Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 3 – Lincoln pójdzie na zakupy

10 postów w tym temacie

W Mafii dobre są 3 rzeczy. Soundtrack, prerenderowane przerywniki i voice acting. Cała reszta jest niestety delikatnie mówiąc do dupy. Jak można wydać po tylu latach tak niedopracowaną grę? Jak dla mnie rozczarowanie na miarę pierwszego Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Mafii dobre są 3 rzeczy. Soundtrack, prerenderowane przerywniki i voice acting. Cała
> reszta jest niestety delikatnie mówiąc do dupy. Jak można wydać po tylu latach tak niedopracowaną
> grę? Jak dla mnie rozczarowanie na miarę pierwszego Stalkera.

Model strzelania, skradania i model jazdy są w tej grze bardzo dobre. I od kiedy to Stalker był rozczarowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Mafii dobre są 3 rzeczy. Soundtrack, prerenderowane przerywniki i voice acting. Cała
> reszta jest niestety delikatnie mówiąc do dupy. Jak można wydać po tylu latach tak niedopracowaną
> grę? Jak dla mnie rozczarowanie na miarę pierwszego Stalkera.


Zgadzam się 100% z tymi 3 rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2016 o 20:10, Fabiopirat napisał:

Model strzelania, skradania i model jazdy są w tej grze bardzo dobre.


W porządku, są różne zdania

Dnia 16.10.2016 o 20:10, Fabiopirat napisał:

I od kiedy to Stalker
był rozczarowaniem?


Był jak najbardziej. Początkowo gra zapowiadała się jako wspaniały rozbudowany survival w Zonie, a skończyło się na ambitnej strzelance. Z pierwszego Stalkera wycięto kilka kluczowych dużych lokacji (Północne Bagno, Martwe Miasto, Rostov, dwa lasy na północ i południe od Mrocznej Doliny nie powróciły w kolejnych częściach), wycięto też pojazdy (a fizyka jazdy była świetna!) i zrezygnowano z możliwości naprawy broni i pancerza (unikalne uzbrojenie przepadało bezpowrotnie). Dodatkowo okrojono wątek fabularny po wycięciu lokacji. Jak dla mnie jedno z największych rozczarowań ever.

Ze Stalkerów jedynie Zew Prypeci był bardzo dobry i dopracowany, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować