Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy moda Skywind chwalą się wynikami swojej pracy

8 postów w tym temacie

> Bardziej czekam na tego moda niż na kolejną część TES. Ci ludzie robią kawał wspaniałej
> roboty.
to fakt... mam tylko nadzieje że pod koniec B. nie wyskoczy z jakimiś pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bardziej czekam na tego moda niż na kolejną część TES. Ci ludzie robią kawał wspaniałej
>
> > roboty.
> to fakt... mam tylko nadzieje że pod koniec B. nie wyskoczy z jakimiś pretensjami.

Też mam taką nadzieję, bo szkoda by było. Z drugiej strony najlepiej ich zapytać teraz niż rozczarowywać się jak usuną im owoc ich pracy na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bardziej czekam na tego moda niż na kolejną część TES. Ci ludzie robią kawał wspaniałej
>
> > roboty.
> to fakt... mam tylko nadzieje że pod koniec B. nie wyskoczy z jakimiś pretensjami.

Już raz to zrobili przy moroblivionie, doczepili się używania zasobów takich jak tekstury czy modele bez ich zgody, więc teraz wszystko jest tworzone od zera przez moderów oraz ktoś dodatkowo czuwa nad tym aby wszystko było nie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Bardziej czekam na tego moda niż na kolejną część TES. Ci ludzie robią kawał
> wspaniałej
> >
> > > roboty.
> > to fakt... mam tylko nadzieje że pod koniec B. nie wyskoczy z jakimiś pretensjami.
>
>
> Już raz to zrobili przy moroblivionie, doczepili się używania zasobów takich jak tekstury
> czy modele bez ich zgody, więc teraz wszystko jest tworzone od zera przez moderów oraz
> ktoś dodatkowo czuwa nad tym aby wszystko było nie do ruszenia.

Do ruszenia zawsze pozostanie, bo co by nie mówić gra, edytor itp. itd. należą do Bethesdy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda owszem jeszcze jakiś czas temu była przeciwna projektowi Skywind, wspominając o zakazie portowania assetów między ich grami, przez co był to temat zakazany na oficjalnym forum. Jednak w lutym tego roku Bethesda zmieniła co do tego moda podejście i nie jest on już "zabroniony".

Żródło: http://forums.bethsoft.com/topic/1590660-skywind-is-a-horrible-idea/page-4#entry25001828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo mi się podoba ale patrząc zwłaszcza na NPC to tak jakbym widział Skyrima, który według mnie jest świetną grą ale mimo wszystko Morrowind czy Oblivion nie będą już miały tego czegoś, widziałem za to do nich parę modów na grafikę lub poprawiających mechanikę i myślę, że to by było lepsze rozwiązanie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować