Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One w USA na czele trzeci miesiąc z rzędu

10 postów w tym temacie

> wszystkim którym zakupili xboxa one życzę przyjemnej rozgrywki w battlefielda 1 w rozdzielczości
> 1280x720
Pozdrawiam tych co kupują gry dla grafiki a nie przyjemności z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > wszystkim którym zakupili xboxa one życzę przyjemnej rozgrywki w battlefielda 1
> w rozdzielczości
> > 1280x720
> Pozdrawiam tych co kupują gry dla grafiki a nie przyjemności z grania.

Wiesz, jak ktoś ma telewizor 40" FullHD a to mu zrobi upscale do FullHD... a jak ktoś w ogóle ma jakiś telewizor 4K i mu zrobi upsacle to... no nie chciałbym tego oglądać. Inna sprawa, że nie ma się co dziwić, że XBOX ONE tak schodzi skoro nawet w Polsce można go dostać za 885 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X1 ma bardzo fajną ofertę Gold. Robią dokładnie to samo co Sony w zeszłej generacji jak byli do tyłu. Dawali lepsze oferty do PS+. Teraz sytuacja się odwróciła. Z drugiej strony nadal Sony ma tyle fajnych X-ów że nie widzę kupna X1 czy nawet następcy. MS musi w końcu wziąć z nich przykład i zapewnić sobie jakieś studio które będzie im produkować system sellery.

Bo dajcie spokój, PS3 kupiłem bo:
~ Uncharted
~ God of War
~ Heavy Rain
~ Ni No Kuni
~ Infamous (ten na PS4 im nie wyszedł :/)
~ Metal Gear Solid
~ The Last of Us
itp...

PS4 kupiłem bo miałem dobre doświadczenia z PS3. Możliwe że trend się odwraca. Ale dopóki MS nie zapewni sobie tytułów w które czujesz że MUSISZ POGRAĆ to czarno to widzę.

A od wczoraj bawię się Playstation VR i coś czuje że Sony mocno ugryzie MS tym gadżetem jeżeli się solidnie sprzeda. O ile nie jest to poziom Rifta czy HTC pod względem grafiki (gorsze parametry konsol + gorsza rozdzielczość) o tyle cena zachęca (kupiłem za 1650zł, kamerę i move już miałem, w komplecie wyszło by z 2000zł), jakość jest zadowalająca a frajda niesamowita. Zwłaszcza że historia pokazała że produkt o najlepszych parametrach nie zawsze wygrywa. Liczy się wypadkowa zalet i wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > wszystkim którym zakupili xboxa one życzę przyjemnej rozgrywki w battlefielda
> 1
> > w rozdzielczości
> > > 1280x720
> > Pozdrawiam tych co kupują gry dla grafiki a nie przyjemności z grania.
>
> Wiesz, jak ktoś ma telewizor 40" FullHD a to mu zrobi upscale do FullHD... a jak ktoś
> w ogóle ma jakiś telewizor 4K i mu zrobi upsacle to... no nie chciałbym tego oglądać.
> Inna sprawa, że nie ma się co dziwić, że XBOX ONE tak schodzi skoro nawet w Polsce można
> go dostać za 885 zł.
>
Pfff. Mialem 30 calowy telewizor przy PS2 i nie dostalem wylewu. Na 50 calach gry Xbox One wygladaja wybornie. Ale lepiej filozofowac i sie madrzyc bez doswiadczalnego sprawdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > wszystkim którym zakupili xboxa one życzę przyjemnej rozgrywki w battlefielda
>
> > 1
> > > w rozdzielczości
> > > > 1280x720
> > > Pozdrawiam tych co kupują gry dla grafiki a nie przyjemności z grania.
> >
> > Wiesz, jak ktoś ma telewizor 40" FullHD a to mu zrobi upscale do FullHD... a jak
> ktoś
> > w ogóle ma jakiś telewizor 4K i mu zrobi upsacle to... no nie chciałbym tego oglądać.
>
> > Inna sprawa, że nie ma się co dziwić, że XBOX ONE tak schodzi skoro nawet w Polsce
> można
> > go dostać za 885 zł.
> >
> Pfff. Mialem 30 calowy telewizor przy PS2 i nie dostalem wylewu. Na 50 calach gry Xbox
> One wygladaja wybornie. Ale lepiej filozofowac i sie madrzyc bez doswiadczalnego sprawdzenia...

Pewnie, jak ktoś lubi oglądać piksele 2cm x 2cm to jego sprawa... A najśmieszniejsze jest to, że porównujesz telewizor 30" i to zapewne jeszcze CRT, gdzie rozdzielczość działała na innej zasadzie i nie było czegoś takiego jak NATYWNE. Na monitorach / telewizorach LCD / AMOLED i co tam jeszcze wymyślić, tylko NATYWNY obraz wygląda dobrze. Ale lepiej filozofować i się mądrzyć bez doświadczalnego sprawdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki chłopaki ja pierwszego x360 podłączyłem do 17 cali CRT i bawiłem się wybornie :D co prawda byłem wtedy dzieciakiem, ale zajawka przeważyła totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pfff. Mialem 30 calowy telewizor przy PS2 i nie dostalem wylewu. Na 50 calach gry Xbox
> One wygladaja wybornie. Ale lepiej filozofowac i sie madrzyc bez doswiadczalnego sprawdzenia...

No super, ja gry z PS2 ogrywałem na 14" śmieciowym telewizorku daewoo i się cieszyłem, że mam własny tv. Teraz nie mogę patrzeć na rozdzielczość 720p na 48" tv, bo mi oczy wypala. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z samochodami jest tak samo. Zaczynałem zabawę Toyotą corollą 2.0 diesel 90km i było fajnie, nazwałem ją "czerwona strzała" :D. Dziś gdy się przesiadam z auta o mocy 240 km do podobnej "rolki" to już tak super nie jest. Powyżej 120 jest głośna jak młot pneumatyczny, a jak chcesz wyprzedzać, redukujesz do trójki, a tam nic się nie dzieje :)

Jeśli finanse mi na to pozwalają to po co mam używać gorszego sprzętu? Po to pracujemy by było nas stać na lepsze rzeczy. Po co mi Xbox one jeśli jest gorszy od PS4, PC i nie ma żadnych gier na wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > wszystkim którym zakupili xboxa one życzę przyjemnej rozgrywki w battlefielda 1
> w rozdzielczości
> > 1280x720
> Pozdrawiam tych co kupują gry dla grafiki a nie przyjemności z grania.

Masz u mnie piwo i "lajka", a ja tylko dodam że przy One moja super wypasiona kobyła windows PC ostatnio robi za pług i przeglądarkę internetową, szkoda że złożyłem tą blachę ale niestety One 3 lata temu jak odpalałem go nie był taki jak jest dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować