Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation VR przynosi zyski już od dnia debiutu

7 postów w tym temacie

Ostatecznie na premierę PlayStation 4 musieliśmy czekać aż 9 lat od debiutu na rynku jej nierentownej poprzednicznki.

Nieprawda. PS3 miało premierę 2006-11-11 a PS4 2013-11-15. To 7 lat a nie 9. Nauczcie się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić można już teraz (w teorii). Sam kupiłem i jestem mega zadowolony. Minus jest taki że naprawdę rozbudowane tytuły jeżeli chodzi o możliwości całego środowiska są niesamowicie krótkie. Z tego co grałem to:

- Playroom VR to fajna rzecz jak chcecie pokazać google znajomym. Zwłaszcza że we wszystkie gry (jest ich chyba z 5) grasz na siedząco a osoba z googlami nie potrzebuje pada więc łatwo zacząć (jak ktoś nie grał na padzie to trudno mu będzie grać)

- Driveclub VR - niektórzy mogą mieć zawroty głowy a sami kierowcy dziwne uczucie. Tzn na zakrętach moje ciało spodziewa się siły odśrodkowej której nie doświadcza i ciągle czuje że coś jest nie tak. Kolega który np kierowcą nie jest nie ma żadnych problemów. Sama gra świetna, jak się przyzwyczaimy radzę wyłączyć wspomaganie dla lepszego wrażenia jazdy (na wspomaganiu gra sama hamuje więc łatwiej się wchodzi w zakręty itp)
Swoją drogą właśnie o czymś takim marzyłem odkąd pierwszy raz zagrałem w ścigałkę z widokiem z za kierownicy.

- Arkham VR - chyba najlepszy tytuł jeżeli chodzi o użycie kontrolerów move. 2 kontrolery żeby używać obie ręce. Używacie gadżety przy pasie, przedmioty itp. Ale niesamowicie krótka. Jak ktoś nie ma problemu z wydaniem 80zł za godzinę zabawy to szczerze polecam. Gra nawiązuje do Arkham Knight :-) Warto znać tą grę żeby bardziej docenić fabułę.

- EVE Valkyrie. Dokładnie to co spodziewasz się po EVE. Niesamowicie dobra gra ale człowiekowi potrafi zrobić się niedobrze (nie każdemu, ja byłem ok ale kolega po 10 minutach się poddał). Czemu? Latacie w kosmosie. Dowolnie się rozglądacie. Możecie obracać statek w dowolny sposób. Nie każdemu to na zdrowie wychodzi. Ale jeżeli to Wam pasuje, czeka was świetny multiplayer.

- RIGS - co tu dużo mówić, widok z kokpitu niesamowity. Fajny multiplayer. Ale jestem pewny że ktoś MUSI zrobić rasowego mech warriora na PS VR. Widok z kokpitu to świetna sprawa.

- Tumble VR, wygląda świetnie, to w zasadzie to samo tumble co na PS move ale teraz jest zwyczajnie dużo fajniejsze do zabawy. Ten tytuł MUSICIE spróbować :-D

Z drugiej strony jak komuś szkoda kasy, warto poczekać co się z całą technologią stanie. Przypomnę że w zeszłej generacji mieliśmy MOVE i KINECT. Oba odeszły w zapomnienie. Move powrócił jako support dla PS VR a kinect jak był martwy tak jest martwy. Może się okazać że VR się nie przyjmie jednak. Chociaż wydaje mi się jednak że się przyjmie. Bo wrażenia są świetne a cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować