Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do kogoś kto się zna (tj. odpowiedzi typu: "Spytaj dyrektora/wychowawczyni" nie są mile widziane, ponieważ dyr. i wych. pourywają mi jajka z takie pytanie).
Pytanie dotyczy matury w tym roku.
Czy jeśli w tym roku wybiorę jako obowiązkowy język obcy - j. niemiecki, a zdam tylko pisemnie, to za rok mogę zamiast poprawiać ustnie niemiecki - zmienić obowiązkowy język na angielski?
Zakładam, że matme, pl i niem pisemny zdam bez problemów.
Jak wygląda sytuacja z kolejną deklaracją? Mogę olać zdany egzamin pisemny z niemieckiego i przystąpić do angielskiego jako obowiązkowego, czy MUSZĘ zdawać niemiecki?
Zdawanie w tym roku angielskiego odpada, bo nauczycielki od angielskich mi łeb urwą.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Edit: O kurczątko! Ale namotałem! Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:06, The_Deker_10 napisał:

No to gratuluje tylko coś śniegu nie macie ;P chyba xD
Ja mam dopiero za dwa tygodnie :)

Bleeeh i tu mnie masz pogodą w jest masakrycznie do dupy;\ Ani wyjść na deske, ani na rower ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:58, Evertsen_Dante napisał:

Nie będzie żadnego poprawiania, masz maturę nie zdaną i wtedy piszesz całą deklarację
od początku. Wtedy możesz wybrać dowolny język obcy, z którego można zdawać maturę.

Ale polskiego i matmy już nie muszę pisać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2011 o 20:57, Evertsen_Dante napisał:

Musisz.

Znajoma zdawała przez 3 lata angielski ustny (tylko).
Słyszałem, że po 5 latach zdane przedmioty przepadają (Szkoda, że mój nauczyciel jest ciemny i sam nie wie jak to z tą maturą jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:01, Growin napisał:

Znajoma zdawała przez 3 lata angielski ustny (tylko).
Słyszałem, że po 5 latach zdane przedmioty przepadają (Szkoda, że mój nauczyciel jest
ciemny i sam nie wie jak to z tą maturą jest).


To drugie to prawda, to pierwsze nie. Chyba, że koleżanka jest starsza o kilka lat.
Na tym polega bolączka matur ustnych, do niczego nie są potrzebe a ich niezdanie uwala całą maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:44, Divii napisał:

Pozostaje nam wierzyć w prognozy, które mówią, że w drugim tygodniu ferii jeszcze napada.
Baj de łej to u mnie dzisiaj mróz chwycił, więc kto wie.


No nic nie wiadomo ;P ja za dwa tygodnie bede je mial więc moze większe prawdopodobieństwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu rozpoczęły mi się ferie, szkoda tylko, że już pierwszego dnia mam anginę oraz ktoś "zupełnie przypadkowo" skasował cały mój folder z grami oraz muzyką, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:27, PJ_MW napisał:

W końcu rozpoczęły mi się ferie, szkoda tylko, że już pierwszego dnia mam anginę oraz
ktoś "zupełnie przypadkowo" skasował cały mój folder z grami oraz muzyką, ale co tam...


Nie przejmuj się :) Też mam ferie a czuje się gorzej niż w okresie szkolnym, totalny brak pomysłów, znudzenie, znużenie, i jakąkolwiek bym sobie grę nie zapodał to po chwili też mi się nudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:34, paweldomar1 napisał:

To Wy sobie wyobraźcie, że mam wolne od maja, takie przedłużone wakacje z powodu tego,
że studia zaczynam 21 lutego:P


Zacznij się uczyć do Podstaw Pomiarów już teraz, przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Potrzebuję rozwiązań do 10 zadaniach spod tego linku http://fizyka.2lo.elblag.pl/Brykasztywna/34z.doc . Przydałoby się wszystko od początku do końca ale wypisać dane szukane i rysunek jeszcze potrafię zrobić sam. Odpowiedzi (chyba poprawne) są tu: http://fizyka.2lo.elblag.pl/Brykasztywna/34o.doc
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mojego wydziału jest już plan zajęć na II-gi semestr...
Masakra, tyle powiem Poniedziałek od 7:40 do 18:45 i zero okienek, Czwartek od 9:15 do 18:45, ...
I jeszcze czeka mnie poprawkowa sesja z mikroekonomii i analizy matematycznej, świetnie.
Dodam, że na uczelnię jadę z godzinę, więc w poniedziałki muszę wstawać przed 6...
Gdzie te czasy, gdzie do szkoły chodziło się na 8, była przy domu, kończyło się o 16 najpóźniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... gdzie ty się uczysz? Bo coś mi świta że za granicą ale gdzie dokładnie? I tak patrzę na twojego sajta i ty masz 21 lat? ;o Myślałem że z 16 - 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować