Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja was nie czaje jak ide do liceum WOJSKOWEGO to raczej dalszą przyszłość chce powiązać z wojskiem czy li akademia oficerska albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie gdzie mogę znaleźć egzaminy gimnazjalne końcowe z poprzednich lat. Wszędzie gdzie szukam to albo jakieś zdjęcia są na których nie widać tekstu, albo są to próbne. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Jak to teraz jest z jedynkami na koniec roku, poprawkami i takimi tam? Bo w internecie raz coś jest napisane, że nawet z jedną jedynką na koniec roku szkolnego można przejść do następnej klasy (dziwne to to), a raz co innego. Zacząłem się zastanawiać, bo jak dalej z fizyki będę miał kartkówki nie z tego działu co potrzeba, a nauczycielka nie będzie robiła tego co do niej należy t ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co słyszałem to jest tak, że możesz zdać, jeśli grono pedagogiczne na to pozwoli (jeśli masz u nich dobrą opinię, widzą że się starasz itp.), ale to tylko jednorazowa sztuczka. Nie jestem aż tak bardzo pewien moich słów, tak w 60%.


PS. To ty też masz fizykę z Kr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 07:33, Buhahahahaha napisał:

PS. To ty też masz fizykę z Kr.?

Chciałbym! Oj chciałbym. Wasz chociaż coś tłumaczy na lekcjach... Jak my się zawsze cieszymy jak mamy z nim zastępstwo. U nas zrobi się jedno zadanie na lekcji, a na następnej kartkówka z niewiadomojakich zadań. Ech, szkoda gadać. Bosh, jak to dobrze, że nie będzie fizyki w 3ciej klasie. Łomatko, nie wiedziałem, że kiedyś będę tak uradowany z powodu braku fizyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też, na półrocze prawie wszyscy mieli zagrożenia...
Jednak na jednym zastępstwie wytłumaczył nam 3 tematy i cała klasa zrozumiała. ^^ Może dlatego, ze to było tylko zastępstwo i na normalnych lekcjach faktycznie też nie jest różowo.

Czy to zawsze musi być tak, że chociaż jeden nauczyciel musi nie umieć nauczyć itp? Wszyscy inni, którzy mnie uczą są fajni, a jedna od fizyki się trafiła.

A może po prostu nie ma nauczyciela od fizyki, który potrafiłby nauczyć uczniów? Bo w gimnazjum też trzeba było wszystko samemu robić, chociaż i tak było lepiej niż jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 15:50, I_dont_know napisał:

Za parę dni testy gimnazjalne, a w mojej klasie z wielu przedmiotów nie jesteśmy nawet
w połowie podręcznika :(.


U mnie jest identyczna sytuacja, np. z historii nie zaczęliśmy przerabiać jeszcze drugiej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, po prostu niepotrzebnie myśle jak pechowiec xD.
J4C3K_Z02: z historii skączyliśmy 2 wojnę, z fizyki jesteśmy dopiero w połowie, z biologi zaczynamy dopiero 2 dział, a z chemii skączyliśmy tylko dwa. Jak dla mnie te testy powinny być w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:21, I_dont_know napisał:

Ja wiem, po prostu niepotrzebnie myśle jak pechowiec xD.
J4C3K_Z02: z historii skączyliśmy 2 wojnę, z fizyki jesteśmy dopiero w połowie, z biologi
zaczynamy dopiero 2 dział, a z chemii skączyliśmy tylko dwa. Jak dla mnie te testy powinny
być w maju.


Też za tydzień piszę ten egzamin gimnazjalny. W sumie to z historii i polaka na lajcie ( rozprawki itp. sobie powtórzę jak napisać) byle nie było o lektrurach, matematyczno - przyrodniczy : fizyka nic nas nie nauczyli przez 3 lata, matma w miarę, geografia myślę, że będzie nice, a chemia to się zobaczy. A angielski na lajcie napisze i będzie okej ;d niech te testy już się skończą ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:21, I_dont_know napisał:

skączyliśmy

A z polskiego jak tam? ;]

Faktycznie w tym roku jakoś wcześnie te egzaminy, w tamtym roku chyba w maju były.
No i do fajnych gimnazjów chodzicie jak w kwietniu macie pół podręcznika zrobione... Mogę się założyć, że będą akurat te rzeczy, których nie mieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować