam nieco wyzsze. Nie musze tego udowadniac jakiemus chłopkowi z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:43, Leber16 napisał:

Nie musisz ironią obrażać. :) Ja do Ciebie nic nie mam, tylko proszę o zachowanie trochę
kultury. A to, że ktoś ma inne poglądy niż Ty oznacza, że można go obrażać, wywoływać
słowne wojny etc.

Strona wstecz, kto pierwszy kogo wyzwał? Kto z kim rozpoczal rozmowe? Chyba odpisujesz na posty nie tego usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ni ma lekcji, jest teatr. W środę ni ma 4 pierwszych (Jak to głupio brzmi...) lekcji, próbny egzamin. Ten tydzień będzie cudowny ; D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować