Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 18:08, Rick napisał:


> Chyba nadal nie rozumiesz o co mi chodzi, ale nie umiem Ci tego jakoś bardziej wytłumaczyć,

> widać nie można...
Nie no, spróbuj. Ja jestem otwarty na dialog.


OK, powiem jeszcze raz: uczyłem się zarówno z książki, jak i z zeszytu(+wszystkie rubryki "czy wiesz, że..." itp.) i nigdzie nie było tej daty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2010 o 23:03, PJ_MW napisał:

OK, powiem jeszcze raz: uczyłem się zarówno z książki, jak i z zeszytu(+wszystkie
rubryki "czy wiesz, że..." itp.) i nigdzie nie było tej daty...

Hm, a możesz podać mi autora i tytuł tej książki? Pozwolisz, że sprawdzę osobiście. Jeśli rzeczywiście jej tam nie będzie, zwrócę honor i przeproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:36, Rick napisał:


> OK, powiem jeszcze raz: uczyłem się zarówno z książki, jak i z zeszytu(+wszystkie

> rubryki "czy wiesz, że..." itp.) i nigdzie nie było tej daty...
Hm, a możesz podać mi autora i tytuł tej książki? Pozwolisz, że sprawdzę osobiście. Jeśli
rzeczywiście jej tam nie będzie, zwrócę honor i przeproszę.


Książka nosi tytuł "U źródeł współczesności. Czasy nowożytne". Obowiązuje już od 2000 r.(czyli już bagatela 10 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferie mam za 3 dni, mam wrażenie że czym bliżej do ferii to tym dalej do nich. Lekcje ciągną się niemiłosiernie wolno, na przerwach nuda, można powiedzieć że znienawidziłem przerwy, mam wrażenie że 1 min=10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, a nie mozesz sobie w tym czasie czegos porobic? ;] Prace domowe, uczenie sie, czytanie, granie na komorce ;-) Czas mozna latwo wypelnic. Ja osobiscie bardzo bym chcial miec nadmiar czasu :)
W poprzedniej szkole przerwa na lunch trwala 85 minut i, mimo tego potrafilem sobie zapelnic ten czas roznymi rzeczami (zazwyczaj czytalem albo odrabialem prace domowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 14:50, jcl99 napisał:

Ferie mam za 3 dni, mam wrażenie że czym bliżej do ferii to tym dalej do nich. Lekcje
ciągną się niemiłosiernie wolno, na przerwach nuda, można powiedzieć że znienawidziłem
przerwy, mam wrażenie że 1 min=10 min.


A ja nie miałem takiego uczucia. Może przez to, że ferie zaczynałem tydzień po przerwie świątecznej(arg).
BTW. Kiedy zaczynacie ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:02, kuba9876543210 napisał:

> BTW. Kiedy zaczynacie ferie?

Jak dobrze pojdzie, w piatek o 12:45. Jak zle, to o 14:30 ;)


Powiem szczerze, że Ci trochę zazdroszczę, bo takie przerwy (2 tyg. świąt a potem 2 tyg ferii) mocno wybijają z rytmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:05, PJ_MW napisał:

Powiem szczerze, że Ci trochę zazdroszczę, bo takie przerwy (2 tyg. świąt a potem 2 tyg ferii) mocno wybijają z rytmu.


Wiem cos o tym, bo kiedys jak bylem bodajze w piatej czy szostej klasie podstawowki tez tak mialem ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem sprawdzian z angielskiego, natomiast jutro mam z polskiego(już 2 w tym tygodniu) z całej twórczości Mickiewicza, sonetów, epopei narodowej, inwokacji i dużo, dużo więcej a że to wszystko mieliśmy przed feriami będę się pewnie musiał dłużej uczyć, ale nauka polskiego jest dla mnie samą przyjemnością(w 1 półroczu miałem chyba tylko 2x4 a resztę 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze!!
Dzięki zarejestrowaniu na tej stronie możecie wygrać oryginalne gry i inne super prezenty za free!!! To was nic nie kosztuje!! Sam w to nie wierzyłem, ale to prawda!! Po rejestracji pojawia się na tej stronie zakładka do katalogu darmowych prezentów!!!! W razie pytań pisać na email [m]
To link do tej strony:
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem sprawdzian z polskiego i dość dobrze mi poszło(rozpisałem się na 4 strony) i jak na razie(o dziwo!) nie mam nic więcej w tym tygodniu! Natomiast następne tydzień zapowiada się fatalnie, aktualnie 4 sprawdziany i pewnie dojdą jeszcze z 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 22:45, PJ_MW napisał:

Cholera, dopiero skończył się ciężki tydzień, a tu w następnym 7 testów...

E tam, głupoty gadasz. W następnym to są ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 22:47, Wipu napisał:

> Cholera, dopiero skończył się ciężki tydzień, a tu w następnym 7 testów...

E tam, głupoty gadasz. W następnym to są ferie.


Heh, nie dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 22:49, PJ_MW napisał:

Heh, nie dla wszystkich...

Co mi po wszystkich, grunt, że ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, to czego nie mówisz, że ty jeszcze w gimnazjum. Moje szpony nie sięgają tak daleko wstecz. Niestety, nie mam sposobności obczajenia tej książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:01, Rick napisał:

Pfff, to czego nie mówisz, że ty jeszcze w gimnazjum. Moje szpony nie sięgają tak daleko
wstecz. Niestety, nie mam sposobności obczajenia tej książki


Dobra, kup mi czekoladę to Ci wybaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie poszedłem do szkoły, bo połowa szkoły jechała na wycieczkę, miałbym lekcje łączone(tylko 4) i na pewno nic byśmy nie pisali, bo na pewno inne klasy omawiają inny materiał... Dzisiejszy dzień wykorzystam do nauki, bo w przeciągu najbliższych 3 dni będę miał 5 testów...
BTW. Mam do Was takie pytanie(mam nadzieję, że powstanie z tego jakaś dyskusja), a mianowicie jak się uczycie? Przy muzyce, z radiem, a może w spokoju? . Ja kilka lat wstecz uczyłem się w spokoju, ale jakoś wszytko mnie rozpraszało, kupiłem sobie iPoda, włożyłem słuchawki na uszy, ustawiłem małą głośność... i co? O wiele lepiej, od tamtego czasu nauka idzie mi znacznie łatwiej i jest przyjemnością(szczególnie kiedy w międzyczasie leci jakiś ulubiony utwór). A jak jest u Was? Bardzo mnie ciekawią Wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować