Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Hmm a ja mam problem:) Na koniec roku w naszym Lo dowalili taką ilość sprawdzianów że ja nawet niezagrożony moge sie nagle okazać zagrożony ^_^ fajnie nie??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wy ni8eźli jesteście, nigdy nie chciało mi się pracować na coś więcej niż 5,0
Ba! Nawet o tym nie myślałem
4,8 to tak pośrednio;]
Dziś dostałem wynik z testu kompetencji ( w mojej szkole każda klasa piszę takie coś pod koniec maja, human, mat-przyr, pierwszy język, w moim przypadku niemiecki, drugi język-angielski)
Z humanistycznego mam 44/50 pkt
Za rozprawkę było 16 pkt,dostałem 14 co jest chyba jednym z lepszych wyników w szkole (klasy drugie).
Natomiast mat-przyr to porażka.
Powinienem mieć 5 z matmy i geografii, z biologii i chemii wystarczą mi 4,natomiast fizyka powinna być w moim przypadku pośredni.
A tutaj co? 23 na 50pkt....
Ploniści zrobili coś prostszego,normalnego. Jeśli chodzi zaś o nauczycieli przedmiotów ścisłych,oni natomiast zrobili coś naprawdę trudnego.
Matme popsułem,fizykę zwaliłem totalnie, chemia i biologia to tak napisałem na 3+/4-
Geografia na 4+
Za rozprawkę jestem z siebie dumny,natomiast mat-przyr to klapa na całego.
Zobaczymy jak języki...
Został mi jeszcze rok do testu właściwego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:16, sferis napisał:

> Ja u siebie skończyłem sole, nie było sensu robić nowego działu, więc przerobiliśmy to
ze sporym
> powtórzeniem,ale sprawdzian będzie we wrześniu;p

We wrześniu? O_o Ale głupie :|


Według wcześniejszych wyliczęń, od początku maja do końca czerwca mieliśmy mieć tlyko połowę przewidzianych lekcji chemii,jakoś się okazało, że było ich więcej.
Teraz wyszło na to, że moglibyśmy to napisać. Byłyby może te dwa tygodnie na sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zagrożeń w trzy i trochę... chyba z 5 ale raczej mi się uda wszystko poprawić prócz 2 (WOS i historia) z których nauczyciele się na mnie uwzieli i mam tyle niepozytywnych ocen z tych przedmiotów że hej... no ale zawsze trzeba mieć nadzieje (Nadzieja Matką Głupich)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:13, kowboj3 napisał:

Teoretycznie mogą być 2 sprawdziany dziennie. Co innego z klasówkami.


ech... teoretycznie... myślę, że to dotyczy sytuacji, w której mamy w jednym dniu dwa sprawdziany, a w najbliższym czasie nie ma ich więcej... ta reguła jest dziurawa, bo jak tu się uczyć (skrajna sytuacja) kiedy przez tydzień będą dwa sprawdziany dziennie....? zapobieganie takim sytuacjom powinno leżeć w moralności nauczycieli... widać w mojej szkole nauczyciele się nie popisali, co nie znaczy jednak że było aż tak źle... ale przez tydzień, żeby codziennie był jakiś sprawdzian? jakby nie można było wcześniej ich zrobić? przez dłuższy czas mieliśmy tylko lekcje - żadnych sprawdzianów (taki był kwiecień, październik....) czemu wtedy żaden z nauczycieli o tym nie pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:37, chemik10 napisał:

to zależy z czego są pozostałe... ale moim zdaniem nawet jedynka ze sprawdzianu nie mogłaby
Cię zrobić zagrożonym... przecież wtedy wyjdzie takie dwa :-)


Wszystkie oceny są ze sprawdzianów i kartkówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:49, Lasca napisał:

> Eh u mnie w budzie doszliśmy do 30%-35% podręcznika z chemii.. 2 klasa gimnazjum^^
Jaki to program??
Ja u siebie skończyłem sole, nie było sensu robić nowego działu, więc przerobiliśmy to ze sporym
powtórzeniem,ale sprawdzian będzie we wrześniu;p


Ten sam co ty chyba masz;D my tez skończylismy solexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u moich nauczycieli daje znać starość i dziwaczne pomysły z nią związane... Nie uwierzycie co wymyślili - bal trzecioklasistów... Brzmi zwyczajnie? Nic bardziej mylnego - jest to impreza w garniakach, rozpoczynana polonezem i trwa do białego rana. Mało? Bawić będziemy się przy muzyce disco - polo, niczym na weselach... Podejrzewam, że nie ruszę się od stolika. Ciekaw jestem tylko czym kierowali się nauczyciele podejmując taką decyzję. Robić z odejścia trzecich klas, imprezę niewiele różniącą się od studniówki? Co za tragiczny pomysł... :( Podobno ma wyjść dekret, który mówić będzie, że takie imprezy mają odbywać się co roku w każdej szkole gimnazjalnej... Słyszeliście coś?
------------------------------------------
Dziś w radiu usłyszałem, że Roman Giertych ma całkiem nowy "genialny" pomysł... Zamierza on podzielić klasy ( i chyba stworzyć oddzielne szkoły ) na żeńskie i męskie. Matko jedyna - mundurki rozumiem, zmiany w spisie lektur rozumiem, ale podzielenie klas pod względem płci to najgorszy z możliwych pomysłów. Kontakty między kolegą, a koleżanką w jakiś tam sposób przygotowują do życia dorosłego w np: związku małżeńskim... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:07, Starter napisał:

Ten sam co ty chyba masz;D my tez skończylismy solexD


ja tez tylko teraz zaczynam dysocjacje soli ale i tak mam juz 5 wystawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:10, Mateusz9214 napisał:

> Ten sam co ty chyba masz;D my tez skończylismy solexD

ja tez tylko teraz zaczynam dysocjacje soli ale i tak mam juz 5 wystawiona


Omg;D to wy jeszcze dalej do tylu niż my GZ dla nauczycieli;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:08, igorinho napisał:

podzielenie klas pod względem płci to najgorszy
z możliwych pomysłów. Kontakty między kolegą, a koleżanką w jakiś tam sposób przygotowują do
życia dorosłego w np: związku małżeńskim... Co o tym sądzicie?


Najgorszy z najgorszych :/
W końcu dzięki szkole człowiek zaczyna rozumieć słowa relacje damsko-męskię. Które potem pomagają w zyciu.
Sam coś o tym wiem bo poprzez siedzenie w ławce z koleżanka stałem sie taki jaki teraz jestem, gdyby nie ona to niebyłbym teraz sobą :D
Jakby wprowadził to w zycie to napewno by było pełne niezadowolenie i strajki. Niech sobie jakoś dzieli klasy ale na damsko-męskie NIE.
Mówmy NIE takim pomysłom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:08, igorinho napisał:

Dziś w radiu usłyszałem, że Roman Giertych ma całkiem nowy "genialny" pomysł... Zamierza on
podzielić klasy ( i chyba stworzyć oddzielne szkoły ) na żeńskie i męskie. Matko jedyna - mundurki
rozumiem, zmiany w spisie lektur rozumiem, ale podzielenie klas pod względem płci to najgorszy
z możliwych pomysłów. Kontakty między kolegą, a koleżanką w jakiś tam sposób przygotowują do
życia dorosłego w np: związku małżeńskim... Co o tym sądzicie?


Pan Giertych przeczyłbył samemu sobie, bo przecież to mogłoby być propagowanie homoseksualizmu i innych zboczeń! Toż to skandal! I jeszcze oglądaliby "Teletubisie" z Twinkie-Winkie... normalnie nie do wiary...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:12, Starter napisał:

> > Ten sam co ty chyba masz;D my tez skończylismy solexD
>
> ja tez tylko teraz zaczynam dysocjacje soli ale i tak mam juz 5 wystawiona

Omg;D to wy jeszcze dalej do tylu niż my GZ dla nauczycieli;D


w sumie to 3/4 chemi odpadlo nam przez wolne dni i tak dobrze ze tu jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:21, Mateusz9214 napisał:

> > > Ten sam co ty chyba masz;D my tez skończylismy solexD
> >
> > ja tez tylko teraz zaczynam dysocjacje soli ale i tak mam juz 5 wystawiona
>
> Omg;D to wy jeszcze dalej do tylu niż my GZ dla nauczycieli;D

w sumie to 3/4 chemi odpadlo nam przez wolne dni i tak dobrze ze tu jestesmy


Hehe nam ponieważ to my prowadzilśmy lekcjexD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:37, Petro89 napisał:

A ja mam zagrożeń w trzy i trochę... chyba z 5 ale raczej mi się uda wszystko poprawić prócz
2 (WOS i historia) z których nauczyciele się na mnie uwzieli i mam tyle niepozytywnych ocen
z tych przedmiotów że hej... no ale zawsze trzeba mieć nadzieje (Nadzieja Matką Głupich)...


A ile masz lat i w jakiej szkole jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:59, Ponury Żniwiarz napisał:

> A ja mam zagrożeń w trzy i trochę... chyba z 5 ale raczej mi się uda wszystko poprawić
prócz
> 2 (WOS i historia) z których nauczyciele się na mnie uwzieli i mam tyle niepozytywnych
ocen
> z tych przedmiotów że hej... no ale zawsze trzeba mieć nadzieje (Nadzieja Matką Głupich)...

>

A ile masz lat i w jakiej szkole jesteś??


Hehe jestem w klasie 1 gimnazjum w szkole sportowej nr. 2 w Tarnowskich Górach a co może załatwisz mi jakąś pomoc ?? bardzo bym prosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Ja mam jutro bardzo fajny dzień:P
6.00 wstaje-> idę się myć
6.30 zaczynam jeść śniadanie + uczę się
7.30 wychodzę do szkoły
8.00 klasówka z Fizyki
9.45 do odpowiedzi! Chemia;/
13.35 kartkówka z chronologii
14.30 Geografai - mapa(wyżyny i góry - polska)
15.08 Obiad -> Dark Messiah.
Koniec roku;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:20, sferis napisał:

Pochwalcie się jakie macie średnie ocen ;>


Ekhm, ekhm... jak dobrze pójdzie to może będzie 3.7 lub 3.8... A zgadnijcie jaką miałem rok temu? 5.0 bez żadnych poprawek/zaliczeń, czyściuteńko bez problemów, a w tym roku muszę jeszcze poprawiać i zaliczać... jak to się człowiek potrafi stoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:20, sferis napisał:

Pochwalcie się jakie macie średnie ocen ;>


Teraz jest dużo lepiej, chyba będę miał czerwony pasek, ale to już nie to samo co w podstawówce. 4 klasa- 4,86, 5 klasa- 5,11, 6 klasa- 4,75( a na tydzień przed wystawieniem oocen miałem tylko jedną 5 i same 4:). A gimnazjum? Cóż........ 1 klasa- 4,2, 2 klasa- nawet nie liczyłem...., a 3- no, to już duuużo lepiej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować