Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 21:17, Bracio napisał:

Można prosić o pomoc w z zadaniu domowym. Zrobiłem ankietę i fajnie by było jakbyście
zabrali w niej udział https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJ6bjFGZGNvRDZ6SW92UFp3eV9CT1E6MQ

Nie wiem czy aktualne, ale z racji faktu, że mam jutro egzamin z przedmiotu "Polimery i kompozyty" chętnie wypełniłam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy przy napisaniu wypracowania: nie chodzi mi o dokładne napisanie takowego, ale o przykłady z literatury i historii, które mógłbym umieścić w swojej pracy. Jej tytuł to "Rządzycy i rządzeni - obowiązki polityków i obywateli". Z góry dzięki za pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:33, lukas_k napisał:

Potrzebuję pomocy przy napisaniu wypracowania: nie chodzi mi o dokładne napisanie takowego,
ale o przykłady z literatury i historii, które mógłbym umieścić w swojej pracy. Jej tytuł
to "Rządzycy i rządzeni - obowiązki polityków i obywateli". Z góry dzięki za pomysły.


"Książe" Machiavellego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. :)

Mój kumpel jest w 1LO. Tak jak z nim rozmawiałem, to chciałby on zmienić szkołę i pójść od nastepnęgo roku do technikum. Teraz praktycznie go nie widuję w szkole, chodzi kiedy chce z przekonaniem "zdam czy nie, zmieniam szkołę."
Więc pytanie do was - jak to z tym jest? Nie zda, zabierze papiery, złoży je z gimnazjalistami w technikum i będzie czekał na przyjęcie jak każdy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł to bezproblemowo na półroczu zrobić, swoją drogą niech się dobrze zastanowi, nas było 12 na początku technikum, teraz jest 8, w 4 klasie będzie 7, i jest tak, że każdy mówi że by drugi raz tu nie przyszedł, oprócz jednego któremu się wydaje że go nie wiadomo gdzie przyjmą po tej szkole, a jest zdrowo pieprznięty:D
Tak to jeden medycynę, drugi gra w zespole na weselach więc mu to lotto, najchętniej by poszedł do orkiestry wojskowej, ten strasznie dziwny koleś, 3 olewający i nas 4 którzy nie mają sprecyzowanych planów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:52, nightfaler napisał:

Czemu tak głupio? Niech już teraz próbuje. Kilku znajomych w pierwszej klasie się ode
mnie przepisało do innych szkół po co ma tracić/powtarzać rok?


Teraz już jest za późno. ;) Musi zacząć od przyszłego roku szkolnego od 1 klasy, czyli generalnie jest rok w plecy. :)
Nie wiem jak wygląda, ciekawi mnie to - składa papiery z gimnazjum i już? Nie będą na niego patrzeć, że "nie zdał", więc go nie chcemy? :D

Ładnie się głupek wkręcił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za późno, mój qmpel przeniósł się w ostatnim miesiącu bo w naszej szkole by nie zdał. Poza tym jest niż demograficzny, a klasy są likwidowane przez tuseka na rzecz rozbudowy administracji... :D co druga placówka przyjmie go z otwartymi rękami - jaki by nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,
Wlasnie dowiedzialem sie ze dostalem sie do technikum na technik-informatyk.
Jest dopiero poczatek wakacji potem jade na oboz ale teraz i po obozie mam duzo czasu wiec mysle ze poswiecilbym troche tego czasu nauce, i tu mam do was prosbe co robi sie w 1 roku na moim profilu chodzi mi głownie o informatyke czy zaczyna sie juz programowac? Nie mam zielonego pojecia co oni robia w 1 roku nauki a tak bym w domu nauczyl sie paru waznych rzeczy zeby potem bylo mi latwiej.
Tak wiec prosze o pomoc z góry dziekuje :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 02:31, Kitkat10 napisał:

Sa jakies wersje tego pascala?


Wersje są zależne od systemu którego posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać czy ktoś z was może polecić mi jakieś dobre kursy maturalne w Warszawie ? Dużo słyszałem o kursie sikory ,ale za cały rok płaci się 4,5 tyś. więc są to nie małe pieniądze. Może ktoś z was jest w stanie polecić mi jakiś ;) ? Dodam że interesują mnie przedmioty: biologia (rozszerzenie) ,chemia (rozszerzenie) i matematyka (podstawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Skończyłem gimnazjum i od wrzęsnia idę do technikum ekonomicznego. Wiele osób śmieje się z mojego wyboru, ponieważ istnieje taka teoria że po tym technikum nic nie masz, papier nawet do podtarcia tyłka się nie nadaje. No okej, prawdopodobne, ale już widzę jak informatyk po samym technikum zgarnia dobrą pracę.

Ogółem, ja to widzę tak że po każdym technikum nie ma się nic konkretnego, że jeżeli nie chce iść się na studia i kontynuować danego kierunku, to nawet nie ma sensu.

Ktoś z was jest po owym technikum? Jak było? Jak teraz żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 21:05, mp013 napisał:

Siemka. Skończyłem gimnazjum i od wrzęsnia idę do technikum ekonomicznego. Wiele osób
śmieje się z mojego wyboru, ponieważ istnieje taka teoria że po tym technikum nic nie
masz, papier nawet do podtarcia tyłka się nie nadaje. No okej, prawdopodobne, ale już
widzę jak informatyk po samym technikum zgarnia dobrą pracę.


To pytanie ogolne na temat stanu polskiego rynku pracy . Kierunek jak kierunek . Lepsze to niz kolejny domorosly filozof . Choc przyznam ze kilka osob z mojego otoczenia nie bylo zadowolonych z akurat tego kierunku .Ale sa szkoly lepsze i gorsze ...

Dnia 20.07.2013 o 21:05, mp013 napisał:

Ogółem, ja to widzę tak że po każdym technikum nie ma się nic konkretnego, że jeżeli
nie chce iść się na studia i kontynuować danego kierunku, to nawet nie ma sensu.


Dokladnie ja skonczylem nosny kierunek technik logistyk wiec i tak musze go kontynuowac na studiach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 21:23, LastOrder napisał:

Dokladnie ja skonczylem nosny kierunek technik logistyk wiec i tak musze go kontynuowac
na studiach ....


U mnie w mieście w tym roku wprowadzono właśnie ten kierunek tj. Technik Logistyk, jednakże o profilu wojskowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować