Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 12:46, Sericulum napisał:

Poszedłem do klasy lingwistycznej plus informatyka (rozszerzona). Jakie studia będą w
sam raz dla mnie? Interesuje się informatyką, no i językiem angielskim. Tylko nie wiem
za bardzo co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście jestem w pierwszej klasie.


jest coś takiego jak informatyka z językiem angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobno w łódzkim wprowadzono tam jakieś logowanie dla uczniów, którzy kończą gimnazjum...
I mam pytanie czy w mazowieckim jest coś takiego? Mieszkam w łódzkim , a prawdopodobnie wybieram się do LO w W-wie.
Macie jakieś szkoły sportowe w w-wie z internatem? Rzućcie linkami bo nie wiem jak się za to zabrać...;/

DZieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, masz konto i hasełko. Możesz sobie ocenki sprawdzać, frekwencje i takie tam pierdoły. Tyle, że takie osobne konto ze swoim hasłem dostają Twoi rodzice więc też mogą sobie zaglądać ;) Ale nie wiem czy to już wszędzie wprowadzili. U mnie jest od obecnego roku szkolnego i zastąpiło całkowicie zwykłe dzienniki, dla mnie bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dooobra potrzebuje połączyć sobie "pamięci" 8x2+8x2+8x2+8x2 tak żeby mieć 32x8, jakby ktoś ładnie rozrysował byłbym wdzięczny gdyż na obecnym poziomie nie potrafię tego rozgryźć. Niby mam sobie wszystkie linie danych połączene każde z osobna (8 ich jest D0...D7), linie adresowych mam 5z każdej kości po trzy wychodzą łącze je tak samo, zostają dwie wolne i teraz niby wciskam je do dekodera i z niego 4 sygnały do każdej z kości, ale z drugiej strony po co on jeśli każda linia adresowa jest podpięta tylko do jednej linii ee danych?

PS. zdaje sobie sprawę, że o pomoc pewnie ciężko będzie, ale może ktoś coś podobnego przerabiał to wtedy można by było jakoś dokładniej poglądy wymienić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut/
Po dłuższym gdybaniu dochodze do wniosku że 4*(8x2) nie da się zrobić 32x8. Mogę złożyc z tego 32x2; 8x8 i dam daradam 16x4(po bardzo mongolskiemu, ale ma to sens przynajmniej). Ale wciąż czekam na jakiego szpeca w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, w moim ślicznym sucharowym ''liceumie'' odbywa się właśnie wywiadówka - tylko dla mojej klasy... Na ostatnich sprawdzianach przeszliśmy chyba samych siebie (20 pał z maty i bodajże po 13 "żagli" z fizy i polskiego). Nic, żegnam się z internetem i biorę do roboty, bowiem lepiej lepiej późno niż wcale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 17:10, Belegdil napisał:

Każdy ''pretekst'' jest dobry ;]
Pewnie niedługo będą podobne artykuły, tym razem dla gimnazjalistów. To by było na czasie.

Przerażające ;P
gdyby tak było, to panie z TEJ branży miałyby powalający intelekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu z obecnych, uczęszczał lub uczęszcza do klasy bilingwalnej? Mam zamiar złożyć papiery, jednak wcześniej należy przejść egzamin. No właśnie. Możecie coś powiedzieć, na ten temat? Czy mam się przygotować na odpowiedzi ustne, czy też pisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:21, Shiraco napisał:

Proszę o pomoc w odpowiedzi pod tym tematem :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67285&u=1

Bardzo proszę


Wiesz co? Mało slajdów, za dużo tekstu. Taka prezentacja rzadko kiedy będzie oceniona na wysokim poziomie. Wrzuć więcej fotek. Okrój tekst. (pozbądź się opisów wszelkich, w prezentacjach powinny być tylko podstawowe informacje, bo jak sama nazwa wskazuje, są one do prezentowania, czyli osoba prezentująca musi przekazać resztę wiadomości-> ale zaplątałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Po prostu musze iść do szkoły w Warszawie (Internat obowiązkowy) Macie coś?...
Mialem iść do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ale marne szanse i czegoś w razie problemów szukam dodatkowo.
Może być ogólniak ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 04:07, Jakli napisał:

ale zaplątałem).



Nie no rozumiem o i jak , tylko to prezentacja konkursowa, ale taka w której informację są przekazywane , ale w taki sposób żeby okroić zdjęcia . Bo tak się składa że nie mogę wstawić więcej zdjęć , ponieważ zdjęcia mogę mieć tylko te które uzyskałem z potwierdzonego źródła . Bo praca ma dotyczyć jednej osoby , i tez obrazkami nie przedstawię całej sytuacji :) ,oraz też do prezentacji miałem określoną maksymalna liczbę slajdów . Ale tak z ciekawości , gdybym przyniósł 12 ankiet , z tego zrobił jedna super a inne bym zrobił dobrze ,w trzech się pomyliłem ale poprawiłem , i do tego dołożył tą prezentację , to co Ty byś mi wystawił za ocenę ????? Dodam jeszcze że nie którzy przynosili tylko jedną ankietę , bez zdjęć i bez prezentacji i z małymi błędami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:16, DesMonD__PL napisał:

Witam.
Po prostu musze iść do szkoły w Warszawie (Internat obowiązkowy) Macie coś?...
Mialem iść do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ale marne szanse i czegoś w razie problemów
szukam dodatkowo.
Może być ogólniak ;-)
Pozdrawiam


Liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować